Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod skacenka » Uto 15.09.2009 9:47

Na fore Psej duše je tlačítko "Zobraziť vaše príspevky" a po kliknutí naň sa zobrazia témy do ktorých ten ktorý prispievateľ prispel-samozrejme v poradí závisiacom od aktivity danej témy :no: Mne tu tiež takéto niečo dosť chýba :yes:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Efa » Pia 25.09.2009 7:31

.... ak by som si mohla dovoliť jednu drobnú pripomienku k fóru, tak by som navrhovala či by nestálo za uváženie dať do sekcií CHOROBY a ÚRAZY akési upozornenie alebo poučenie pre prispievajúcich aby v prvom rade kontaktovali veterinárov a nehľadali v mnohých akútnych prípadoch rady iba tu na fóre (také niečo ako sú pravidlá pre inzerciu) .... akosi mi totiž v poslednej dobe dochádza fantázia a nenachádzam slová na mnohé príspevky ktoré sa tam objavujú, kedy ľudia namiesto toho aby vyhľadali odbornú pomoc tak budú sedieť doma za netom, nechajú svoje zviera trpieť a budú čakať zrejme na zázračnú radu čo ich zviera zázračne vylieči ... neviem či to isté robia aj ak si sami zlomia nohu či zlyhajú im obličky :nwm:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Amaguk » Pia 25.09.2009 10:09

Efa píše:.... ak by som si mohla dovoliť jednu drobnú pripomienku k fóru, tak by som navrhovala či by nestálo za uváženie dať do sekcií CHOROBY a ÚRAZY akési upozornenie alebo poučenie pre prispievajúcich aby v prvom rade kontaktovali veterinárov a nehľadali v mnohých akútnych prípadoch rady iba tu na fóre (také niečo ako sú pravidlá pre inzerciu) .... akosi mi totiž v poslednej dobe dochádza fantázia a nenachádzam slová na mnohé príspevky ktoré sa tam objavujú, kedy ľudia namiesto toho aby vyhľadali odbornú pomoc tak budú sedieť doma za netom, nechajú svoje zviera trpieť a budú čakať zrejme na zázračnú radu čo ich zviera zázračne vylieči ... neviem či to isté robia aj ak si sami zlomia nohu či zlyhajú im obličky :nwm:

:jop: ano, dobry napad. Specialne po tomto poslednom pripade :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod miso250593 » Pia 25.09.2009 16:33

chcem sa spýtať, prečo nespravíte to že dole ako sa uploaduje obrázok, že by na neotvorilo nové okno, ale by sa uploadlo v tom iframe a potom by to vložilo kód rovno do stránky :smile:
Obrázok
Obrázok
miso250593
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Leila Tobrok » Sob 26.09.2009 18:30

pretože nie všetky fotky je nutné dávať v rovnakom formáte - niekedy sú priveľké na vloženie, niekedy sú akurát a môžeš ich vložiť priamo a niekedy chceš len odkaz. myslím, že je to takto OK, i keď áno, sú ľudia, kt. s tým majú problém, ale návod tu je a myslím, že skvele vysvetlený...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod rastog » Štv 01.10.2009 14:42

admini: nedalo by sa spravit prihlasovanie cez SSL?
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Mackie » Pia 02.10.2009 21:44

aky by to malo vyznam?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod rastog » Pia 02.10.2009 23:25

vyssiu bezpecnost. napriklad nam v skole loguju komplet cele datove prenosy
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

zoradenie podla plemena

Poslaťod Klinec » Pon 26.10.2009 12:57

Ahojte,
nefunguje tu nic take ako zoradenie clenov podla plemena? Napr potrebujem vediet, kto chova podobne plemeno ako ja a byva blizo mna. Kvoli radam, alebo tak.... (mozno len zle hladam)
Klinec
Šteniatko
 
Príspevky: 61

Re: zoradenie podla plemena

Poslaťod Lena » Pon 26.10.2009 13:04

myslím že by ti to bolo aj tak zbytočné. to že niekto má nejaké plemeno neznamená že sem aj chodí,aktívne sa venuje problematike a podobne...čiže stačí zájsť do daného plemena ktoré ťa zaujíma a tam si nájsť ľudí a informácie ktoré by ti pomohli. vo väčšine prípadoch je inak malá šanca nájsť človeka ktorý býva blízko teba,má rovnaké plemeno a podobné "problemy". to by ste sa už asi stretli na živo a nie na fóre.a odkial vlastne si? :no: :ahoj:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: zoradenie podla plemena

Poslaťod Tatranská Afrika » Pon 26.10.2009 19:30

ale ja si myslím, že by niečo také mohlo byť fajn... ak múdri vymyslia, ako to urobiť...
už tu boli snahy zrátať, koľko psov z akého plemena tu je, ale toto by mohlo byť prehľadnejšie
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: zoradenie podla plemena

Poslaťod Mackie » Uto 27.10.2009 9:19

neslo by to uz len z toho dovodu, ze nikto nie je nuteny si vyplnit, ake plemeno vlastni a odkial je
a ak chce niekto kontaktovat osoby, ktore chovaju ci vlastnia urcite plemeno, staci sa to spytat v teme toho ktoreho plemena
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Leila Tobrok » Str 04.11.2009 9:57

nedalo by sa tlačítko HĽADAŤ premiestniť nižšie pri

" * Zobraziť témy bez odpovede • Zobraziť nové príspevky • Zobraziť aktívne témy "

a nejako to zvýrazniť?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Aris » Ned 06.12.2009 12:38

prečo mi pri prehliadači Google Chrome nejde pridať viac ako jeden obrázok ?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod bibika » Ned 06.12.2009 12:56

Aris presne toto robí aj mne. Ale minule sa mi to podarilo nejako oblufnúť, a to tak že som vložila jeden obrázok a potom som upravila príspevok a pridala ďalšie :no:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady