Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Otázka na Bratislavčana

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Otázka na Bratislavčana

Poslaťod wer » Str 31.07.2019 7:56

Radsej stratit minutu v zivote, ako zivot v minute... :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Haleth » Str 31.07.2019 8:08

"Nič v zlom. Je mi ľúto každého ľudského života, ale toto hazardovanie je tu u nás na Hraničnej denno denne a čudujem sa, že je to prvý smrťák. Keď si oni nevážia vlastný život tak, kto potom?"

Ehm, áno, samozrejme má v niečom pravdu. Druhá vec, že ten úsek cesty má 6OO metrov bez jediného priechodu. Chodím tam bežne mimo priechod (nie v mieste medzi zástavkami, ako sa uvádza, že ten chlap chcel prebehnúť na druhú stranu a chytiť bus), momentálne je to v podstate šesťprúdovka. Vo večerných hodinách bývajú vypnuté semafory. :censored: tam lietajú aj 11O km/hod. Jasné, blb sa mal riadne pozerať, keď chcel prebehávať, ale silno pochybujem, že ten vodič je v tom čisto. Milión miesta na vyhýbanie sa.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 31.07.2019 8:12

vraj ho trafili dve auta.. tak neviem, kolko miesta na vyhybanie za prve a za druhe asi poznas situacie, ked sa vyhybas s oprotiiducim clovekom a vyhybate sa na rovnaku stranu... auto - chodec ale nikdy nema sancu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 31.07.2019 8:17

Ten úsek je tam hrozný. Na druhú stranu sa ani nedá prejsť normálne, nikde prechod, autá jazdia ako bláznivé a trolejbusy zas jazdia ako vyjde. Zlá kombinácia.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 31.07.2019 8:38

wer píše:vraj ho trafili dve auta.. tak neviem, kolko miesta na vyhybanie za prve a za druhe asi poznas situacie, ked sa vyhybas s oprotiiducim clovekom a vyhybate sa na rovnaku stranu... auto - chodec ale nikdy nema sancu.

Z tých fotiek a ani z tej scény, ktorú som videla, mi nie je úplne jasné, ako by ho mohli zraziť dve autá, ale tak nie som znalec, nehádam sa. Neviem nájsť ten príspevok, ktorý má byť na nejakej FB stránke bratislavskej MHD... Za predpokladu, že tam boli oba trolejbusy, stále tam máš ďalšie dva pruhy pre každý smer. A ak si všimneš, jediné auto na fotografiách (a aj v čase, keď som tam bola), ktoré má nejaké poškodenie, je to tmavé combi, ktoré má rozbitú iba ľavú stranu. Čiže buď ho musel zachytiť, keď prebiehal od neho, čiže utekal na bus von z mesta. Alebo mu vbehol rovno na nárazník, keď utekal na bus smerom do mesta. Každopádne, tá cesta je dlhý rovný viditeľný úsek. Vo večerných hodinách s veľmi riedkou premávkou, čo môže vidieť aj na fotkách. Ak sa pozeráš na cestu, ideš 50 km/hod, tak ťa určite môže prekvapiť kretén vybiehajúci, ale...
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 31.07.2019 8:48

ja som tam nebola, takze neviem. ale teda z pohladu sofera - za tmy je fakt zla viditelnost a ked sa ti zrazu rozbehne cez cestu, kludne ho zbadas v poslednej chvili a to uz nezabrzdis, ked ti skoci rovno pred auto. :nwm: a to nevravim, ked ti idu auta oproti, za tmy ta osvetluju a on vybehol kdesi spoza nich. :nwm: to nemas cas na reakciu ziadnu a mozes byt akokolvek pozorny vodic.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 31.07.2019 9:56

hej, toto si vela ludi neuvedomuje. v noci, ked ti svietia do oci svetla protiiducich aut, tak zbadat cloveka vcas na reakciu - na mieste, kde ho necakas - je takmer nemozne.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 31.07.2019 10:40

Ja som tiež vodič s najazdenými státisícmi kilometrami, takže viem o všetkom, čo píšete :nwm:
Bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková dnes ráno uviedla, že po totožnosti zrazeného muža polícia pátra a potvrdila, že alkohol v dychu vodiča jej kolegovia nezistili. Podľa doterajších zistení polície došlo k nehode v utorok (30. 7.) večer okolo 21.00 h. Vodič osobného auta značky Škoda Octavia prechádzal v ľavom jazdnom pruhu smerom do centra mesta, chodca mal zraziť pri zastávke MHD OC Retro. Podľa slov polície stál muž na ceste mimo vyznačeného priechodu pre chodcov.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Str 31.07.2019 11:31

Na Gagarinke som aj ja raz potme skoro zrazila človeka. Nešla som ani 60, on chcel stihnúť autobus a ja som si ho všimla len vďaka tomu že si potiahol z cigarety a ta zasvietila, na poslednú chvíľu som to strhla a dostala riadny šmyk, ešteže bola prázdna cesta, fakt nepríjemná situácia
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 02.08.2019 19:04

Neviem, kam to dať, možno to niekto využije :smile:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 02.08.2019 22:51

asi tam zajdem s Kirom.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 16.08.2019 10:28

Ako sa v sobotu dostat z dostihovej drahy na Devin? (Najlepsie mhd)
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 16.08.2019 10:30

wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 16.08.2019 10:33

Diki, ja som pozerala zast. Devin a to mi CP nenaslo
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 16.08.2019 10:40

ja zastavky nepoznam, kedze uz mhd roky nechodim, tak som to tam primitivne nahodila a naslo cosi :lol: ale musis prejst pesi na tu 88, nie je to daleko, len kukni mapu, aby si vedela, kam :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia