Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Problem s fotkami

Uto 22.12.2009 10:52

neviete niekto preco mam problem s pozeraním fotiek ??

ked je fotka vložena tym sposobom ze vypíse "obrázok" a treba na to kliknut tak sa mi nikdy nezobrazia vyskocimi ina stranka ....(mikrosluchdka .sk)
vopred dakujem za radu
diki

Re: Problem s fotkami

Uto 22.12.2009 17:47

"obrazok" znamena, ze fotka uz nie je na serveri, na ktory bola nahravana - bud externy server, alebo nasa stara galeria so starou databazou - pri prechode na novu galeriu sa stara databaza neobnovila a linky uz nie su aktualne

Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Uto 12.01.2010 11:52

No....a ja mam teraz taku technicku otazku.....preco sa mi nedaju citovat posledne prispevky na fore?....nemam pri nich tlacitko "cituj".....to preto, ze by to bolo viac menej zbytocne, ked sa odpoveda na posledny prispevok, takze si kazdy domysli, ze to nadvazuje nan :otaznik:

Re: OTÁZKA

Uto 12.01.2010 12:26

stWhippet píše:No....a ja mam teraz taku technicku otazku.....preco sa mi nedaju citovat posledne prispevky na fore?....nemam pri nich tlacitko "cituj".....to preto, ze by to bolo viac menej zbytocne, ked sa odpoveda na posledny prispevok, takze si kazdy domysli, ze to nadvazuje nan :otaznik:

ano presne pre to
ak velmi velmi chces citovat nieco z posledneho prispevku, skopiruj prislusnu vetu a daj ju do tagu QUOTE

Re: OTÁZKA

Uto 12.01.2010 15:21

ano presne pre to
ak velmi velmi chces citovat nieco z posledneho prispevku, skopiruj prislusnu vetu a daj ju do tagu QUOTE


Takto asi nejak?.......dakujem velmi pekne za radu :ahoj:

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Uto 02.02.2010 18:22

Neviem kam to zaradit, jedine otazky som nasla sem :lol: ak sa zle pytam, prosim presunte.

Len tak ma napadlo- ze, co ak niekto da nejaku temu, ktora sa nebude tykat konkretne psov trebars do sekcie "Ostatne". Par ludi jej na to poodpisuje, potom to vedenie presunie do sekcie "Volna diskusia".
Tie prispevky, ktore vsak poslali este ked bola tema v "ostatne" ostanu zaratane, alebo sa automaticky presunom vymazu z celkoveho poctu prispevkov?
Dufam ze to bolo napisane zrozumitelne lebo neviem uz ako inac :aaa: vdaka. :smile:

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Uto 02.02.2010 22:15

Vyskusame..
edit: nemazu sa, ostavaju zapocitane, mozno po nejako reloade sa pocet zmeni

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Pia 12.02.2010 19:15

ja používam iba explorer a robí mi tak doma, ako v práci v oboch prípadoch explorer. V práci sa do nastavení nedostanem, doma klasika. Ak to pomože, v práci mam XP a doma windous 7 -ale krátko, pred tým vistu, robi mi to skoro vždy, pametám sa, že raz sa mi to podarilo enterom akosi stopnúť, ale neviem ako, neskôr ked som skúšala už sa nepodarilo. :nwm:
Edit: na iné fóra, prakticky ani nechodievam, tak neviem.

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Str 24.02.2010 18:57

Ja mám otázku - prečo, ak chcem vojsť do témy Vtipy a ftípky, mi vždy vyhodí túto tabuľku?
Obrázok

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Str 24.02.2010 19:11

Vikiki22 píše:Ja mám otázku - prečo, ak chcem vojsť do témy Vtipy a ftípky, mi vždy vyhodí túto tabuľku?

to iste co Aris
skuste teraz

resp. ako vyplyva z toho hlasenia, sposobuje to stranka, z ktorej je v teme postnuty obrazok
ta stranka bola googlom oznacena ako podozriva a teraz ju takto bude identifikovat, kym nebude nanovo zoskenovana
otazkou je, preco u niekoho to nabehne a u niekoho nie.. neviem, ktore vsetky faktory sa na tom podielaju

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Str 24.02.2010 20:45

Mackie, už to funguje. Ďakujem. :jop:

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Štv 18.03.2010 21:48

Mám dotaz .Dnes sa mi stalo nie raz ,že som napísala odpoved a ono ju neodoslalo a ani sa už nezobrazila na fore vždy tam nabehlo niečo ako: v príspevku musí.....a ukázal sa tam príspevok od niekoho iného a ten sa aj neskôr normálne pridal do fora :ach:

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Štv 18.03.2010 21:53

Larami,to je vtedy,keď je hustá diskusia,viacerí odosielaju naraz,vtedy si pravdepodobne odoslala zároveň s niekym iným.Proste musíš dávať dovtedy "odoslať" kým ti to neprejde... :nwm:

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Štv 18.03.2010 22:00

tak tak
medzi tym, ako si zacala pisat a odoslala spravu, poslal prispevok aj niekto iny, takze mas moznost editovat svoj prispevok pred odoslanim

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Štv 18.03.2010 22:20

Som si aj myslela,že je to hustou premávkou :yes:
Odoslať odpoveď