Header

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod janas » Pia 20.03.2009 21:01

K tomu nápadu sa pridávam aj ja som za :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sophie » Pia 20.03.2009 22:28

Silwus, co mas proti vanilke? :ach:
"Vanilky" su dlhe, tenke, vykrutene fuzy. A to psica tam nieco podobne ma:
Obrázok


ahaaa :heh: tak zas som o kusok mudrejsia... no ale to na co si ukazal to nie su fuzy iba srst je taka ako po umyti tamponom, lebo krpcom niekedy slzia dost ocka ked tam maju este tu kratku srst a ta im lezie do oci.. takze ten detail je iba vlhka a tym padom trosku zvlnena srst :lol:

Offtopic: btw ja mam rada vanilku.. taky vanilkovy cukor.. ten by som mohla pouzit vsade :no:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod iska » Pia 20.03.2009 22:32

vaších hádam admin opraví :hi:
k jari určite šteniatka patria
stokrásky nie sú jarné, ale snaha bola
mne by sa to páčilo do zelena aj pod témy miesto tej modrej
:ahoj:
iska
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Fraga » Pia 20.03.2009 22:33

Mne sa nový header páči lebo je svieži jarný super, ale ten york :pac: skúste už nejaké iné plemeno, čo takto NO, bedlington, briard, howík, lebo národné plemeno, niečo, čo neni okukané :jop: díky.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod calwen » Pia 20.03.2009 22:35

stotoznujem sa s Fragou ... uz by to chcelo nieco .."nezvycajnejsie" alebo ako to povedat :nwm: Mne sa pacil napr ten jesenny header...zimnemu som na chut neprisla a tento...no nebyt toho yorka tak budis :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Sob 21.03.2009 1:39

Sophie píše:takze ten detail je iba vlhka a tym padom trosku zvlnena srst

Sak fajn, ale nemoze tam byt normalny, typicky zjav psa? Jar-stena, OK, ale preco psica po kupani? :lol: A aj ten vyrez... Furt kus ofiknutej hlaviny... smutny kukuc... Co keby bol ten psi motiv konecne dynamickejsi?
Fraga píše:Mne sa nový header páči lebo je svieži jarný super,

Teda akoze sorry, ale co je svieze na tej sedo-mdlozelenej kombinacii? Skor vysisovane, nevyrazne farby... jar je pestra, novy zivot v prirode... a tu jar ma symbolizovat sedy plot (no, sedy - sedozelenkavy, ako husaci trtol v rozklade :haha: ) a zopar vyblednutych stebiel travy? A ani to trava nie je, skor jeleni jazyk (asplenium nidus) :jazyk: :heh:
A k tomu akoze sviezemu motivu to hrozne betonove masivne pismo... :plac:
A ze je header v zelenom tone je fajn, podla mna to vobec nerusi ten modry imidz Dogfora, ale ho ozivuje... Len mal by byt ZELENY a nie bledozeleny, bo k tej bledomodrej dogforackej farbe neposkytuje dostatocny kontrast. Aha, v sedej skale:
Obrázok
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sophie » Sob 21.03.2009 7:28

Sak fajn, ale nemoze tam byt normalny, typicky zjav psa? Jar-stena, OK, ale preco psica po kupani? A aj ten vyrez... Furt kus ofiknutej hlaviny... smutny kukuc... Co keby bol ten psi motiv konecne dynamickejsi?


ale ved mohol by byt ja urcite nie som proti :lol: to som len reagovala na ten prvopociatok
"netypickom a podivne zjezenom a smutne sa tvariacom stvoreni" :no: inak suhlasim :yes:

Offtopic: ale zacina ma fascinovat kolko toho dokazemem popisat o jednom bannery :heh:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nia » Sob 21.03.2009 9:19

zase je pravda, ze ten banner je skromny, jednoduchy, ale podla mna kebyze je velmi precackany motylikmi, kvietockami, vtacatkami, bahniatkami tak to je tiez zle. mne jedine kole oci ta chyba ze o vasÍch milacikoch.
zase berte tak, ze jar trva do 21.6 a vtedy by uz neboli aktualne bahniatka, velkonocne vajicka a korbaciky.ja osobne by som namiesto margaretoch dala narcisy a tulipany..to su pre mna jarne(alergizujuce) kvetinky.
stendulo..podla mna nema smutny vyraz, len velke ocka.naozaj. kebyze vidite mojho krpca ked bol maly, tak mal taky vyraz, jak keby sme ho doma tyrali.pozrite si CHS YT a tam steniatka a pozrite, ze taky ten pohlad je normalny. v banneri ma steniatko tak 5 tyzdnov tak uska mu stat este nemozu.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Sob 21.03.2009 13:46

Nia píše:je skromny, jednoduchy, ale podla mna kebyze je velmi precackany motylikmi, kvietockami, vtacatkami, bahniatkami tak to je tiez zle. mne jedine kole oci ta chyba ze o vasÍch milacikoch.

Az moc skromny - a, jasne, prepchat by sa nemal, bol by to gyc... ale aj tak by sa dal s vkusom skompilovat. A okrem tej gramatickej chyby (bohviepreco to este nie je opravene, to je robota na 3 minuty) - preboha - PLOT! Preco pes za plotom? Co tim chtel autor rici? Plot symbolizuje skor neslobodu a my prave so psickami zaciname uzivat jarnu prirodu a krajinu, siroke obzory ... :ach:
Mne aj to dogforum.sk kole oci - jednak je to k tym subtilnym motivom ako nakova medzi fialkami :ha: a dwak, dva texty, dva typy pisma...
A ved na jar je viacero sviatkov, aj priroda sa meni, preco by sa nemohol banner aktualizovat? :nwm: Hoci aj kazde dva tyzdne... Je header, na Velku noc doplnim o trebars kraslice, budu tam tri dni, dam prec. V maji dolozim orgovan..... Ee?
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nia » Sob 21.03.2009 13:53

mne by sa taky velkonocny pacil..take nejake malovane vajka a kuriatka, popripade kacatka..
tak ten text mohol byt jemnejsi..nic by sa nestalo.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Fraga » Sob 21.03.2009 14:02

Tobin píše:
Fraga píše:Mne sa nový header páči lebo je svieži jarný super,

Teda akoze sorry, ale co je svieze na tej sedo-mdlozelenej kombinacii? Skor vysisovane, nevyrazne farby... jar je pestra, novy zivot v prirode... a tu jar ma symbolizovat sedy plot (no, sedy - sedozelenkavy, ako husaci trtol v rozklade :haha: ) a zopar vyblednutych stebiel travy? A ani to trava nie je, skor jeleni jazyk (asplenium nidus) :jazyk: :heh:


To vieš Tobin skús si prehodiť farby na monitore a budeš ho mať svieži ako ja :haha: :jazyk: ja za to nemožem ako maš nastavené farby :nwm:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Sob 21.03.2009 14:21

:aaa: jasne! budem mat speci nastavenie farieb na dogforacky header... :jazyk: ale menej monotonny nebude :plac: , furt zostane sedozeleny :hi:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Aris » Sob 21.03.2009 14:25

Mne sa ten header nepáči. Ten plot mi skôr príde ako betonový a pripadá mi to ako vo väznici :nwm: Tiež sa pripájam k názoru, že to štena yorka mi príde trochu od veci a zišiel by sa pes v pohybe. Tá hrúbka nerobí moc dobrý dojem a kebyže sem prídem ako nováčik tak neviem čo si mám o tom myslieť.
Čo kedyže sa dá to headeru aj pes ktorý je dospelý, väčšiehp vzrastu a nemá ufiknutý z hlavy?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bibiana » Sob 21.03.2009 15:16

Myslím, že keď vytvoríte nejaký krajší (nie len pre vás), tak by nemal byť problém nahodiť ho :ahoj:

Aris, aká hrúbka?
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Catqa » Sob 21.03.2009 16:56

ta, o ktorej tu vravia vsetci: vaších
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady