Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod Domivec » Pon 20.05.2019 8:02

Žienky neviete prosím z akej poisťovne je najlepšia poistka do zahraničia? A či sa oplatí keď ideme len na 7 nocí :)
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Pon 20.05.2019 8:17

Pigie :oo: to takto bojuju o zakaznikov? :ach: nepotrebuju ich..?

Domivec, daj si superpoistenie.sk a tam ti vyhlada vsetky, mozes porovnat.

A pomimo. Je daka viroza crevna zas..? Ma to sklatilo v noci a dufam, ze som sa nenakazila cimsi zo psieho suroveho masa..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 20.05.2019 8:24

pigie, je to sila, ja by som sa este dotahovala, ale asi nevyhras. mal ti prist list o navyseni poistneho tipujemz ze to bude ta blba dan z poistiek. mne sa tiez raz podarilo, ale mne nepresla platba, ale nebol problem sa znovu dohodnut, bez navysenia.
Domivec vzdy sa oplati pri ceste do zahranicia, radsej mat poistenie a nevyuzit ako naopak. Poistne nezvykne byt vysoke.
wer, z masa asi nie, mozno ta fakt len nieco draplo :ua: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domivec » Pon 20.05.2019 8:37

Wer, kives, ďakujem!! :)
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 9:18

Na moj podrazdeny mail, ze odkial som to mala vediet, ze zdvihli sumu mi odpisali, ze odoslali mi list neviem kedy, v marci, kde upozornovali na tuto skutocnost. Samozrejme, ze nie doporucene, takze ci som ho dostala, ci nie, who cares :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 20.05.2019 9:50

tak nech akoze teraz dokazu ze ti vobec nieco poslali :nwm: chyba je na ich strane... vypytaj si sefa k telefonu :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 20.05.2019 9:58

To je dobra blbost. Ja ked zabudnem zaplatit, tak mi volaju furt :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 9:58

Inak, to je tak vtipne, lebo kazdy bozi rok som to platila az na tu upomienku, ktora chodila :haha: Tento rok som prvy krat zaplatila vcas :heh: Len zlu sumu o com som nemala ako vediet a tesila sa, ze konecne nedorazila upomienka :haha: Taka som bola na seba hrda :heh:
Akoze je mi to jedno, nechcu moje prachy? Nebudu mat... Ja si skor tiez myslim, ze problem je v tom, ze je to stara nevyhodna poistka pre nich a chceli sa jej zbavit...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 10:20

A este mam teda stastie posledne dni na vencicov... Jeden so psami na volno na mna krici, ci mam psov na voditku a dnes rano zase ja krici, prosim vas, chytte si toho psa. Odpoved po xtom neuspesnom privolani - no, uz vie, ze urobila zle, teraz nepride! Inak, to su vzdy take veci, ked sa najviac ponahlate, tak sa kasle vsetko :prd: Tak som Lya primala urobit poslusneho psa a obist ich (to som zistila nedavno, ze vacsina psov, co su nie si isty, ci toho psa chcu alebo nechcu stretnut, len su strasne zvedave, tak ked Lyo ma uprety pohlad na mna, tak stratia zaujem a radsej nejdu blizsie, ako ked ich Lyo "vola" neverbalne a tym padom, ze je velky, tak to radsej neriskuju, ked nevidia jeho reakcie) a teta v svojom rozhovore s neposlusnym psikom hovori - vidis? TAKTO sa pocuva...
Naco, naco to ludia pustaju, ked ich to nepocuva? :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 20.05.2019 10:59

Dnes sme tiez stretli, zdrhol k nam fox cez 100m. Ti ludia fakt nemaju radi svoje psy, tam chodia auta 50, ked vybehne spomedzi aut pes neubrzdi ani omylom a oni to nechavaju behat navolno hocikam.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 12:04

A tak praveze tu u nas je to bezpecne, prave preto tam pusti hocikto hocico... Nech si aj zver ponahanaju psiky, nech sa vybehaju dosyta! Ja uvidim v dialke zajaca a psa davam na snuru, bo nepotrebujem zistovat, ci vybehne alebo nie :prd: Vidim psa, detto. Ale na to, ze ma 9 mesiacov, tak mam pocit, ze je ovladatelnejsi ako 90% tejto nasej zmesky vybehovej. A to pritom to je posuk, co len striehne, kde kto a ci nebude zabava :heh: Len teda viem, co mam, tak to nepustim hocijak a hocikde. A ti ludia to vedia, napriek tomu pustia, lebo spoliehaju na to, ze druhy psicek im neublizi. Ale Lyo s tym stanim na zadnych vypada este vacsi, pricom je celkom krpaty, tak tam uz tym ludom lepi a snazia sa :heh: A ja im nehovorim, ze sa chce hrat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 20.05.2019 12:13

Foxovia su bitkari,najdu sa vynimky ale oni v tom majú potešenie :angel:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 20.05.2019 12:17

Ad púšťanie navoľno... nedávno sa u nás objavila nová vyhláška obce o zákaze voľného pohybu psov na území obce. Som aj rozmýšľala čo to spustilo, že to asi nie je len tak, a bohužiaľ som mala pravdu, zas úradovala naša stará známa akita. Najprv pocuchala jedného russla, ktorého majiteľka pustila pred dvere sa vyčurať. To sa ešte nejak zamietlo, však obaja navoľno. Ale ďalší prípad už skončil nahlásený na obci - akiťák navoľno zaútočil na yorka na vodítku s majiteľkou, tá ho ešte nejak vytrhla, vzala na ruky, ale akiťák pokúsal aj ju do rúk, yorka jej vytrhol a zabil :ua: Dvaja dospelí chlapi tam boli a nedokázali ho zastaviť. A majiteľka akiťáka má ešte tú drzosť tvrdiť, že pes nikdy na nikoho neútočil, pritom už to bude tak rok a pol, čo mi presne rovnako zožral Maňása (akiťák navoľno, Maňás na vodítku pri mne). Ja sa normálne bojím chodiť s Mannym von :ua: pretože aj po tomto všetkom to tí kreténi majitelia stále vonku púšťajú.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 20.05.2019 12:22

Nechapem ci nemajú na to páky alebo sa im nechce to riesit,vseobecne ohrozovanie,poskodzovanie cudzej"veci",ublizenie Na zdravi. ..naslo by sa toho viac
Aby jeden človek takto terorizoval celé mesto a nikto s tým nič nespravi
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 20.05.2019 12:30

pigie píše:Na moj podrazdeny mail, ze odkial som to mala vediet, ze zdvihli sumu mi odpisali, ze odoslali mi list neviem kedy, v marci, kde upozornovali na tuto skutocnost. Samozrejme, ze nie doporucene, takze ci som ho dostala, ci nie, who cares :prd:

me se nechce hledat jak to je uplne - ale v CR se stavalo u starych pojistek, ze byly tak nevyhodne pro pojistovny ze ty delali kde co, aby je ukoncili.
neplaceni je jeden z duvodu :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia