Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Kuriéri a doručovanie - recenzie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Kuriéri a doručovanie - recenzie

Poslaťod clupko » Pon 17.06.2019 8:05

nam takto kurier niekolko dni vozil spotrebice. a ma presviedcal, aby mi to mohol nechat u suseda. povedala som mu, ze nie, ze susedov ani nepoznam, a on si furt isiel svoje.... :pac:
(niekolko dni preto, lebo tovar z obchodu odoslali o tyzden skor nez nam povedali, to bolo tiez vyborne)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Pon 17.06.2019 8:18

Po mne chceli, nech sa dohodnem so susedou, nech mi to aj zaplati... Akoze fakt nemaju uz boha pri sebe. Ak mozem, tak vyuzivam radsej postu alebo zasielkovnu... A najlepsie je, ze mi este povie s KTOROU susedou sa mam dohodnut, ktora byva doma :pac: Mna vtedy fakt zdviha zo stolicky.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 8:55

tak dnes dalsi skvely zazitok, vobec neviem ako to idem vyriesit: rano mi prisiel mail, ze mi dorucia balik, tak volam kurierovi, ze robia nam kanalizaciu, ze teda az po 17 sa k nam dostane. balik ma cez 25kg, takze dojst si pon na koniec ulice nemozem. predtm som sa samozrejme informovala, ci je moznost sa s kurierom dohodnut na case dorucenia, odpoved bola ze ani. No mily kurier mi oznamil, ze mi balik doruci, az ked budeme mat dorobenu kanalizaciu. teda o cca 2 tyzdne.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 17.06.2019 9:38

pigie píše:A najlepsie je, ze mi este povie s KTOROU susedou sa mam dohodnut, ktora byva doma :pac: Mna vtedy fakt zdviha zo stolicky.

takisto som to mala. mi rozpraval ten kurier, ze u ktoreho suseda to necha, ake ma ten sused auto, a kedy je doma. a kedze to nebol schopny odviezt v case, ked tam ja budem, chcela som zmenit adresu, a to sa vraj neda, to musim mailom alebo volat na dispecing (dispatching, dispecink... ?) a tam sa opakovane nedalo dovolat. no - ked budem nabuduce kupovat spotrebice, radsej si prenajmem dodavku nez to davat kurierom, aj ked je to doprava zdarma.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 17.06.2019 14:17

kellee píše:tak dnes dalsi skvely zazitok, vobec neviem ako to idem vyriesit: rano mi prisiel mail, ze mi dorucia balik, tak volam kurierovi, ze robia nam kanalizaciu, ze teda az po 17 sa k nam dostane. balik ma cez 25kg, takze dojst si pon na koniec ulice nemozem. predtm som sa samozrejme informovala, ci je moznost sa s kurierom dohodnut na case dorucenia, odpoved bola ze ani. No mily kurier mi oznamil, ze mi balik doruci, az ked budeme mat dorobenu kanalizaciu. teda o cca 2 tyzdne.

Tak toto snáď nemyslíš vážne :oo: :oo: by som zavolala nejaké nadriadenému alebo čo.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 14:20

Aris píše:
kellee píše:tak dnes dalsi skvely zazitok, vobec neviem ako to idem vyriesit: rano mi prisiel mail, ze mi dorucia balik, tak volam kurierovi, ze robia nam kanalizaciu, ze teda az po 17 sa k nam dostane. balik ma cez 25kg, takze dojst si pon na koniec ulice nemozem. predtm som sa samozrejme informovala, ci je moznost sa s kurierom dohodnut na case dorucenia, odpoved bola ze ani. No mily kurier mi oznamil, ze mi balik doruci, az ked budeme mat dorobenu kanalizaciu. teda o cca 2 tyzdne.

Tak toto snáď nemyslíš vážne :oo: :oo: by som zavolala nejaké nadriadenému alebo čo.

nuz balik stale nemam, telefon pre istotu nedviha, zakaznik caka na tovar, :censored: :censored: :censored: :censored:
nadriadeny tiez nedviha
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Pon 17.06.2019 15:33

kellee aka spolocnost?
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 15:39

GLS
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 17.06.2019 15:55

a e-shop?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Pon 17.06.2019 16:04

na infolinku sa neda dovolat? ci kam si volala?
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 17.06.2019 17:55

Shel to slo z CR,
Dovolala som sa kamsi, vraj jeho nadriadeny, uplne naj super kurier :hmm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 28.07.2019 5:39

Pred cca dvomi tyzdnami Slvenska posta, kurier mi nehodil listok, nemat sledovanie zasielky, tak netsim, ze tu bol. Dva dni dozadu GLS. Kym som vobec prisla na cislo balika, lebo Briti mi ho neposlali, bolo len na stranke po prihlaseni, potom som nevedela spolocnost, ale s cislom to bolo relativne lahke. Adresat nezastihnuty... Volam tam a oni ho uz posielaju spat. Tri razy dorucovane. Ani sms, mail, listok, nic. Z kej onej mam vediet, ze tu bol. A vtipny operator, ze si mam sledovat zasielku a ci mam pristupnu schranku. Som mu povedala svoje, maju staznost. Balik vyplateny, som zvedava, ako to dopadne.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 30.07.2019 10:42

Neposielali ste niekto tazsi balik do CR? Mam problem najst kuriera, co by mi vzal cca 41kg balenie a nestalo by ma to 40€ :nwm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 30.07.2019 10:45

Neviem, ale nemôžeš rozdeliť do viacerých? Že by boli ľahšie a platila by si menej?
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Uto 30.07.2019 10:48

Lindchen píše:Neviem, ale nemôžeš rozdeliť do viacerých? Že by boli ľahšie a platila by si menej?

teoreticky by to slo na 20 a 20
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia