Nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod naja » Sob 02.01.2016 20:39

ja nemam ziadne napady, hlavne nech to funguje :angel:
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod janajka » Sob 02.01.2016 20:40

volna diskusia len pre registrovanych je vynikajuca vec. Som za. Hlavne preto, ze nepaci sa mi, ze si moze hocikto nezainteresovany cez google vyhladavac najst bars co. Co ani o psoch nie je. Su to sukromne veci psickarov z dogfora.

A tapatalk sa da zrusit? Ako? Vsak tapatalk funguje nezavazne a len zbiera tie BBcode fora nie?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod maira6 » Sob 02.01.2016 21:31

pigie píše:Len pre registrovanych nema ziaden zmysel - ved registrujem a mozem citat. To skor maju zmysel uzavrete skupiny a to neviem, ci tymto smerom chce ist DF :nwm:


teda nie som nejaká dlhoročná dogforáčka, ale poznám jedno fórum, ktoré bolo jeden čas dosť úšpešné, ale skončilo práve na uzavretých skupinách.

Ja keď som sem prišla, tak do voľných diskusií som vôbec nechodila, lebo ma zaujímali len tie odborné. Predpokladám, že tak to robí väčšina novopríchodzích. Ja osobne nepíšem na verejné fórum nič, k čomu by som sa nemohla kedykoľvek priznať, takže mne tieto voľne diskusie nevadia, aj keď je pravda, že neprispievam až tak veľa.

Mne osobne tu chýba na DF hlavne trochu etiky prispievateľov. T.j. neurážať iných, nezhadzovať ich príspevky. Teda ak chce majiteľ fóra udržať ho životaschopných s tým, aby tu noví ľudia prichádzali a nie väčšina odchádzala. Viem, že tí, čo takto píšu, často argumentujú, že však sú na fóre, každý si tu môže písať, čo chce, ale zase toto by nemalo byť nejaké pubertiacke fórum, kde si frustrované individuá vylievajú svoju zlosť a frustráciu na novopríšelcoch. Takže možno k tej etike prispievania by možno bolo dobré niečo povedať. Prípadne by to mali robiť moderátori, ktorí budú dosť objektívni a schopní chrániť záujem fóra ako celku a nie jednotlivých osôb.

PS: a gratulujem novým majiteľom (či majiteľke) fóra a oceňujem, že sa zaujíma o názory členov, ako by to malo fungovať ďalej. To je základ úspechu :smile:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod jakut » Sob 02.01.2016 23:06

prosím, ak sa bude dať nerušte tapatalk

Odoslané z SM-P900 pomocou Tapatalku
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod moschino » Sob 02.01.2016 23:36

Nahodou ohladom tej etiky, je to tu veeelmi kludne oproti par rokom dozadu :joint:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod aNeMiC » Ned 03.01.2016 0:12

Mňa len napadlo, keď som tak premýšľala či je reálne urobiť niečo také, aby sa dali uživatelia tagovať do príspevku :smile: , že by mu to niekde hodilo upozornenie "že niekto na vás reaguje" alebo niečo v tom zmysle
a Tapatalk to ee, nerušiť :nie: apka iba v tom prípade ako písala wer, keby to bolo také isté :heh:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Ned 03.01.2016 7:35

S tymi uzivatelmi je pekne, alebo aspon po kliknuti na meno by to hodilo meno do prispevku a odkaz na jeho profil by bol pod menom. Lebo niektorych uzivatelov pisem velmi nerada a radsej ich skracujem alebo komolim :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Ned 03.01.2016 9:26

urcite to ide :smile: mame na inom fore.. aj ked tam to je husto prekodene, nie obyc phpbb..
Za mna by som prekopal smileov, aby zozralo na obrazky aj klasicku zauzivanu textovu formu :-) :-D :-P atd..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod moschino » Ned 03.01.2016 10:15

Jop, smajlovia :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Ned 03.01.2016 11:03

images.dogforum bolo zrusene, lebo tam bolo aj to co tam byt nemalo :ach: :censored:

Snežienka ak dobre rozumiem, tak chceš aby tvoja "záložka" bola tam kde si prestala citat a teda na nejakej strane a príspevku napríklad?

co sa tyka označovania ludi v prispevkoch - :yes: paradny napad. Craobs posli mi pls to forum kde to je tak urobene. Avšak uprimne, prave nerada by som, aby sa to prekodilo, písať niečo navyše do nie vlasnteho systemu, neviem ci to je zrovna ta spravna cesta :nwm:

Smajlíky, to som presne ešte chcela poznamenať :yes: som za! chcete úúúplne nových iných?
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Vikiki22 » Ned 03.01.2016 11:10

Mne sa väčšina terajších smajlov práveže lúbi... Ja by som ich za úplne nových nemenila.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod moschino » Ned 03.01.2016 11:20

Terajsi su pekni :yes: akurt by bolo fajn, keby pisem z mobilu a dam :) tak nech tam hodi aspon toho :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Ned 03.01.2016 11:22

moschino chápem co tým myslíte :yes:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Ned 03.01.2016 11:30

Hej, terajsi ostat, kludne nejakych pridat :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Snezienka123 » Ned 03.01.2016 11:31

Administrátor píše:Snežienka ak dobre rozumiem, tak chceš aby tvoja "záložka" bola tam kde si prestala citat a teda na nejakej strane a príspevku napríklad?

:yes: Áno, aspoň poznačiť stránku v téme kde som prestala čítať, že si tam vedome nejako vložím záložku, ak by sa dalo...až do úrovne príspevku netreba (to by bolo až príliš dokonalé :lol: ). Aby som si tie záložky vedela pridávať/rušiť v rámci čítaných tém...joj, to by bola paráda :aplause:

Smajlíci sú super, takí milí, ale tiež by som len zopár pridala, ak by sa dalo
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady