Súkromné správy

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod NemesiS » Štv 08.01.2009 12:00

len ešte upresním, ak sa daný človek prihlási na fórum, vtedy ti ju odošle.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dia76 » Štv 08.01.2009 14:27

a nie je to tak, že zmizne z "pošty na odoslanie" až keď si ju druhá strana prečíta??
lebo môžem sa prihlásiť na fórum, ale správu si neprečítať. tak ako je to?
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Fraga » Sob 24.01.2009 0:27

Allyshca píše:Tak viem ze mi boli poslane a nic mi neprislo a aj ja som posielala a tiez dotycnemu nic neprislo :ua: Tak asi mame blby net alebo co :lol:

Niekedy nepríde ked máš schránku plnu potom treba pomazat a ono sa ta to spýta či spriechodniť správy odklikni ze ano a prídu tie čo boli pozdržané :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Súkromné správy

Poslaťod viky » Pia 20.02.2009 12:44

mne sa to stalo nedavno, npisala som spravu a stale mi to ukladalo do spravy na odoslanie nevedela som preco tak som jednu spravu odoslala 5 krat , je dobre ze tu spravu som posielala kamoske , z ktorou sa pozname aj osobne mozno dakto ini by si myslel, ze som trosku na hlavu. :heh:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba."
viky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Súkromné správy

Poslaťod Trivi » Pia 20.02.2009 15:20

stane sa to iba vtededy bud ak mas bud plnu schranku a doruci sa ak sa dany uzivatel prihlasy :no:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: Súkromné správy

Poslaťod Sunny » Štv 28.05.2009 13:39

Mám dotaz - od určitej doby mi nejde poslať SS viacerým užívateľom naraz. Čím ti je? Vždy mi to vypíše, že "Pokúsili ste sa poslať súkromný správu príliš veľa príjemcom" :nwm: Robí to len mne?
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Súkromné správy

Poslaťod Lucifer » Str 17.06.2009 15:16

Sunny... :no: ja mam ten isty problem... :ua: vcera som Vam isla viacerym poslat SS a presne uz pri druhom pridanom uzivatelovi mi vyhodilo tu istu formulku... :ua:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Súkromné správy

Poslaťod Sunny » Str 17.06.2009 15:26

A moderátorom to ide normálne :nwm: Admin, proč :otaznik:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Súkromné správy

Poslaťod Administrátor » Str 17.06.2009 15:32

Funkciu odosielania SS viacerým užívateľom naraz som odobral bežným užívateľom ako prevenciu pred hromadnou SS so spamom napr. reklamou a podobne.

Udával som skutočnú udalosť.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Súkromné správy

Poslaťod Sunny » Str 17.06.2009 15:40

Aha. Díky za odpoveď. Dôvod chápem, ale aj tak je to dosť na píp, keď potrebujeme niečo riešiť a dohadovať viacerí. Nedalo by sa to len obmedziť, čo ja viem, na max. 5 užívateľov? (to len strieľam, vôbec neviem, či sa to dá. Ak nie, tak nič :smile: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Súkromné správy

Poslaťod Aris » Ned 21.06.2009 15:52

Mne ked vyhodí to okienko, že Máte novú súkromnú spávu či čo tam píše, prečítam si ju a idem na Obsah fora tak to okienko mi naskočí zase, ale že Žiadne nové súkromné správy. Robí to len mne či aj ostatným?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Súkromné správy

Poslaťod Silwuska » Str 01.07.2009 8:07

Chcela by som iba upozornit uzivatelov, ze pokial maju akekolvek problemy s "obtazovanim" cez SS spravy (t.j. agresivne vyjadrovanie, napadanie, urazanie) tak aby to oznamili moderatorom a ty to mozu riesit. :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Súkromné správy

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 05.11.2009 11:53

mám taký problém, že mi ukazuje, že mám 7 nových súkromných správ a keď si na ne kliknem, v schránke nič nové nie je a pritom mám v nej ešte kopu voľného miesta. je to problém fóra alebo je problém u mňa?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Súkromné správy

Poslaťod camon » Štv 05.11.2009 11:57

to admin omylom poslal SS vsetkym a potom mu par ludi odpisalo ze to bol omyl :smile: asi to zmazal alebo co, tiez som najprv pozerala ze preco tam mam zrazu tolko sprav :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Súkromné správy

Poslaťod mony » Štv 05.11.2009 11:58

problém je v tom, že Admin zasielal súkromnú správu a omylom ju poslal všetkým užívateľom. :lol: Asi to teraz spätne napravuje a preto ti to nejde. Teda aspoň si myslím :ha:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady