Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Prispevky na fóre angličtine?

áno, po anglicky rozumiem, nevadia mi
161
54%
nie, po anglicky síce rozumiem, ale vadia mi
38
13%
áno, po anglicky nerozumiem, ale nevadia mi
38
13%
nie, po anglicky síce nerozumiem, ale vadia mi
7
2%
áno, ale len v podobe linkov, nie citácií v texte príspevku
37
13%
nie, v žiadnej podobe
15
5%
 
Celkom hlasov : 296

Príspevky na fóre v angličtine???

Ned 21.09.2008 23:13

Tak ako teda s príspevkami v tej nestastnej anglictine?

Nenechajme veci na dohadoch. Hlasujte a vyjadrite svoj nazor :smile:
Maju byt na fore prispevky v anglictine? alebo radsej nie?

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 7:34

ja sice anglicky teda moc neviem :heh: :hi: ..ale nevadia..keby to bolo premna ozaj dolezite tak by sa niekto v mojom okolo urcite nasiel co by s prekladom pomohol :no:

stale sa drzim toho ze lepsi clanok v angl ako ziadny :jop:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 14:32

Mam stranku kde sice neni slovencina ale je tam cestina. Ide o stranku kde mate napr text v Anglictine vlozite to tam a prelozi vam to do Cestiny :lol: stranka aj s prikladom je http://translate.google.com/translate_t ... ji%20se%20

:jop: :winner: :aplause:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 14:36

Ale tie preklady byvaju obcas docela bizarne nie?
Inak mne asi aj viac vyhovuje ked je to tu ocitovane(samo aj so zdrojom)..ja som dost leniva klikat na link a est etam hladat co ma zaujima :pac:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 14:38

tie preklady su desneeee :pac: :ha:
pouzivat vrelo neodporucam, jedine ak v ramci recesie :heh:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 14:50

google translator jedine na slovicka, alebo potom nemcina-anglictina ci ine svetovejsie jazyky

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 15:52

No, mne angličtina nerobí žiadny problém, tak prečo nie? :smile: Ale treba brať ohľad aj na tých, čo po anglicky nevedia, samozrejme... A ja rada pomôžem aj s prekladmi, ak bude treba.

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 17:02

no do slovenciny ci cestiny nepoznam nic, ale francuzsku stranku som potrebovala precitat a hodit do angliny - podarilo sa mi cez http://babelfish.yahoo.com/
je tam viacero jazykov, tak mozno niekomu pomoze :no:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 18:26

mne tieto príspevky nevadia lebo celkom dobre ovládam angličtinu ;)

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 18:36

ja pozivam toto : http://www2.worldlingo.com/en/products_ ... lator.html
tiez je to prekladac viacerych jazykov, takze pokial niekto neovlada english, moze to skusit prehodit do nemciny, alebo ineho jazyka. Z francuzstiny preklada celkom schopne, vo svedstine ma medzery :smile:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 19:25

Ja mám vlastný PC Translatore a aj Web Translatore, takže síce po anglicky neviem, ale nevadí mi to

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Pon 22.09.2008 21:06

Baarbora píše:ja pozivam toto : http://www2.worldlingo.com/en/products_ ... lator.html
tiez je to prekladac viacerych jazykov, takze pokial niekto neovlada english, moze to skusit prehodit do nemciny, alebo ineho jazyka. Z francuzstiny preklada celkom schopne, vo svedstine ma medzery :smile:


Je to dobra stránka, len veliká škoda, že tam nie je aj po slovensky :plac: :ua:

Ja som veliký antitalent na jazyky. V škole máme našťastie iba jeden jazyk a to ja sa učím nemčinu...
Po anglicky rozumiem akurát také, že dog- to by mal byť pes, nie? :help: :lol: Takže moc tu anglinu nechcem... :ua:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Sob 27.09.2008 18:28

stranky po anglicky mi sice nevadia ale nie som najlepsia v anglictine :yes: :pac: :lol:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Ned 28.09.2008 0:40

ja uvitam kazdu informaciu, anglictine rozumiem, aj ked samozrejme nie kazde slovo, ale ako vravim, zaujimavym clankom sa potesim :yes:

Re: Príspevky na fóre v angličtine???

Ned 28.09.2008 11:10

V slovenčine, poťažmo v češtine je len veľmi málo kvalitných informácií. Takúto skúsenosť mám nielen čo sa týka psou.
Myslím, že ten kto anglicky nerozumie, tak to je čisto jeho problém a tieto príspevky a linky môže ignorovať a tí, čo rozumejú neprídu o zaujímavé veci. Zdrvujúca logika ne? :ha:
Ja toho tiež moc nerozumiem, najmä ak je tam veľa neznámych výrazou, tak musím každé druhé slovo hladať a to už je pre mňa osobne koniec.
Odoslať odpoveď