Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barefoot obuv

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Barefoot obuv

Poslaťod Sunny » Pia 17.05.2019 9:16

Kvalita záleží na tom čo a od koho - ja sledujem na FB skupinu Barefoot obuv z Aliexpressu a tam sa inšpirujem a objednávam len overené značky/typy topánok. Prípadne kupujem cez bazár tam - často ľudia netrafia veľkosť a potom predávajú úplne nové boty, je to jednoduchšie než vracať do Číny. Z bazáru už mám takto dvojo, priamo z Ali tiež dvojo a ďalšie na ceste :heh:
Inak momentálne sa spolupráca s jednou fabrikou rozbehla tak, že tam prebieha vývoj úplne BF topánok, tenisiek aj balerínok, podľa "našich" požiadaviek, tak na to som hooodne zvedavá. Aj akože collegienky tam majú, ale bohužiaľ len do veľkosti 23,4cm.
Pigie tak na takú nohy tie Imter alebo original Camper by mohli sedieť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Pia 17.05.2019 9:19

Vďaka za tip, pridám sa. :yes:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 9:38

Ano, ano, tie Imter sa mi prave preto tak zapacili, ja aj dietatu kupujem take topanky, lebo on podedil taku nohu tiez :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 17.05.2019 9:41

clupko píše:takze ja v nich mam ukazovak a prostrednik tak, ze sa takmer dotykaju spicky

Ibaze ja mam pred palcom potom 1.5cm priestoru a prostrednik ma tlaci v takych placakoch tvarovanych :ua: (Nehovoriac o tom, ze mam problem trafit velkost :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Sob 18.05.2019 7:45

ja tie imter mam, teda myslim, ze to bola ina znacka, ale ten isty tvar. A su uplne super, a mam ich fakt dlho a drzia, ani tu mrezu nejak necitim, musim kuknut, ci ju tam mam. Mala som aj tie vysoke, ale tam je strasne volna ta koza okolo nohy, tak to sa mi nelubi.
Inak mam aj original camper, lebo to je pre mna proste top, a tie su uplne super na chodzu.

nedavno som zachitila na collegiany na aliexpresse. Za mna ako papuce v praci top = tie original collegian.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 06.06.2019 8:56

Dosli Imtery z alika a som velmi sklamana. Sedia sice fajn, ale ja mam proste vadny kus :plac: Na pravej nohe pod palcom mam akoby hrb, resp. ani nie hrb, ale neohybnu cast. Velmi, velmi mi to vadi, je to ako chodit s eurovkou v topanke. Ja nemam stastie na tie topanky :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 06.06.2019 9:02

Napis predajcovi a skus vyreklamovat, akurat ak sa to neda vyfotit, co asi neda, tak neviem ci uznaju :ua:
Ja mam od nich trojo topanok, dva pary su ok, na tretom mam to iste co popisujes, ale casom som to nejak rozchodila alebo si zvykla alebo co, ale nevadi mi to nijak extra.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 06.06.2019 9:26

Keby to bolo niekde inde, si viem predstavit, ze si ani nevsimnem, resp. zvyknem. Ale toto pochybujem, ze rozchodim... Blbe miesto proste :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 06.06.2019 9:29

Mne sa zda ze niekto v tej ali skupine na FB riesil podobny problem. Dostal od predajcu nejaky refund a boty si potom doma opravil - vytrhol vlozku a ten hrb v bote zrezal. Len to tusim nebolo pod palcom, tam si neviem predstavit sa dostat. :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 06.06.2019 19:22

eobuv.sk ma akciu na merrell vapor glove model 3 a 4 cca 30% :jop: jedny cierne 3ky mi doletia :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 06.06.2019 19:31

Ja som to nevydrzala, som po tej podrazke poskakala kladivom a dobry :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Štv 06.06.2019 20:07

weron píše:eobuv.sk ma akciu na merrell vapor glove model 3 a 4 cca 30% :jop: jedny cierne 3ky mi doletia :joint:

:love: :love: :love: Tie potrebujem!
Je ta podrazka taka tvrdsia, ze to zvladne aj nejaku turistiku?pisu, ze 2 cm, co sa mi zda celkom ok. Mas na ne nejake referencie?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 07.06.2019 4:54

clupko ich ma,hadam sa ozve kam ich nosi,ma ich aj Craobs,ale nosi ich normal ako civil,aj ja som ich zobrala do civilu, vivo motus sa mi zacali trhat tak ich dorazim uz .
na tuuristiku kukni trail glove? tie ma tusim sunny :yes:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 07.06.2019 8:38

mam vapor glove 3. nie su vobec tvrde, prave naopak, citit kazdy kamienok a vetvicku. na turistiku si ich beriem skor ako prezuvky :lol: akoze, po lukach a lesoch v pohode, ale na kamienky a strk su pre mna prilis tenke. isto nema podrazka 2cm.
nechcem ta odradzat, lebo ja ich mam hrozne rada a kupila by som si ich znovu, ale:
treba ratat aj s tym, ze na mokrom povrchu sa smykaju, je to sice vibram, ale dezen skor taky mestsky.
okrem toho premoknu v rannej rose do 10 krokov (ale schnu velmi rychlo).
a je na nich vela staznosti a reklamacii, ze ta latka sa prederie v ohyboch. moje su tiez predrate. ale kedze ich nosim hlavne na vencenie, nevadi mi to a nereklamovala som ich nakoniec.

vapor glove 4 este neviem, ale podrazka sa mi zdala na rychle vyskusanie rovnaka. latka mi prisla pevnejsia, ale to neviem este posudit. akurat som ich objednala frajerovi, jeho prve bf. ked mali pred mesiacom akciu na eobuvi, objednala som mu 43ky, boli male. tak som hned (uz o nieco drahsie) objednala 44ky, a boli velke :pac: a 43.5 tam nemali, ani nikde som ich nenasla v ciernej farbe za nizsiu cenu. nakoniec som ich objavila pred par dnami na 4camping, ale teda ta cena :ach:
mu ich budem tazko zavidiet, az sa mi rozpadnu tie moje :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 07.06.2019 10:43

ja som chcela vziat 4ky,ale na fotkach sa mi nejak nepacili,prialo mi ze maju divny tvar, hlavne ponuka farieb ma neoslovila,chcela som nieco neutralne... a dalsie boli panske,tam nwm ako s velkostami. este dufam ze mne moje sadnu,vzala som 41... ty mas kolkatky tie 3ky?
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia