Nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 04.01.2016 9:51

Ale ved my to nechceme hned, my sme trpezlivi :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Pon 04.01.2016 9:58

Som aj za smajlíky, pokiaľ by boli nejaké ďalšie z tejto milej série, bolo by to super, napr. aj slintajúci sa občas hodí, videla som tu aj ďalšie, tuším usagi dávala nedávno (?) alebo niekto iný, neviem.
Mne sa tagovanie moc nepáči, ale ak bude možnosť zakázať ho, v pohode.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod clupko » Pon 04.01.2016 11:16

k tym obrazkom, imgs tag robi iba resize v zobrazovani, nie? to by som fakt nedavala... my potrebujeme datovy resize, nie len pixelovy - obmedzit velkost suboru a nie len to, ako sa zobrazi. lebo potom sa kludne stane, ze sa bude stranka nacitavat 5 minut, lebo niekto sem drbne obrovske obrazky resizenute na sirku 500px, co je browseru uplne jedno - nacitava rovnaku velkost tak ci tak... skor by som obmedzila velkost suboru, nez dovolit takyto resize, alebo max 700 alebo 800px na sirku aj vysku. alebo kombinacia oboch, obmedzenie rozmerov na cisla prijatelne pre forum, a k tomu resize.
prilohy su hrozne, aj ich obmedzenie na 5, ani ich zobrazovanie sa mi nepaci, s tym textom a scrollbarmi okolo.

smajliky sa mi zdaju ako dost nepodstatna zmena, tomu by som sa asi venovala az po vyrieseni inych problemov. ale suhlasim, ze by bolo super, keby sa :) a podobne spracovali na obrazky.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 04.01.2016 11:19

Hej, hej, ten resize som myslela skor tak, ze obrazok samozrejme obmedzeny - keby bol automaticky resize tak super, ale zase nie na maximum tych 800px, ale skor, aby som vedela prisposobit, aky sa ma zobrazit. Najst tu rozumnu velkost - ani nie rozmerovu, ale skor MB, prave kvoli nacitaniu.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod clupko » Pon 04.01.2016 11:28

lenze ked aj obmedzis velkost suboru, ked niekto da napriklad ciernobielu fotku, moze byt rozmermi aj mimo obrazovku, preto som myslela to obmedzenie skor na px

a teraz neviem, kde to dat, ale mam celorocny vzhlad a niektore ranky hnede a ine modre..
df_ranks.jpg
df_ranks.jpg (9.56 KiB) Zobrazené 4339 krát
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 04.01.2016 11:31

Len to obmedzenie na px je tiez nie moc dobre, lebo ked chcem vidiet fotku vacsiu, tak mam problem. Ale tak ano, nie je to prioritne obrakovy server, beriem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 04.01.2016 11:52

clupko ctr+r, nič? stale rovnake?

dakujem za diskusiu k fotkám :yes: zatial, iba aby to aspon nejak vyzeralo, sme poriešili aby obrazky nevyčnievali mimo lištu.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Pon 04.01.2016 11:55

Administrátor píše:zatial, iba aby to aspon nejak vyzeralo, sme poriešili aby obrazky nevyčnievali mimo lištu.

Pre mňa neznalú prebiehajúcej debaty je to super správa, štvalo ma to tam :heh: :jop: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod clupko » Pon 04.01.2016 11:59

Administrátor píše:clupko ctr+r, nič? stale rovnake?

moja chyba... na prvy refresh sa to nezmenilo, na druhy niektore, na treti uz snad vsetky :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 04.01.2016 12:13

supiš :jupi: lindi, mna tiež, som rada :heh:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 04.01.2016 13:26

craobs k tym príspevkom co chce kives, rieši to to čo by chcela, ukaze jej to témy kde prispela prave za napr 1den, alebo 7dní atd. Alebo som stratená a nejak nechápem :nwm:

správy píšem na zoznam a idem sa na to rovno pozrieť :yes:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kives » Pon 04.01.2016 21:21

som si nastavila 7 dní, uvidím, či zaberie. dík
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 04.01.2016 21:45

Kives potom podaj hlásenie :yes:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Uto 05.01.2016 8:31

Administrátor píše:Alebo som stratená a nejak nechápem :nwm:

:poklona: máš pravdu.. vyselektuje to témy podľa autorovho prispievania za obdobie nie všeobecne :jop:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Uto 05.01.2016 10:06

Super, tak sme sa pochopili :jop:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady