Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Amaguk » Sob 11.04.2009 10:04

Administrátor píše:
A ja sa chcem(opäť) spýtať kedy a prečo zmizla sekcia Články.

Neaktívnosť.

len skoda, ze si to komplet vymazal, niektore veci tam boli zaujimave a bolo by vhodne ich na fore nechat :ua:

a tiez sa opat prihovaram za samostatnu sekciu k zaprahovym sportom, v tejto podobe je to uz dost neprehladne
:ahoj:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Ned 12.04.2009 18:27

Vytvorené :no:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 19.04.2009 13:36

nedá sa spraviť taká drobnosť, že keď mám prečítanú tému a dám krok späť, zobrazí sa mi ako prečítaná a nezostane vyznačená ako neprečítaná? mám toto len v mozille, explorer pracuje bezchybne. či to je len optimalizácia na tento prehliadač?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Ned 19.04.2009 13:48

Daj Obnoviť a bude ako neprečítaná, explorer asi hneď po vrátení sa späť automaticky stránku obnovuje.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 19.04.2009 13:57

no to viem, že keď dám obnoviť. som nevedela, že má explorer obnovenie hneď pri návrate späť...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sana » Sob 06.06.2009 16:58

ja by som brala do temy o zdravi zoznam pohotovosti, kt by si ludia zlozili sami podla negativnych a pozitivnych skusenosti. Clovek co nikdy nepotreboval pohotovost (noc, vikend) by toto privital, aj ten co potreboval, ale nasledne ju potrebuje aj v inom mieste. Ci uz ked cestujeme s malou, alebo najdem nejakeho psika co by bol v ohrozeni zivota,predstava ze volam na informacie ti mi daju x cisiel a skusam x vetosov a cudzi, alebo moj psik preto umrie ma desi. Verim ze tato tema by sa hodila viacerym ludom (A HLAVNe ich psom) a urcite by nebola zbytocna.
Ja som sa uz v takej situacii ocitla ked vetosi co mali telefon nezdvihali a ratovala som psa vdaka svagrinej Mudr. Smutne..
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 08.06.2009 14:01

Sana píše:4 BIBIANA, no pozerala som tie veteriny, je tam info o ambulancii, ale otazne je ci na tom cisle su ludia naozaj po ruke ked treba a pripadne by tam mohli byt aj negativne skusenosti, tych co viac krat nezdvihli, ci nepomohli, ci zle poradili.
Myslim, ze celkom potrebna tema. Proste pohotovost, naozaj..aktivne..Nielen info z webu.


Suhlasim. Zoznam pohotovostnych ambulacii s konkretnym cislom. Clovek ked je v strese mu to moc nemysli, hlavne, ked jedna, na ktoru sa spolieha vzdy vypadne :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Silwuska » Pon 29.06.2009 8:24

Moj skromny napad je, viac zvyraznit kolonku pravidla, pripadne ju supnut tot hore, jak sa ukazuju reklamy, alebo tak nejak, tam je to nie moc napadne, a aspon sa nikto nebude moct vyhovarat ze nevie, alebo si nevsimol :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod meraja » Pon 29.06.2009 17:19

Silwuska píše:Moj skromny napad je, viac zvyraznit kolonku pravidla, pripadne ju supnut tot hore, jak sa ukazuju reklamy, alebo tak nejak, tam je to nie moc napadne, a aspon sa nikto nebude moct vyhovarat ze nevie, alebo si nevsimol :ahoj:

Ja by som to spravila tak,že hneď ako sa zaregistruje mu tam dá pravidla aby čítal.A ten kto poruší bude mať nejaký trest. :no:
Alebo potom jako silwuška navrhla,fakt je to tam dosť zakutrané.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod michaelak » Pon 03.08.2009 20:36

Možno by stálo za úvahu dať na popredné miesta v diskusii tému napr. VAROVANIA, kde by sme sa aspoň navzájom informovali o aktuálnych hrozbách. Myslím, že toto fórum číta dosť chovateľov, ak to teda nezvláda inštitúcia na to určená (okrem info na stránkach ÚKSUP som ani ja ani nikto iný nezachytil info v médiách), pomôžme si aspoň takto sami. Na info o kontaminácii melamínom u krmiva od Diusapet som narazila v máji na stránkach ÚKSUP, ihneď som ich sem dala (do témy Ako sa zvyšujú proteíny na čínsky spôsob), ale keďže si to všimol len úzky okruh ľudí, bolo by asi dobré nejakým spôsobom takúto tému zvýrazniť - topovať...
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Mirah » Štv 13.08.2009 13:07

Napadlo mi,či by nebolo možné každému,čo sa zaregistruje prvýkrát na fóre, poslať spolu s oznamom o jeho registrácii aj stručný list,kde by bola vysvetlená filozofia fóra ohľadom PP a bPP a množenia. Možno by sa predišlo zbytočným otázkam o nakrytí bPP a tak.Tiež by tam mohlo apelovať na dôkladné zváženie podmienok pri zaobstarávaní psíka.
Mirah
Junior
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Humenné

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod 1bubko2 » Uto 25.08.2009 16:52

mna tak napadlo ci by sa nedalo spravit nieco take ze by sa v zozname clenov zobrazoval aj akeho ma psa a mozno sa to dalo nejako podla toho zoradit ..ked napriklad niekto chce najst ludi s rovnakym plemenom a nie kazdy asi pise do temy svojho plemena...ono by bolo asi problem zoradovat ked ma niekto viac psovroznych plemien..ale nieco na taky styl ak by sa dalo...alebo uz je ? :hi: len ma tak napadlo
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 27.08.2009 10:05

nie je povinné pri registrácii vyplniť si akého psa máš, takže by to bolo trochu neobjektívne... ale nie je to zlý nápad, i keď si myslím, že nie až tak využiteľný...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod vero69 » Uto 15.09.2009 8:52

:ahoj: myslím, že je to dobrý nápad, pretože aj ja mám stým problém, keď musím hľadať nové príspevky v ktorejkoľvek téme. je to zdĺhavé :no:
vero69
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Námestovo

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Mackie » Uto 15.09.2009 9:04

vero69 staci ti kliknut na ten malicky oranzovy obdlznik a zobrazi ti len neprecitane prispevky.. resp. ak otvoris temu s neprecitanymi prispevkami, tak vpravo hore nad prvym prispevkom na stranke mas moznost "prve neprecitane spravy"

Leiluska chapeme, ja neviem, ci take nieco je, skusim pohladat, resp. admin sa vyjadri :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady