Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ekologický životný štýl

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Ekologický životný štýl

Poslaťod Nisus » Sob 04.05.2019 20:18

Keby niekto potreboval odstranit pachy z koberca:
Poprasit hojne so sodou, pokvapkat kudy-tudy esencialnym olejom, nechat aspon pol hodinu posobit a povysavat :love:
Offtopic: Milujem 5 minutes crafts videa :heh:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 15.05.2019 7:46

Som pisala feeleco, ci ten prasok do umyvacky neplanuju predavat v ekonomickejsom a ekologickejsom baleni. Odpisali :smile:
V tuto chvíli pracujeme na tom, abychom prášek do myčky začali prodávat v papírové krabici. Pracujeme na vhodných rozměrech tak, abychom využili 1 krabici na všechny práškové produkty - bude tedy nová. Ještě to nějakou chvíli potrvá. Protože prášek zatím není ve velkém balení, nenabízí jej bohužel zatím ani naši partneři v bezobalovém prodeji. Určitě na to ale myslíme a budeme na tom pracovat.

Potesili ma :jupi:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 15.05.2019 17:23

Okrem ekotasiek mam uz aj akovrecka na pecivo a ovocie. Vyraba ich sestra kamaratky a odporucam :jop:
https://beniki.sk/
Dnes som kupila novu avivaz a teda moc mi nevonia. Ale to som mala zistit asi este v obchode, nie doma :prd:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 24.05.2019 19:05

v Kauflande majú teraz sadu nerezových slamiek za dajaké 4€ - 10 dielna sada.. 4x rovná, 4x zahnutá slamka a 2x kefka na čistenie..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia