Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Kuriéri a doručovanie - recenzie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Kuriéri a doručovanie - recenzie

Poslaťod kellee » Pon 03.06.2019 15:40

Vsak ved jasne
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Štv 13.06.2019 15:36

Slovenská pošta..ževraj mi včera o 10:58 doručili zásielku. Knihu za 25 eur, zaplatenú. Žiadnu zásielku nemám. Šlak ma trafí.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 13.06.2019 16:57

radosť. daj vedieť, ak/keď sa nájde
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 13.06.2019 18:01

Takže môj balík má úplne cudzia osoba, ktorá bohvie či sa prizná, že ho má. Totižto ju nikto ani doma nepoznáme, máme len meno. Normálne to dali asi bárskomu na ulici. Jediné na čo sa spolieham je, že na čo by komu bola Aplikovaná molekulová spektroskopia. :heh: Vraj mám kontaktovať Martinus aby si vymáhali škodu od SP a potom to mohli poslať mne. Ide mi ďalší balík cez SP, kozmetika za skoro 60€ a to verím, že keby doručia zas komusi cudziemu tak sa tak ľahko neprizná.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 13.06.2019 18:02

To ako môže pošta vydať balík niekomu cudziemu? :nwm:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 13.06.2019 18:07

Jednoducho, nikto tam nechce robiť, je tam kopa brigádnikov, tým to je jedno. Otras, ozaj. Aspoň teta na infolinke bola milá a ochotná.
edit: sme sa dopátrili, kde je. V jednej firme tu v dedine. My máme číslo domu 255 a tam je číslo 225. Pozerala som ešte, že či som to zadala dobre do objednávky a hej. :pac:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 13.06.2019 18:11

A prečo niekto preberie cudzí balík? :pac: Však vidím, že to nie je moje, resp. nie je dobrá adresa. Bože, tí ľudia, fakt.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 13.06.2019 18:12

tak to je ešte celkom dobre, keď len firma...
aj mňa sa koľkokrát pýtali, či to nemôžu nechať napríklad susedom. to je úroveň :ach:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 13.06.2019 18:20

Ja mám také nervy, fakt. A keby to je balík za oveľa viac peňazí alebo to dajú niekomu, kto sa neprizná, tak čo? Môžem sa doťahovať s eshopom, aby ten sa doťahovať s poštou... :pac: Nesedí meno, nesedí adresa, ale doručím to? :pac: Ja už som párkrát preberala susede, ale s tým, že som o tom vedela aj ja, aj kuriér a nie len tak. Koľkokrát nechcú ani podpis ani nič, nechápem to :nwm: A to nie len SP, ale aj iné spoločnosti. Čo už mám všetko riešiť len osobným odberom či čo.
Offtopic: Chcela by som vidieť výraz zamestancov v obchode s bicyklami keď si v balíku našli knihu z chémie :haha:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 13.06.2019 19:12

Shel-chan píše:tak to je ešte celkom dobre, keď len firma...
aj mňa sa koľkokrát pýtali, či to nemôžu nechať napríklad susedom. to je úroveň :ach:

Nam to spravil kurier InTime. A po odpovedi ze nie to aj tak nechal u suseda :pac:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Štv 13.06.2019 19:38

Lindchen píše:A prečo niekto preberie cudzí balík? :pac: Však vidím, že to nie je moje, resp. nie je dobrá adresa. Bože, tí ľudia, fakt.

tak staci, aby si nekdo nevzal bryle na cteni - a neprecte si nic :lol:
(dnesni zkusennost moji kolegyne -prevzala omylem ceninu jine firmy sidlici na jedne adrese )
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 13.06.2019 19:42

Inak, ja som sa s kuriermi naozaj nebola schopna dohodnut. V BA dorucuju poobede, v Bernolakove doobeda... ja som bola doobeda v BA a poobede v Bernolakove... Vsetko muselo na centralny sklad a tam si to vyzdvihnut chlap. Akoze postu by som mala ovela blizsie... :bum: Chvalabohu uz je toto obdobie za mnou :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 13.06.2019 20:06

na fb čo vrakunskej skupine bežne ľudia fotka žlté lístky co si našli v schranke,uplne iná adresa ine meno...a stáva sa to dosť často
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 13.06.2019 20:10

Tak vlastne nam napr. otocili cinu. Dosla upomienka, ale ked chlap mohol na postu, tak posta bola zavreta 2 dni a ked tam prisiel v posledny den, tak teta povedala, ze mal dojst skor a nie pred zaverecnou, ze dnes to kolegyna otacala naspat. Pricom zlty listok neprisiel, len ta upomienka, ze do siedmych dni... Tak sme prisli o zaplatenu cinu... :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 13.06.2019 21:14

mne sa stalo presne, kukm zasielka dorucena a nakoniec mu volal dodavatel ze na inu adredu :D nm tu teraz robia kanalizaciu, takze som cez celu ulicu vliekla 12kg vrece granul cez diery a preskakovala cez meter hlboku jamu a dokakana za usami lebo sa tam makalo. buduci tyzden mi ma kurier doniest 24kg balik no to bude zas kovbojka
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia