Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod clupko » Uto 11.06.2019 14:29

bazar na niektorej z tych fb bf skupin
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Sunny » Uto 11.06.2019 14:37

Peerko buď bazár alebo si zapnúť sledovanie u nich na stránke a objednať hneď jak naskladnia, chodí upozornenie do mailu.
A tie z Ali bacha, k tým číslam čo píšu v tabuľke treba prirátať tak 1-1,5cm a máte reálnu VD - ja mám veľkosť 5,5 (37), podľa nich na nohu 23,5 a vnútri je minimálne 24,5cm.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 04.07.2019 20:28

Asi nechapem barefootove sandale. Som si kupila take, co maju pasik na suchy zips cez prsty. Ale ved ked to utiahnem, nech mi nevyleti noha, tak mi to stahuje palec k prstom. Alebo to ma tak drzat na clenku, ze to nohu neposunie? Ale to si neviem predstavit. Akoze tieto su mi na koniec asi male, takze musim vratit, kedze aj ked dotiahnem najviac ako sa da, tak mi po par krokoch trci pata. Tak mam teraz sandalovy smutok. Alebo su lepsie take co maju tu vec medzi prstami? Ja som v zivote nemala topanky s tou vecou a omina ma uz len pomyslenie na to :D ale mi to pride lepsie potom, ze nic nestahuje prsty k sebe. A ze noha nevyleti dopredu. Ach jaj, tetaz neviem v com mam chodit :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 04.07.2019 20:51

Ja som si urobila sandále sama, uplietla som si huarache a najradšej by som v ničom inom nechodila :heh: nič nikde netlačí, nezavadzia, presne na moju nohu, milujem ich :love:
Prílohy
IMG_20190624_084755.jpg
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Štv 04.07.2019 22:10

huarache mam aj ja a su super, presne si ich spravis ako treba :smile: zuzka co si si kupila?
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 04.07.2019 22:12

To ako, ze vyrob si topanky? :lol: Z coho to je? Teda hlavne spodok, vrch asi paracord, ci?
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 04.07.2019 22:27

Podrážka je 4mm adidas, dá sa kúpiť normálne na nete v rôznych farbách, na jeden pár vyjde nejakých 5-6 eur. Dá sa na ňu pripadne nalepiť kožená/látková stielka. A zbytok paracord alebo kožené šnúrky, videla som už aj háčkované, fantázii sa medze nekladú.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 04.07.2019 22:31

Diki
Akokolvek sa to snazim najst, google mi pod huarache vyhodi len nejake indianske sandalky :nwm:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Pia 05.07.2019 2:36

:aaa: :aaa: :aaa: Tie su paradne, Sunny! :jop: :aaa: :aplause: Este aj moje farby :lol: Poprosim navod :yes: Idealne ako pre dementov :heh:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 05.07.2019 5:15

Moniak píše:huarache mam aj ja a su super, presne si ich spravis ako treba :smile: zuzka co si si kupila?

Nejake ortoplus. Da sa na suchy zips nastavit to okolo prstov a okolo clenku na jednej strane na suchy zips a na druhej normalne pracka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Pia 05.07.2019 9:04

hej viem asi ktore myslis, oni maju tu cast nad prstami siroku vsak? mne teraz prisli belenka, chcela som nieco obyc kombinovatelne, lebo tie huarache mam ruzove :D mne prave vyhovuje medzi prstami mat tu snurku, tieto be lenka su dve tie veci vpredu co sa daju utiahnut, cize to co mam na kosti mam utiahnute a predne povolenejsie aby mi to nemackalo prsty
inak v barefoot skupine si chvalili jedny sandale z decathlonu, som ich vcera objednala na skusku, tie niekto nemate?
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 05.07.2019 9:48

Hej maju to sirsie ako tie lenky.
A v tych lenkach sa dobre chodi?
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Pia 05.07.2019 9:58

prve dni to bol pre mna dost nezvyk, lebo ja som prave zvyknuta na to uchytenie medzi prstami, ale uz som si zvykla a su super :)
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 05.07.2019 10:01

A ake z decathlonu?
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia