Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod zuzka:) » Štv 28.03.2019 16:21

Podla mna je aj rozdiel medzi psom a mackou. A aj medzi mackou, ktora si zije vonku a lovi a napr mackou v byte. Macka ked sa snazi byt nenapadna a ticho a furt jej to zvoni, tak to nevníma?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 16:28

akoze 4 macky dokazali pochopit ze sa nechodi :kak: do zahonov, aj to, ze sa nelovia vtaky, ani kurata, ani kacata a ani papagaje a toto certisko nepodarene je totalne drze a robi si co chce
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Pia 29.03.2019 8:05

Riešime veľkú kastračnú akciu, včera odchytené 4 mačky. Ešte ďaľšie 4 a bude to.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 15.04.2019 11:28

(ospravedlnujem sa za hrozne zle mobilovky, ale aspon cosi :lol: )
toto zvieratko malo v piatok 16. narodeniny :pusa:
strasne pochudol - vid posledna dokumentacna foto. na dotyk je to horsie nez na pohlad, uplne mu trcia kosti - bedra a lopatky velmi ostro citit. ale tak ubytok svalov bude v jeho veku asi normalny. len on bol vzdy hrozne velky, vazil vyse 6 kil, teraz tak 3, tak je to ozaj velky rozdiel. asi ho uz aj trochu bolia zubky, v poslednom case vraj menej zerie granule a obcas slinta...
ale inak vyzera byt ok, aj podla veta. skace, hra sa, zerie, obcas sa dokonca aj pohladkat necha :heh:

20190412_162330.jpg

20190412_162100.jpg

20190412_162031.jpg

20190412_162403.jpg

20190412_162009.jpg
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Pon 15.04.2019 11:44

clupko píše:strasne pochudol - vid posledna dokumentacna foto. na dotyk je to horsie nez na pohlad, uplne mu trcia kosti - bedra a lopatky velmi ostro citit. ale tak ubytok svalov bude v jeho veku asi normalny. len on bol vzdy hrozne velky, vazil vyse 6 kil, teraz tak 3,

clupko, tak velký úbytek normální není, ani v tom věku
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 15.04.2019 11:54

on to schudol tak postupne, v priebehu poslednych asi 2-3 rokov. pred par mesiacmi bol u veta kvoli apatii a podozreniu na otravu, vtedy si ho tam 1 noc aj nechali a robili krv aj sono. dali nam ho s tym, ze asi nieco zozral, ale inak mu nic nie je :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 16.04.2019 12:16

aj tak, taká strata hmotnosti nie je v poriadku. pri troche šťastia to bude len bolesťou zubov, ale je tam veľa ďalších, oveľa menej neškodných možností...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 16.04.2019 12:44

hm, myslite, ze by sme ho mali dat zase pozriet? ale co ine dat spravit nez sono a krv? vsak on nema ziadne ine priznaky, len postupny (aj ked znacny) ubytok hmotnosti. a tie zubky, no - ale v jeho veku, som rada ze ich vobec este ma.
ale chut do jedla ma, aj sa normalne hybe, hra, skace.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 16.04.2019 13:09

tak keď ste ho dali prehliadnuť a nič nevyskočilo :nwm:
mne napadá leukémia/lymfóm, obličky, srdce, pečeň. ak ste to pozreli a ok, tak by som mu dala pokoj. ale proste, nie je to normálne.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 16.04.2019 13:16

Jerra nám tiež trochu chudne, pritom spapá všetko a žiadne iné problémy nevidno. Je pravda, že zatiaľ na tej sľúbenej preventívke nebola, tak uvidíme, čo sa ukáže.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 16.04.2019 13:27

skusim sa na to popytat veta.
inak ked uz teda fici 10 years challenge
10y.png
10y.png (768.87 KiB) Zobrazené 188 krát

neviem najst lepsie porovnavacie fotky, kde by bol v cca rovnakom postoji :lol:
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 07.05.2019 9:58

Mate někdo zkušenost s nadorem mekkych tkani u kocky?
Kocour dosel s oteklou nohou - ja v domeni ze infekce a abces, ale je to nador. a strasne rychle vyrostl...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 07.05.2019 10:17

nemam.. ale si mi pripomenula tuto temu, tak dam pokracovanie.
chcela som kocura objednat niekam na komplet prehliadku, ale ked som prisla k nasim, prekvapili ma s tym, ze uz s nim boli. zobrali ho do vetline, ze je chudy, nech ho pozru. zaplatili asi 130 eur, ale ani mi nevedeli povedat, ake vysetrenia dali spravit. iba ze krv mu brali, a vo vysledku im vraj vet povedal, ze kocur je chudy, lebo je stary, a ze "ma nacatu pecen z tej otravy" (co mal cca pred pol rokom). dostal "nejaku pastu na podporu chuti do jedla" a to je vsetko... :nwm: a mama prehlasila, ze uz ho k vetovi nebude brat, lebo je to pre neho hrozny stres (co je pravda, ale s tymito vysledkami ja osobne teda spokojna nie som..). tak ja neviem.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 07.05.2019 10:43

"ale s tymito vysledkami ja osobne teda spokojna nie som"

tohle je hodne podobne.
kocour je neprevozitelny - obrovsky stresar. a diagnozu mi rekli "od dveri" - a ted vaham, jestli ho tahat jinam, nebo jim jen verit
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 07.05.2019 12:00

nie je v okoli nejaky vet, co by mohol prist k vam? aj ked neviem, nakolko sa daju doma spravit potrebne vysetrenia..
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia