Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod Margita » Pia 13.09.2019 7:55

M Je dost roztrzity ,on už len pri dvoch myslienkach pozabuda co kde da alebo neda,vlastne on už len Pri predstave tych dvoch myslienok :lol:
Elis a boli teda v aute alebo nie? :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Pia 13.09.2019 8:56

no byly nalozene, byly, obe :-)
ale nespolupracovaly -piskala jsem na ne a volala v aute - a ani jedna se nepohla.
Musela jsem zastavit a obejit auto - nez se mi ulevilo :-)

cinnost, co proste clovek dela tisickrat a automaticky. to jsou i ty zapomenute deti, no...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 13.09.2019 9:23

Alebo tisíckrát robíš Iné a potom zmena,ked otec dieťa do skolky nikdy nevozi a raz ho má odviezt tak ho niekde zabudne

My sa dnes chystame do cr, lovecky vikend s českým terierom ,niekde pri brne ,nejaké chatky v lese
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Sob 14.09.2019 6:49

Shel. Presne pre rovnaky dovod nas nechali tiez v skolke (boze, fakt sme v tom vsetci :lol: ). Otec si myslel, ze mama nas vyzdvihne a ona, ze oco. Zistili to az ked prisla mama vecer bez deti domov. My tri deti sme tam boli posledne, vonku tma, ucitelka nas uz poobliekala, ze ide s nami k nam domov, lebo brat tvrdil, ze trafí. Stretli sme sa potom vonku. Ja si pamatam, ze som si myslela, ze uz nikdy nepridu, lebo sa im nieco stalo.
A pes v kufri. Ano. Nalozim ich a cez spatak potom pozeram ci ich tam mam. A ked beriem iba jedneho, potom neskor ma vydesi, kde je druhy. :joint:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Sob 14.09.2019 21:24

mne sa pacil ten pribeh ako matka ma materskej sla vencit psa a zobrala kocar a psa nechala doma. Potom ho vonku hladala, ze kde jej zmizol. :heh:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 16.09.2019 9:32

Uplatnoval si niekto ten prispevok na rekreaciu? Ak je na fakture poplatok za psa, tak to riesia, ci nie? Bo kolega musel dokladovat sobasne a rodne listy, tak ma napadlo, ako je to so psom :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janka926 » Uto 17.09.2019 21:58

Pigie, malo by to byt ok. Prispevok sa vztahuje aj na sluzby suvisiace s pobytom - stravu, wellness, pristelky, atd. Nevidim dovod preco by pes mal vadit, zakon je postaveny dost neurcito a benevolentne. Ak je zamestnavatel hnidopich tak mu o tu polozku moze max. Ponizit preplacanu sumu.
Co sa tyka dokladovania vztahov, je to blbost bez opory v zakone, prispevok sa vztahuje aj na osoby zijuce v spolocnej domacnosti, to som zvedava cim by to dokladovali. Uvadza sa len meno a vztah k osobe, viac zakon neprikazuje, niektorym zamestnavatelom fakt :censored:
...Ty budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotíš... ( ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY )
janka926
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 18.09.2019 8:29

Dik janka. Ved dam vediet ako som pochodila, ked k tomu dojde :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 18.09.2019 19:47

"we cook only free-range chicken & eggs" V práci v kuchyni. Milujem tú firmu :hi:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 18.09.2019 20:49

Tak s tym prepisom auta to neni ziadna idylka, ako inac... platnost prevoznych znaciek konci, aj slubene 3 tyzdne na vydanie sk technicaku presli a nic... tak som tam nabehla, ze v akom to je stave a teta s kludom anglicana vyhrabe moje nove papiere s datumom 6.9. :prd: a zadrie, ze sa mi nedalo dovolat :bum: ziaden neprijaty hovor, nic a teta ma presviedca, ze urcite nezdviham nezname cisla - ja ze zdviham, casto mi volaju nezname a ona ze ale urcite take divne 960.. nezdvihate. Ja ze ZDVIHAM! Kurnik, vsak zakaznikov mame ministerstva, fakt ma nasrala, mali tam aj email okrem cisla, vobec sa neunuvali... asponze na inspektorate vsetko oka, chlapi sa necitia taki doleziti :ach: Kto by chcel vediet - cca 60 ludi vybavia za hodinu :joint: Potom prisiel ale dalsi highlight dna. Stk. Ze ved len administrativnu treba... do 7 dni od vydania papierov musim. moja predstava, ze pridem k okienku na stk pracovisku, ukazem papiere a do 15 min mam.nalepky, sa rozplynula, ked som obvolala stanice a teda som sa dozvedela, ze to normalne poradie mi treba - to, co vsade maju najblizsie terminy o 3 mesiace :prd: bolo mi odporucene prist hodinu pred otvorenim - tj 5:30! a cakat, kym sa dostanem na radu mimo poradia :haha: ja mam na to tieto 2 dni to dako vyriesit, lebo v nedelu idem na dovolenku a nema to kto za mna vybavit... :pac:
No a doma ma este cakala ceresnicka. Viete, ze cz znacky su asi tak o 2 mm KRATSIE ako slovenske??? Takze o 20:30 som nabehla do obi a sla zhanat podlozky pod spz... a teraz idem dako ich vymenit na aute, mozno :haha: lebo ved rano s nim musim odist riesit tu stk..

A to nevravim, ze pes ma furt srajdu, takze furt nie je zaockovany, prepravka stale nedorazila, aj ked mala tento tyzden... absolutne nie som pripravena na dovolenku. A to som cele leto nikde nebola a teraz, ked mam ist, tak nemam aaaabsolutne chut :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Str 18.09.2019 20:56

ked sa sere, tak sa sere, ale z mojich skusenosti viem, ze cim viac sa mi nechce niekam ist, tym viac to bolo super. :jop:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 18.09.2019 21:35

Ak vobec teda pojdem... :haha:
Ja by som potrebovala tak tyzden na vybavovanie restov, potom predychat tie stresy a potom si az ist uzivat.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 19.09.2019 2:29

Jop, to vyzera na podarenu seriu... Neboj sa to zlepsi, ta dovolenka bude fajn.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 5:38

Wer, klidek, s dovolenkou bude lepsie. Ja to mam pred dovolenkou vzdy so stresom. Vzdy. Ja aj preto nenavidim pripravy na dovolenku, najradsej by som proste sa len pobalila ako kedysi a sla... Vtedy no stress :heh: Ale tu sa vzdy nieco objavi, co treba riesit pred dovolenkou. Ale dovolenky byvaju uz potom fajn, ak vam nevypadne elektrika, ked ste na opacnej strane CR a vy tam mate mlade korytnacky, ktore v nizsej teplote chytia zapal dychacich ciest a musite tu dovolenku proste skratit, lebo casovac prestal fungovat spravne :haha:
Proste to nejak prezi a bude fajn. Ja som vcera mala taku vtipnu situaciu s kurierom. Ste doma? Som. Mozte vyjst von. Tak vyjdem a cakam... Nist, zvoni telefon, zdvihnem. No kde ste? Ja ze tu. A on hovori, aj ja som tu. No to teda nie ste, ste na Bukovej? Aka bukova? Na Gessayovej som. Jak keby mi niekto dal facku. Sa mi nestalo za 6 rokov co tu byvam :haha: Tak som sa mu ospravedlnila, ze tam ma uz teda nezastihne a ja cakam na tej Bukovej v Bernolakove teda, zajtra... :heh:

A na hnacku mu skus dat varenu tekvicu rozmackanu. Ta mala zazracne ucinky. Len pri Fryovi som ju nezohnala, ale Lyovi mi pomaha.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 17:51

Ja uz hnacku radsej spominat nebudem :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší