Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 13:56

zuzka:) píše:Vtakom mozno hej, ale macke by som rolnicku nedavala

preco? Ja tieto jej hlusenia nedavam
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Štv 28.03.2019 14:00

By mi jej bolo luto, ze jej to non stop pri kazdom pohybe vyzvana pri hlave
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 28.03.2019 14:02

Osobne si myslím, že je veľmi neľudské dať zvieraťu s tak veľmi citlivým sluchom, že začuje cupitať myšku, nejakú rolničku. Prakticky pár cm od uší nonstop silné zvonenie. Vďaka tomu snáď nemôže počuť nič ani orientovať sa poriadne. Zvykne sa dávať veľký farebný obojok, ktorý vták včas zbadá. To sa ale zas cica môže niekde obesiť.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 14:04

ja jej uz mam takakurat vyse hlavy, lebo si urobila zachod vo vsetkych mojich zahonoch, terorizuje tu vsetko zive a nici mi zivot. (chlap ju chcel nie ja)

neexistuje taky lahko odopinarelny?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 28.03.2019 14:06

Pozri toto. Malo by sa to dať len tak stiahnuť.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 14:10

Lindchen píše:Pozri toto. Malo by sa to dať len tak stiahnuť.

no presne toto vyzera to super,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 28.03.2019 14:25

neviem s tymi rolnickami, tych par maciek s obojkom s rolnickou, ktore som v zivote videla, vyzerali, ze si to vobec nevsimaju. vsak keby im to naozaj vadilo, dokonca v orientacii, tak sa to budu pokusat dat dole.
a pes ma dost podobne citlivy sluch, a nevadi nam davat im na krk cinkajuce znamky, len par cm od usi...
aj som sa zmyslala, ci mu to nevadi, ale nikdy neprejavil ani najmensiu snahu dat znamky prec, ani neotaca usi za ich zvukom, aj ked ich ma napr. na postroji.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 28.03.2019 14:29

clupko píše:a pes ma dost podobne citlivy sluch, a nevadi nam davat im na krk cinkajuce znamky, len par cm od usi...
aj som sa zmyslala, ci mu to nevadi, ale nikdy neprejavil ani najmensiu snahu dat znamky prec, ani neotaca usi za ich zvukom, aj ked ich ma napr. na postroji.

Offtopic: mne to strasne vadi a preto som to ani nikdy ziadnemu psovi nedala... :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 28.03.2019 14:39

Offtopic: ved ok :lol: ale samozrejme mam na mysli tych zvysnych 90% psickarov, ktori maju svojich psov oznamkovanych
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 28.03.2019 14:43

Offtopic: 90 % psickarov sa ani nezamysli... :lol: aspon keby si medzi tie znamky nieco dali... chudak pes
inak pax na to reagoval - ho to hned nastartovalo, len to zacul :ha: tento to, chvalabohu, nepozna.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 28.03.2019 14:49

Offtopic: Arisovi som to dala dolu ako mladému, vadilo mu to. Obzeral to a chodil aj pomalšie.
Jeden čas to mal zgumičkované, ale cinkalo to o obojok zas.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 28.03.2019 14:53

moze to asi byt aj individualne, ale napr. avery nikdy neprejavil ani najmensi zaujem o to, ze mu nieco cinka na obojku/postroji. preto si nemyslim, ze to automaticky musi byt "chudak pes". tiez som nosila cinkajuce nausnice a nevadilo mi to. (niezeby som mala sluch ako pes alebo macka... ale mi pride, ze to nemusi tomu zvieratu automaticky vadit)
aj macke by som kludne dala tu rolnicku, a keby na to nereagovala, tak jej ju necham. keby jej to evidentne vadilo alebo by to riesila, dam dolu.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 14:56

zatial som nasla kriklavo zlty reflexny obojok s gumou v pripade zachytenia, takze dostane ten a idem hladat nejaku kriklavu latku a skusim ten birdsafe
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 28.03.2019 15:00

Offtopic: urcite si pes zvykne a urcite to dokaze odfilrovat. ale podla mna to musi ist na mozog (do podvedomia), mat to furt za usami. :nwm: mne to vadi, aj ked to ma cudzi pes na krku, nieto moj celu prechadzku, toboz aby som to mala na krku ja :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 28.03.2019 16:02

ja mam tu medvediu rolnicku a po pol hodine ide do vrecka :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia