Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod Margita » Štv 02.05.2019 9:24

Ozyvaju sa ti zaujemci o šteňaťa? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Vikiki22 » Štv 02.05.2019 13:49

Ná, to by ani nebolo také zlé, ale v práci... :prd:3

Zatiaľ "najlepší" mail na inzerát šteniat:
"cena?"
Odpoveď:
"Pre vás veľa."
:lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 02.05.2019 17:50

Tak si odpovedala ty?osobne by som také reakcie ignorovala
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.05.2019 9:55

Rozmyslam, co som za cloveka, lebo sa vzdy tak strojim, ze teraz im to v praci natrem, im to dam vyzrat, nebudu si so mnou mavat ako chcu. Pridem do prace, nahodim usmev, zrazu sa mi vobec nechce s nikym hadat, prikyvnem na vsetko a oni ma este pochvalia a som happy :haha: Z 5 dni to stiahli na 2, 2 zrusili a cez sviatok mi nasli nahradu :heh: Ale to som sa dozvedela az potom, co som bola na nich mila :heh: A este mi manager napisal, ze su strasne radi, ze ma maju, ze sa tesia na cally so mnou, lebo mam vzdy dobru naladu, aj ked je problem, tak ma neopusta a na ostatnych sa to prenasa, ze som vyborny spolupracovnik a rataju so mnou na dalsich projektoch :haha: Tak tot vysledok toho, ako som si rano o siestej v hlave snovala plan toho, ako im dam vyzrat, ze za mojej nepritomnosti ma obsadili do incident managementu na 5x12, bez backupu :heh: Som strasne makka :heh: Ale nehovorte to mojim psom prosim, ti na to este neprisli :haha:
Som to tu dlho nepisala, lubim svoju pracu :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 06.05.2019 12:39

mozem ja dve hodiny lovit krkavca po dvore, ze?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Uto 07.05.2019 7:12

Francuzsko, Nice.
Na promenade stretavame chlapika so super poslusnym krizencom ovciaka. Chlapik mal na chrbte turisticky batoh a cely cas mrmlal (dost nahlas :heh:) cosi po francuzsky, vyzeral trochu mimo :lol:.
Potom pes odbehol... a on ze
"Baro delej, k noze!"
a pokracoval vo svojom francuzskom monologu, alebo co to malo byt :heh:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 08.05.2019 21:49

Ten pes je taky smiesny. On robi vsetko na 150 %. Beha, cvici, ale aj spi. :joint: Som chcela, ze pojdeme este pred spanim von, ale to sa neda.. :haha: Pax by bol davno na nohach, tento neexist. On ked zalahne, tak proste nevstane do rana. Potom teda od 4 uz spi len tak-tak a o 5.30 je uz v pozore zase. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 09.05.2019 4:51

Aj moj vcera o siedmej zalahol a budil ma az rano po piatej, co nezvykne, ale mal narok :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 09.05.2019 6:47

Moje štence zaspávajú okolo 22:00, ale už o 4:30 robia bordel. Ja som sa nevyspala poriadne už 6 týždňov. :prd:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 09.05.2019 6:50

Ja uz skoro rok, vikiki. :no: zvyknes si :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 09.05.2019 7:22

To vam nezavidim dievcata. Ja spim ako miminko :heh: Som sa nevyspala len prvy mesiac, max. dva. Pekne to natahoval ale, dobry psik. Teraz aj ked niekedy pride zobudit, ale ked vidi, ze ja nic a hlavne ja vidim, ze to je take, nie ze potrebujem, ale nudim sa, tak si lahne pred postel a caka, kym nevstanem :heh: Ja s nim mam skor problem cez den, kedy sa vratim z prechadzky, kde som bola s nim hodinu, poslem to na miesto a ono to zacne po mne stekat, ze pod sa hrat, pod hocico, nieco, hocico. Vtedy by som ho vrazdila :haha:
Ale teda ja som mu bola vdacna, ze v noci spal a necural. Hugo bol prietokovy ohrievac aj v noci :haha: Dobre steniatko mam :heh: (Ale zjavne to nie je standard, lebo chovatelka tomu nechcela verit, ze mi drzi celu noc...)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 09.05.2019 7:28

Adela sa pravidelne vy :kak: hodinu pred tym než som vstala :heh: ale už je to lepsie

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 09.05.2019 7:47

Moja spí kým ja nevstanem. Takže koľkokrát aj do desiatej :haha: a to zaspí aj o deviatej.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 09.05.2019 8:39

tak moj sa v noci nebudil ani ako stena. vravim, ze on aj spi naplno :heh: ale proste ja som si davala budik na 5.30, aby som stihla este pred robotou vyvencit a odstopovat a holt, to tazko sa rezim preuca a ani mu nevysvetlim, ze je sviatok, vikend, volno... no a ja ale potrebujem spat tych 8 hodin a niekedy sa mi neda ist spat pred 22 a to som fest rozbita a nemam to ako dospat. on vzdy este pred budikom mi vyskoci prednymi labkami na nohy... ked sa mu nevenujem, ide robit zlobu - napriklad dole ozuvavat zavesy :haha: takze fakt musim vstat... :pac:
inak ale sranda, ze on spava vlastne dole - aj ked ho volam, aby isiel so mnou hore do izby, tak nie. ale teda o 4 sa presunie hore za mnou, tam spi dalej do tej 5:30. pax vzdy spaval pri mne, max vo vedlajsej miestnosti, ak mu bolo teplo...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 09.05.2019 9:00

Ved aj Lyo, on dojde zobudit bud az rano, alebo ked potrebuje na velku, bo hnacka. Ono to prespi... Ja by som neverila, ze taky pes existuje ako stena :heh: Sak aj babatka sa v noci budia na vykonavanie potreby :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia