Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Sob 20.10.2018 16:56

nebolo by zle upravit zoznam eshopov, niektore uz ani nefunguju

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 09.02.2023 11:42

Nech sa to nestratí a nenápadne, nie všetci sledujú všetky témy:

Uzamknutie niektorých tém na df. Vo voľnej diskusii atď, prípadne čo sa dohodne.
Otvorené by boli iba pre prihlásených užívateľov, pripadne pre užívateľov nad X príspevkov.

Ste za, ste proti, čo si o tom myslíte?

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 09.02.2023 12:48

Jo ja som určite za :yes: :jop:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 09.02.2023 12:55

Ja sa smejem, lebo prisaham, ze mne to napadlo este minuly tyzden napisat mackie, ci by sa nedalo niektore temy uzamknut (ale aj take sledovane, ci by to niektorych neosmelilo sa prihlasit, pripadne zapojit) :heh:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 09.02.2023 21:16

Volna diskusia (+ archiv) je viditelna len pre registrovanych uzivatelov. Zial ta podmienka, ze novi uzivatelia su az po niekolkych prispevkoch preradeni do registrovanych uzivatelov, od isteho casu nefunguje (ak vobec fungovala), takze toto obmedzenie teraz neviem pridat. Pozrite si zoznam tem po odhlaseni, ci tam je este nejaka oblast, ktoru by bolo dobre skryt.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pon 13.02.2023 12:18

Chcel by som sa opýtať : ako sa dá zrušiť účet v tomto fóre? Či ho len nechať "vyprchať" do stratena?

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pon 13.02.2023 16:53

nadobro končíš?

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 14.02.2023 16:52

Puk píše:Chcel by som sa opýtať : ako sa dá zrušiť účet v tomto fóre? Či ho len nechať "vyprchať" do stratena?

Najjednoduchsie je prestat ho pouzivat.
Ak to nestaci a chces zrusit ucet, plati u nas GDPR, cize oficialne poziadas administratora, najlepsie cez sukromnu spravu. Povinnost zmazat prispevky neexistuje, takze tie ostanu, len uz nebudu spojene s uctom. Tento proces je nezvratny.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Str 15.02.2023 7:59

OK, ďakujem za info.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Str 08.03.2023 20:49

Puk píše:OK, ďakujem za info.

len tu pekne zostaň pls :)
Odoslať odpoveď