Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod Sunny » Pon 27.08.2018 9:13

Ja mam fivefingery, tie som mala ako prvé a super, mám model Bikila Evo, do lesa od jari do jesene v inom nechodím. Ale odporúčam niekde vyskúšať, ja som skúšala dva modely a od každého mi sadla iná veľkosť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Pon 27.08.2018 9:15

Renata - tak som ich objednala. Som zvedava, ci budem nadavat :heh: Musim nakupit, kym mam za co, pride stena, nebude za co :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 27.08.2018 9:17

ja ich von nenosim, tak to je ine. ale za tu cenu.... :lol:
maju aj ine farby, obycajne cierne napriklad. alebo ine "znacky" su. treba to prekutrat.

no pouvazujem nad tymi trail glove. ak budu rovnako super a dlhsie vydrzia, tak nie je o com, chcem! :lol:
ale tie jesenne novinky ma tiez dost lakaju. kebyze nekupim pred par tyzdnami tie kozene fake campery, asi by som do toho sla.

ale si tak hovorim, ze komplet bf vybava bude: hurarache, balerinky, sportove tenisky, slusnejsie "tenisky" a kotnikove kozene botky. tie by mali byt ok aj na zimu, ked tam dam nejaku termo vlozku. tak mozno buduci rok doplnim botnik a vyhadzem ne-bf, co mam doma. to sa uz aj tak neda obut.
len teda na tury si asi neviem predstavit bf - sla som len v karpatoch v tych merrelloch a asi este nie som dost zvyknuta, ale dost som aukala na kamienkoch. by som sa musela stale sustredit, kam kladiem nohy. na vivo som citala, ze su na tury nic moc, lebo sice vyzeraju ako clenkove, ale vzadu su nizke, takze clenok to aj tak nepodrzi.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 27.08.2018 9:21

clupko píše:tak mozno buduci rok doplnim botnik a vyhadzem ne-bf, co mam doma. to sa uz aj tak neda obut.

Presne... Ja som sa kvoli cenam branila... Ale uz sa neda inak :heh:
Naposledy upravil pigie dňa Pon 27.08.2018 9:31, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 27.08.2018 9:30

ktore vivo? Ja som jedny predala, absolutne nevyhovujuce, ale teraz idem do tatier vyskusat tie vivo tracker. Premiera.

ooo, tie z ali vyzeraju dobre Pigie, :jop:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pon 27.08.2018 9:47

Silvuch píše: vivo tracker. Premiera.

inak vivo tracker mam aj ja a mne na hory vyhovuju, mam ich ako horske + zimne, to som aj clupko
chcela napisat, ze skus tie vivo tracker na hory, to je take bf a vyhovujuce, mne nevyhovuju vivo na bezne nosenie kvoli ten "stuplovitej" podrazke, ja najradsej fakt hladke, co citim podklad, ale na hory prave tieto by mali byt fajn, lebo "stuple" :smile: ja v nich prechodim vsetko lucne horske terenne

pigie - vsak jasne, rychlo rychlo kupit, lebo dojde krpate stekatko a bude ti luto dat prachy na seba, ked mozes na stekatko :heh: poznaaame .. ved ja vydrzim aj v tomto, ale malemu/malej by sa zislo toto a steniatku tamto :hi:

Sunny píše:Ale odporúčam niekde vyskúšať, ..
hmmm a toto je ten pruser, ze nemam kde, asi len objednat, vyskusat a pripadne vratit
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 27.08.2018 9:57

Tak napríklad tie Bikila evo na širšiu nohu budú ok a aj veľkostne sedia podľa tabuľky - píšu pri nich že sú na dĺžku nohu 24,45cm, ja mám 24 a sedia jak prdelka na šerbel.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 27.08.2018 11:11

tiez mame doma z ali jedny akoze ballop, nesadla mi vrlkost,inak su super,akurat v porovnani s ballopkami maju tu latku akoby pevnejsiu. kto by mal zaujem odfotim, cierne,stali cca 10€, na nohu cca 26 cm
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 27.08.2018 11:35

Sranda a ja mam prave latku ovela tensiu nez ballopky z alika :heh: (zjavne naozaj zavisi presne od konkretneho typu)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 27.08.2018 12:37

a nesmykaju sa na mokrom chodniku?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 27.08.2018 18:36

Neviem o tom, zeby sa ktorekolvek smykali na mokrom chodniku. Na blate sa to ale smyka vsetko podla mna :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 27.08.2018 21:52

Trail glove doma - zamilovala som sa :aaa: Lahucke, papuckove, velkost sadla, chodi sa v nich super. Teraz sa uz len modlit, aby vydrzali viac ako mesiac :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 30.08.2018 12:46

Nove Xero doma a teda na mna barefoot topanky v style normalnych topanok nikdy nebude barefoot :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 30.11.2018 14:26

nechcete niekto tyrkysove fivefingersy? velkost 41. max na 25,5 viac isto nie
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 15.03.2019 17:06

dopriala som si kozene celorocky od Boty Luks, a je to laska na prve obutie!
jedine negativum: az tak sa mi nepaci, ze maju dost silno trojuholnikovy tvar. na lavej nohe mi to pri palci kuuusticek odstava, ale myslim, ze to je len vizualna vec zvyku.
inak je ten tvar super, velmi su pohodlne. nadmerok minimalny - velkost som si nechala poradit, a dobre som spravila. normalne nosim vel. 41, tieto mam 39 a sedia jak rit na serbel. hrube ponozky do nich nedam, ale ani neplanujem.
inak ta koza je tensia nez som cakala, tym padom sa trochu bojim, co vydrzia, ale zatial som citala len samu chvalu.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia