otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod wer » Pon 09.09.2019 19:13

No dnes asi spat nebudem :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kives » Pon 09.09.2019 19:57

Az tak? Nech sa to rychlo da do kopy, chlpac jeden :ua: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Pon 09.09.2019 21:29

wer píše:Akoze aj tymto opisom si ma brutalne vystrasila... hlavne preto, ze s nim nema kto ostat doma :ua: musim to nejsk vymysliet... uvarim mu ryzu a uvidim do rana... a teda teraz nepil z takej mlaky zrovna :nwm: v lete teda z o dost horsich. Ale tak moze byt. Len nech to nie je parvo zmutovane..

Vôbec to nemusela byť mláka, Yaska také chytila minulý rok na MS a cestou z MS v aute prežívala 17 hodín asi svoju najhoršiu jazdu v živote, grcala nonstop, len penu a potom krv... Tri dni na to to chytil Herbinko, uňho sa to prejavilo hlavne opačným koncom, ale keďže som už vedela, o čo ide, nasadili sme liečbu rýchlo. A tri zvyšné psy ani ťuk. Ani ich neprehnalo, ani psy, ktoré s nami boli na ubytku. Tak bohvie, aký to bol vírus, ani neviem, či to Yasi chytila v Holandsku alebo so to poniesla z domu. Ale hnačkovala mi tam, nepripisovala som tomu nejakú váhu, myslela som, že je to z prechodu na granule. A zrovna tieto dva psy boli na čistú vodu citlivé, zo špinavej ani Herbie nepil. Keby to chytil Robin, uňho tiež hádam špinavú vodu, on si aj celý líha do každej mláky.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 09.09.2019 21:54

Inak som.si spomenula, ze vcera mu strasne skvrkalo v bruchu... to uz mu muselo byt pekne zle. Uvarila som mu prsia s ryzou, s apetitom problem nie je... :ha: tak hadam to bude oka a k ziadnym krvavym hnackam sa neprepracuje...

Inak lucik mala pravdu - tu sa mi pes zoserie a ja uz panika, zostavat s nim doma chcem, ale svoju ruku som.si furt nedoriesila, lebo neni cas... :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 1:10

Tak ale pri hnacke zostavam aj ja doma. Sa mi to nechce potom upratovat, radsej nech to vypusti vonku :heh:
A presne, moze to byt uplne obycajna hnacka, nestresuj vobec. Snad bude rychlo OK.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 10.09.2019 7:40

Pro tohle je dobre doma neco mit - aptus atapectin, nebo ted tabletky dia dog jsem objevila.
Vecer hladovku a tyhle tablety a rano je jasne videt, jestli je psovi lepe a byla to jen dietni chybka nebo je to neco vaznejsiho.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 8:08

Ja aptus atapectin mam, ale nikdy mi nijak nepomohol, dokonca s pektinom som dostala probiotika, tie tiez nic nespravili ani so stenatom, ked malo hnacky, takze tymto pripravkom nejak neverim :nwm: Zato obycajny probican mi vzdy zabral, ked to bolo nieco len "na preplachnutie"
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 8:20

hej, mam atapectin a pomaha. aj u paxa vzdy pomohlo. praveze probican vooobec ziaden efekt. ked probiotika, tak doggy care mam osvedceny.
a teda uz to vyzera lepsie, noc bola kludna. tak som zvedava vecer, kedze som v praci :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 10.09.2019 8:49

a probican se dava při akutnim prujmu?
to spis po, ne?

jsem porad resila odcerveni -kdy dat, porad se to nehodi. a ted proste vrazim odcerveni rano a vecer diadog a je klid.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 8:58

ja som napr nasadzovala tie probiotika, ked maval pax makksie :kak: , aby sa mu upravila mikroflora a zvacsa fungovalo... lebo tak sa aj vravi, ze staci acidko napr, tak to beriem ako ekvivalent lepsi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 8:59

Pocas hnacky uz nedavam nic, cisty zaludok, potom probiotika a hladovka. To sa mi osvedcilo vzdy najlepsie 100% uspesnost, vzdy ked som do nich ladovala nieco, tak sa to malo tendenciu natahovat.
Ad odcervenie, ako mi reagoval prudko ako stena na odcervenie, teraz som odcervovala oboch, ani jeden nemal problem zaludocny z toho. Kazdy dostal nieco ine 5kg pes odcervovak za 10eur, 55kg pes odcervovak za 12eur :heh: Aj to ma pobavilo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 9:05

dajte tip na dobre znasany odcervovak... ja nemam odvahu mu dat
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 9:10

No moj vet mi naposledy dal advocade ako odcervovak, ked som sa uz bala odcervovat, to bolo OK. Predtym mal Milprazon z ktoreho sa zgrcal ako stena a teraz mal opat Milprazon a tentokrat sa nezgrcal, ani nevedel :heh: Si vyber... Fry dostal procox
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 10.09.2019 9:19

wer píše:ked maval pax makksie

to bych ji to musela davat kdykoliv dam morkovou kost :lol: :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 9:27

ja som dala cca pred mesiacom advocate - ze pre istotu pred ockovanim a hen :pac: ale tak neviem, ci nie je nieco jemnejsie, aj ked teda po kazdom odcervovaku sa zgrcaval a advocate v pohode. tak asi nebudem spekulovat, aj tak to dostane tak raz za rok :lol: ale tak teraz dam este pre istotu :kak: na rozbor, ci tam nieco nie je..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia