Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod Sunny » Str 18.09.2019 9:16

Pigie a nejaké členkové kožené Zkama? Mali by mať teraz aj nový typ podrážok, "miskové", do konca roku za starú nezmenenú cenu.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 18.09.2019 9:19

Sunny, ja nepremokave potrebujem hlavne do terenu, ked sa v lese spusti dazd, nech nemam mokre nohy do minuty. A Zkama pozeram teraz a teda vobec sa mi nepacia :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Str 18.09.2019 20:20

za mna super, omnoho maksie a lahsie ako klasika, uplne super sa mi slo, vobec som nemala ani svalovicu a to som nikde dlho nebola a teraz som dala narazovo vrcholovku. Sla som po kamenoch a ja mam rada v takom terene pevnu obuv, cize tenisky ostali doma. Aj zaprsalo a nepremokli, ale dazd nas zastihol az cestou dole, takze nemali ten klasicky horsky napor.
Ziaden otlak ani narazova bodava bolest, ako mavam pri tych zverakovych.. :jop: Uz su moja srdcovka, :aaa: , prve Vivo, s ktorymi som spokojna.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Str 18.09.2019 21:05

Pigie nie som sice Silvuch ale trackery som mala a áno su do terénu ale rozhodne nie sú nepremokave :(
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 5:39

Tak to si ma nepotesila, ja by som cakala, ze take boty uz vodotesne byt musia :plac: No nic, idem zhanat klasiku, pracovna obuv to isti :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 10:25

Renata, ale citam o nich, ze nepremokave byt maju... Pri akej prilezitosti ti premokli?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Sob 21.09.2019 16:37

Pigie neviem, oni asi nemajú byť preco vodotesne :heh: su z textílie, okopova časť je z gumy, ostatné textílie, nech ma membranu aku chce, intenzívny stret s mokrým snehom alebo dažďom nedávajú, obyc sneh v pohode, aj trochu dažďa, ale napríklad dve hodiny intenzívneho dažďa v tom nedáš suchou nohou :ua:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 21.09.2019 18:46

Ved pisu, ze to je koza :oo:
outdoorové barefoot topánky z prvotriednej kože
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Ned 22.09.2019 9:38

vykusam ich niekedy do dazda a podam referencie. (ale ja boty vzdy impregnujem)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 22.09.2019 10:06

Jasne, to aj ja... :yes: Pockam na tvoj test, zatial musim kupit nieco obycajne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Ned 22.09.2019 10:15

Prepáč Pigie, beriem všetko spat čo som povedala :poklona: ja som myslela hikery :hi: trackery su kožené, to naslaninujes namastis a drziiiiii super:)
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia