Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Starostlivosť o vlasy

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Starostlivosť o vlasy

Poslaťod Margita » Pon 04.02.2019 14:45

iiiha budes mat aj vlastnu znacku? haleth health?HH :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Haleth » Uto 12.02.2019 17:30

:heh: Nemám to v pláne, keďže to nie sú moje recepty, pochybujem, že niekedy budú a hlavne všetko sa dá nájsť na internete a pre mňa je smiešne, koľko ľudí sa tým dokáže živiť alebo privyrábať, keď je to tak ľahko dostupné a nie je na to potreba nejaké extrémne zručnosti :nwm: Ale rada hocikomu zadarmo pomôžem a poradím, ak budem vedieť.

Mimochodom nechcete niekto niečo odtiaľto? https://www.bezvavlasy.sk
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Sob 09.03.2019 19:54

niekedy dávnejšie sa tu riešil sidecut. Hisham (?) mám dojem, že písala že ho má a dokonca tak, že v cope ho vidieť nebolo. Viete kde v BA by mi ho vedeli presne takto urobiť? Aby mi ho v práci v cope vidno nebolo, ale s rozpustenými vlasami hej. Dik!
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 11.03.2019 9:35

asi si to nejak divne predstavujem, ale ako ti moze byt nevidiet sidecut, ked mas zopnute vlasy, a vidiet ked su rozpustene? snad naopak, ci? :lol:
ja mam undercut, to sa rata? kadernictvo la touche na drienovej, pani danka strihala, mozem odporucit :smile: (ale v sobotu u nej bola moja kamoska a vraj bola nejaka neprijemna, tak neviem :lol: ale vzdy ked som tam bola ja, tak bola hrozne mila, a striha super)
inak vidiet to dobre len ked zopnem vlasy do vysokeho drdolu. ked som mala dlhsie vlasy, tak aj vrkoc mi to zakryl.

edit: aha, uz asi viem, ako - ze ked mas vyholeny bok hlavy a spravis si nizky cop, tak vlastne tie vlasy spredu to prekryju. a ked rozpustis, tak ich prehodis nabok tak, aby bolo vidiet plesinku, ze? :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Uto 12.03.2019 10:14

presne tak ako si to dala do editu si to predstavujem, len neviem ako veľmi reálne to je :heh: Ďakujem za tip! Ty si vedela, že teta takéto veci už strihala? Či len čistou náhodou si natrafila na kaderníctvo a dala si urobiť undercut? Inak v akom je štádiu, ešte ho máš?
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 12.03.2019 10:46

podla mna ked mas dost vlasov a ten sidecut nebude zacinat moc vpredu, tak ti to predne vlasy zakryju. napriklad takyto sidecut sa asi bude dat zakryt https://www.betrendsetter.com/wp-conten ... idecut.jpg , ale takyto vysoky asi tazsie https://i.pinimg.com/originals/a9/1b/2e ... b84d16.jpg
aj ked, asi by to tiez slo, vsak cop mozes dat aj elegantne nabok a dopredu :no:

nevedela som, sla som s tym, ze ked ma dobre recenzie, tak snad si poradi :lol: ale strihala to uz, nebola som prva. dala som si undercut do tvaru A, a dokonca mi na tom vtedy spravila aj take pekne sipky. tie uz neudrziavam, ale inak to stale mam. raz za par tyzdnov vyholim strojcekom, ale celkom sa mi to paci aj odrastene na par centimetrov. co sa mna tyka, je to najlepsi uces, aky som si mohla dat - paci sa mi to a ked chcem, je to vidiet, ale vacsinou je to skryte (asi vacsina ludi ani netusi, ze to mam :lol: ). mam huste vlasy a dost mi to odlahcilo hlavu. a vlasov mam stale mrte, aj ked mam vlastne stvrt hlavy na jezka. v lete to vetra, a v zime zakryjem salom alebo capicou.

aj sidecut som zvazovala, velice sa mi to lubi, lenze ja dost malo nosim rozpustene vlasy a cesticku tak velmi nabok - vyzera to uzasne na pozerskych fotkach, ale mne hrozne vadi ako mi stale idu vlasy do tvare, a potom chodim s hlavou nabok, aby som dobre videla, tak som jak retard :prd:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 26.04.2019 14:45

Neviete nahodou, ci tie ponio vyrabaju aj vacsie balenia ako 60g? To sa velmi rychlo mina, to pouzivam aj na Frya a aj na nom ten vacsi vydrzi len par umyti... Predtym som mala nejaky iny sampuch, ten sa minal pomaly, ale toto sa mina velmi rychlo... Resp. tip aspon pre psa na nejaky, co sa pomalsie mina? Ja neviem co som to mala zac, zabudla som, vypadalo to ako velka kocka mydla. Ten by bol fajn na neho :heh: Resp. su nejake priamo psie?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 26.04.2019 15:02

Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 26.04.2019 16:23

Vdaka, to ma normalnu gramaz aj cenu :poklona: Aj ked teda skusala som napenit Lya sampuchom a to nehrozi, tam zostavam pri normalnych samponoch :heh: By som sa nadrela jak kon :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 26.04.2019 16:34

ja som asi prave objavila moj top sampon.

intra Detoxikačný organický šampón Activated Charcoal&Ginger

vyskusam aj ten 100%nature od Haleth
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 26.04.2019 16:43

Ja pokračujem v curly girl metóde,začala som si vyrábať vlastný kondicioner. Ale chcelo by to už ostrihať...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 26.04.2019 19:29

ja som kupila khadi sampon tekuty, tak som zvedava
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Pia 26.04.2019 21:05

katka das recept? :angel:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 26.04.2019 23:59

Moniak, idem v zásade podľa tohto postupu, ak by ťa to zaujímalo, môžem popísať moje skúsenosti :)
https://thethingswellmake.com/easy-diy- ... ural-hair/
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Sob 27.04.2019 7:05

Katka a dávaš tam BTMS? https://encyklopedie.biooo.cz/vyhledat- ... hosulfate/?
Ja som vyskúšala spraviť kondicionér a zatiaľ mi moc nesedí. Síce som si ho dala na hlavu raz, takže ešte ho nevylievam, ale...
Inak som si už spravila druhú várku domáceho šampúchu, spravila obmenu s bacuri maslom a je ešte lepší. A ešte som aj zistila, že U vážky predávajú jablčný ocot s matkou, takže domíňam tieto moje naložené nechtíkom a vyskúšam naložiť ten :aaa:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia