Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod janajka » Štv 26.11.2015 8:43

tak aspon do témy fotografie. :joint:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Štv 26.11.2015 12:36

Pigie, a just budem :P
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod raky » Sob 28.11.2015 20:19

hruska píše:Pigie, a just budem :P

držím palce!!!
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod mickey » Ned 10.01.2016 20:17

Mam jeden napad na zlepsenie fora a uz si ho vezmite ako uznate za vhodne :no: Uz niekolko rokov cakam na vhodne podmienky na psika a zatial ako sa pripravujem, studujem toto forum a diskusie, aby som vedel co najviac a pocas tych mesiacov co som na tomto fore ako "pozorovatel" mi na vas vadi strasne jedna vec...Vase spravanie, nemyslim vsetkych, ale ti co sa v tomto najdete, tak prave na vas sa obraciam. Je az nechutne ako su tu niektore osoby namyslene a ako dokazu odpovedat. Ak vas to tu nebavi, mali by ste tu prestat chodit. Uvedomte si, ze toto je forum a vzdy tu pride neskuseny clovek dokolecka dokola, ktory polozi pre vas "debilnu, blbu, hlupu, nepremyslenu atd" otazku, pretoze normalny clovek, ktory sa rozhodne chovat psa, zacne googlit a dogoogli sa az sem. Pride s banalnymi otazkami a radami a namiesto normalnej odpovede dostane ironicke, stiplave poznamky, zhovadeny je ten clovek castokrat a odradeny...a co myslite, ze tym dosiahnete? vy ste si opat raz pohladili ego, ale ten clovek ak raz chce psa, tak si ho kupi tak ci tak, akurat, ze s vasim chovanim ho odradite od skupiny chovatelov a pojde a kupi si psa bPP alebo bohvie ako to dopadne...ak pride clovek s istym napadom a planmi na plemeno, ktore mu nevyhovuje, tiez sa ho da nasmerovat ludskym pristupom, ako ked tu ma pridat 3 prispevky a na nich citat od vas dalsich 15 s nevhodne zvolenym sposobom na odradenie...nie kazdy je hned dokonaly a pride sem s idealnym vyberom psa, nie kazdy hned ovlada problematiku psa s PP a bPP a podobne...ale preto sem chodia...tak sa obcas skuste zamysliet, nez zacnete pisat stylom akym pisete.... Dakujem a ospravedlnujem sa, ale uz som musel nieco povedat, lebo clovek o chvilu nebude mat kde chodit po rady, zo strachu, ze sa aj tak nic nedozvie, len odide s pocitom, ze je debil...
mickey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Ned 10.01.2016 20:22

mozes tu byt ty a stale dokola xkrat vysvetlovat a ozrejmovat a radit :no:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Ned 10.01.2016 20:23

No takto, chápem, čo chceš píšeš, určite tu nie je vždy ideálna kultúra, ale ak sa niekto bude zle správať ku svojmu psovi alebo ho nebude vychovávať, nepôjde na cvičák, lebo ho odradil zlý bubulák z nejakého fóra, tak neviem. DF má určite aj osvetovú funkciu, ale nie je to inštitúcia, nie je to ani psychoterapia ani odborná online poradňa. Treba trošku aj selektovať a mať nadhľad.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 20:31

Sorry, ale niektori sa tak aj fakt spravaju... :heh: Pozri, ty si taky vzorny priklad. Zistujes PREDTYM (a teda - ani si sa zatial nenechal odradit, to je uz co povedat :joint: ). No ale su aj taki experti, co nemaju o psovi ani sajn a este sa tu idu rozculovat... Nikto z nas tu nie je povinni radit, nie sme za to plateni, je to vsetko dobra vola. :no: A ze niektori vedia byt hodne nevdacni len preto, ze nenapiseme, co ocakavaju, co chcu pocut. Takze sa na to pozri aj z druhej strany, prosim. :no: Myslim, ze kvalitnych rad je tu kvantum a kto ma trochu ucty voci tu prispievatelom, ktori TVORIA toto forum, moze si dat aspon trosku namahy a jednak napriklad precitat pravidla a tiez pouzit najskor HLADAJ. A dalej sa uz pytat na to, co mu nie je jasne...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Margita » Ned 10.01.2016 20:35

alebo moze ist do kniznice,a pozicat a prestudovat si nejaku kvalitnu odbornu literaturu a ak mu nebude nieco jasne,prist sem a podiskutovat...
ale ked niekto pride s otazkou mam 3mesacne stena a ma problemove spravanie,lebo kuse a je agresivne...tak nie je o com...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod martin_s » Ned 10.01.2016 20:50

Neviem, ale ja som sa tu za tu kratku dobu co som tu stretol iba s ustretovym jednanim a ochotou pomoct (dokonca pomoct aj mimo fora)... To co popisujes mi pripomina stazovanie sa uzivatelov na inom fore kde som moderator... Stazovanie sa pritom prameni prave z toho ze namiesto aby pouzili najprv vyhladavanie sa pytaju na to co je vo fore milion krat prediskutovane a najlepsie je samozrejme zalozit novu temu, lebo ked uz chcem vsetko naservirovane pod nos tak nech je to v novej teme, lebo ved co ak by si niekto dovolil reagovat na prispevky ktore tam boli pred mojim... A samozrejme najhorsi je najprv moderator alebo administrator ktory mu temu zamkne a upozorni a potom vsetci ostatni, lebo su arogantni a namiesto toho, aby dokola pisali to iste len pisu o nejakom vyhladavani... Ale tu su uzivatelia disciplinovanejsi, tu som nevidel taky vyskyt duplicit ako na spominanom fore (tam nepomohlo ani to ze som napisal navod na efektivnejsie pouzivanie vyhladavania,pretoze jeho neprehladnost bola vyhovorka na obhajenie lenivosti)...
Podotykam: NETVRDIM ZE JE TO AJ TVOJ PRIPAD...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod vavrena » Ned 10.01.2016 20:53

Margita, áno, "agresívne šteňa" je vtipné, ale keď tu napíše príspevok človek, čo si zadovážil šteňa, zjavne je ochotný venovať mu všetok svoj voľný čas, opíše komplet rodinnú situáciu, je pripravený na rôzne alternatívy, v dobrom čaká rady, a vy mu odpíšete, že si mal radšej kúpiť plyšového psa, a že ten pes sa mu aj tak podhrabe a zdrhne... tak aká je motivácia k takýmto "radám"?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Ned 10.01.2016 20:56

toto ale suhlas

dakedy radsej nic ako toto :yes: ale obcas si clovek nepomoze, ja tiez teraz veeelmi zvazujem ci byt sprosta, pre mna vtipna :angel: :heh: alebo to nechat tak, Uvidime :aaa: :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Margita » Ned 10.01.2016 21:01

no nezdrhne mu?ked chce husku vychovavat laskou a pohladenim a tahanie sanok je zbytocnost :heh: :heh:
jasne,ze nik z neba uceny nespadol,ale tuto sa ludia pytaju take elementarne veci a cuduju sa nad este elementarnejsotrivialnejsimi vecami a to potom,aspon ja zostanem v takom udive a niekedy sa mi stane,ze udivene idem aj spat a udivene aj zaspim
to lebo tato doba zvadza ludi nepouzivat mozog,nie tak davno clovek zasiel do kniznice,alebo si kupil nejaky odborny casopis teraz nie,dnes sa clovek z vecera do rana rozhodne,ze ide chovat psa,macku,rybicky....a ako prve ho napadne si tie potvory zaobstarat a potom sa vypytovat na fore

inak,minule som zostala v udive,ze dnesne decka pozeraju nejakeho Goga,a pride im velmi zabavny :heh: :heh: o co k tomu dodat,svet speje do zahuby a ludia sa vykynozia navzajom
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod janajka » Ned 10.01.2016 21:03

a uz ani tie casopisy nie su odborne. :joint:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod vavrena » Ned 10.01.2016 21:04

A preto, že decká pozerajú Goga, a svet sa podľa teba ide vykynožiť, tak máš motiváciu neznámemu chlapovi v neznámej dedine odkázať, že jeho akožehusky mu určite utečie, keď ho bude vychovávať s láskou? :nwm:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Ned 10.01.2016 21:05

Vidim, ze mi dnes vela toho uslo :heh: Ale ja suhlasim, tiez si velakrat kusnem do jazyka, ale niektori ludia ma proste vyhecuju. Si nepomozem. Ale budem sa snazit byt slusna, slubujem :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady