Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod Silvuch » Pia 07.06.2019 11:19

ja mam trail a nosia aa super. vapor sa brutalne smykaju. aj na mokrom chodniku, ak ide dolu kopcom a v lese po vlhkych chodnikoch ani nehovorim. som myslela, ze nevyleziem do kopca. pre turistu to moc nie je.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Pia 07.06.2019 11:21

mam velkost 40.5, 25.5cm noha
aj trail glove som zvazovala, ale nejak ma zaujala ta fialova na vapor glove a uz sa nedalo inak :lol:

edit: teraz mi napadlo, ze ak by niekto siel nahodou kupovat trail glove 5 - ten novy model, tak pozor na to. v niektorej bf skupine na fb bola recenzia a su vraj strasne tvrde, absolutne neohybna podrazka.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Pia 07.06.2019 14:05

:plac: A mne sa tak lubili tie vapor glove 3 tyrkysove. No nic, bud pokukam tie trail, alebo pozgunam zase salomony (aj ked to nie su BF, ale su sirsie vpredu a moje nohy ich akceptuju :lol: ).
Silvuch a na tych trailoch je ta podrazka o nieco tvrdsia, ze necitit kazdy kamienok?
Edit: o tychto nemate nejaku info?
https://www.merrell.com/US/en/bare-acce ... lor=J99602
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 07.06.2019 14:27

tie maju hrubsiu podrazku, a pokial viem, nemaju tolko miesta na prsty.
inak na turisticke ucely som zatial velice spokojna s altrami - konkretne mam altra lone peak 4. alebo mozes kuknut topo. su turisticke, cize necitis kazdy kamienok, maju veeela miesta na prsty, a su dost makke, pohodlne.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Pia 07.06.2019 14:42

Dakujeeeeeeem. Tie Altra vyzeraju paradne :jop:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Sob 08.06.2019 8:29

Vapor glove su tenucke citit fakt kazdy prd.. trail glove proti tomu brutal hrube a tvrde do terenu naslepo budu vhodnejsie
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 10.06.2019 9:00

nechce niekto cierne Shapen baleriny velkost 40? cakala som na ne niekolko mesiacov, konecne prisli, su krasne a absolutne mi nesedia.
idem kuknut ahinsy, a este zvazujem peerko - to sice nie su baleriny, ale tie cierne by tiez mohli byt ok k sukni. lenze tie velkosti maju blbo, potrebovala by som kustik vacsie nez 40 a mensie nez 41..
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 11.06.2019 13:31

:plac: :plac: :plac: moje cierne vapor 3 nepridu, nepresli kontrolou, boli nejake poskodene a uz viac nemaju :plac: :plac: :plac:
musim vybrat ine :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 11.06.2019 13:37

Inak ja mám tie trail glove a som s nimi max. spokojná - odťapali so mnou aj jeden krátky trek, venčenie v lese bežne, teraz v nich chodím aj behať, predratie naboku trochu vidno už, ale nič tragické, tento rok so mnou ešte prežijú.
Na bežné ťapanie si teraz fičím na týchto z Ali https://www.aliexpress.com/item/3296416 ... 4c4dcMHicQ , miesta na prsty až až, podrážka super, nosím ich aj na bike a tiež spokojnosť maximálna.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 11.06.2019 13:43

tie zelene su megaaaa :aaa:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 11.06.2019 13:58

Ja nemozem citat tuto temu, bo som prilis narocna asi a ide to do penazi a ja tak strasne tuzim po barefoot, co by nejak vypadali :heh: Mne teda glove 4 dosli. A mne je to uzke :pac: Akoze dufam, ze sa to podda, ale je to uzke na moju siroku nohu a podla mna to ma hrubu podrazku :heh:
Ja vam tak zavidim, ze ste tak spokojne. Ja som maximalne spokojna zatial len a len s tymi nestastnymi ballopkami :pac: Zbytok ma vzdy nejake ale... :bum:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 11.06.2019 14:05

no to ze su uzke vidno uz od pohladu na fotky podla mna :nwm: mne sa nejak tvarovo moc nepacia, viac tie 3ky..akurat farby sa mi nepacia zas, chcela som cierne.... kaslem na nich, neobjednam ...
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 11.06.2019 14:10

Ja v tom taky grif rozhodne nemam, ze vidim od pohladu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 11.06.2019 14:11

sunny, hentake som akurat vcera skusala u calwen, boli mega pohodlne. idem nejake take objednat, budem ich mat na striedacku s merrellmi :smile: a asi ich vezmem aj frajerovi... som prenho chcela vapor glove 4, lenze cierne 43.5 nikde nie su v zlave, a 90 eur je dost vela za tenisky na vencenie...... :money:

a pre seba som chcela nieco slusne k sukni a na oslavy, shapen mi vobec nesadli, skusila som vcera ahinsy, tie vyzerali ok. ale asi nakoniec kupim peerka trblietave cierne, pacia sa mi viac nez baleriny :ha: snad mi sadnu. vsetci sa stazuju, ze tam je vela latky nad nartom a nad prstami, a ja mam mrte vysoku klenbu, tak to znie ako pre mna site.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 11.06.2019 14:25

a skade ichbudes brat? ja som peerko nikde nevidela skladom
weron
Šampión
Obrázok užívateľa