Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod Sunny » Pon 20.05.2019 12:32

Na obci s tým vraj nič neurobia, je to postúpené niekde ďalej, kde sa to má riešiť. A u nás akurát ak ho niekto uvidí navoľno, može to odfotiť a bežať to hlásiť... Čo je riešenie na prd, pretože tak blízko aby bolo vidno, že nemá vodítko, sa ja s mojimi psami teda približovať nebudem.
Máme tam ešte jednu takú "akožebrderu", ktorá chce zožrať všetko čo ide okolo, tiež ju bežne pustia navoľno keď sú na roli za domom, lenže tá je aspoň pomerne malá a má rešpekt, takže keď po nej zrevem a dupnem, nech vypadne, tak sa zastaví a len hučí, lenže henten medveď (je to americká akita) nemá rešpekt vobec a zastaviť sa nedá, kusne si kľudne aj do človeka jak sa ukázalo, tak čo s takým...
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 12:40

Elis píše:
pigie píše:Na moj podrazdeny mail, ze odkial som to mala vediet, ze zdvihli sumu mi odpisali, ze odoslali mi list neviem kedy, v marci, kde upozornovali na tuto skutocnost. Samozrejme, ze nie doporucene, takze ci som ho dostala, ci nie, who cares :prd:

me se nechce hledat jak to je uplne - ale v CR se stavalo u starych pojistek, ze byly tak nevyhodne pro pojistovny ze ty delali kde co, aby je ukoncili.
neplaceni je jeden z duvodu :angel:

Toto je isto nieco podobne, lebo som si skusala naratat novu a skoncila som na 5 nasobku povodnej... To uz mozem kaslat. Sa neoplati... :hmm: Ale kludne ma poistia znova! :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 20.05.2019 12:45

Môj balík sa stratil,v dpd ho nemajú,sledovanie balíka mi nič neukazalo.zoohit poslal mejl ešte min týždeň ze obj vyexpedovana...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 20.05.2019 13:20

pigie píše:Toto je isto nieco podobne, lebo som si skusala naratat novu a skoncila som na 5 nasobku povodnej... To uz mozem kaslat. Sa neoplati... :hmm: Ale kludne ma poistia znova! :haha:

ono snad i musíš s nejakym vyraznym navysenim souhlasit -jinak snad muzou jen o inflaci a bezny vypoved ze strany pojistovny není jen tak...

jsem s tim prisla do styku kvůli coklum :pac: 20let jsem platila 20,-Kč rocne za škody, které pes zpusobi. a najednou - ze už pojistka neplatí :ha: ale že muzu v ramci domacnosti pojistit to same… jo, muzu, ale ne za dvacku :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 20.05.2019 13:22

Navysenie bolo o 4 eura :joint: A ano, presne o to ide... Ze za tolko to uz nepoistim ani nahodou...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 20.05.2019 13:23

Sunny píše:Na obci s tým vraj nič neurobia, je to postúpené niekde ďalej, kde sa to má riešiť. A u nás akurát ak ho niekto uvidí navoľno, može to odfotiť a bežať to hlásiť... Čo je riešenie na prd, pretože tak blízko aby bolo vidno, že nemá vodítko, sa ja s mojimi psami teda približovať nebudem.
Máme tam ešte jednu takú "akožebrderu", ktorá chce zožrať všetko čo ide okolo, tiež ju bežne pustia navoľno keď sú na roli za domom, lenže tá je aspoň pomerne malá a má rešpekt, takže keď po nej zrevem a dupnem, nech vypadne, tak sa zastaví a len hučí, lenže henten medveď (je to americká akita) nemá rešpekt vobec a zastaviť sa nedá, kusne si kľudne aj do človeka jak sa ukázalo, tak čo s takým...

To znie dost beznadejne. Ja som mrcha, takym majitelom zelam len, ze im ho niekto proste odstreli vramci nutnej obrany. A snad si dalsieho uz nekupia.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 20.05.2019 13:48

A paradox najvačší - majiteľky majú akože výcvikovú školu. Neviem či sa smiať alebo plakať.
Budem psa asi nakladať do auta a voziť niekam preč. Hlavne že mám polia a les doslova hneď za bránou...
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 20.05.2019 14:07

A to k nim aj niekto ide trenovat...? Super reklama...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Minnie » Pon 20.05.2019 15:47

Sunny,nakoniec sa niekto najde kto ho odstreli. Aj u nas par takych bolo... Asi jedina moznost nosit kaser/paralyzer a informovat sa na policii ako dalej. Psa,ktoreho uz daaavno napadol mojho psa a napadal aj ludi dal zastrelit vraj sam majitel.
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 20.05.2019 15:55

Aké jednoduché,zastrelim ho a ideme dalej,kupime ďalšieho,vytaca má normalne takéto jednanie ze ano s takymito uboziakmi si nik nevie rady,ziadna zodpovednost,ziaden trest
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 20.05.2019 20:09

my mame takeho polovnickeho psa, ten sice nie je velkosti akitu, ale EGO obrovske a moje psy nemaju sancu a teda ani ja nie, on sa neboji ani paralyzeru, jemu je jedno, neviem co mu urobit, aby som ho odstavila na dobro
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 20.05.2019 21:02

Tak ked dostane paralyzerom, tak ho odvali, nieze mu nic nerobi :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 20.05.2019 21:20

len zasiahni psa co sa ta snazi stale obiehat a priblizit na dotyk sa k nemu neda. Mne vzdy stacil len ten zvuk a s tymto zverom si nejdem dat rady a kusol by si kludne do mna
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 21.05.2019 8:41

Včera sa u mňa zastavili majitelia toho russla - bolo už nejaké pojednávanie, ale že to zatiaľ moc nádejne nevyzerá, tak možno na pokutu. Staršia z majiteliek akity sa oháňa tým, že to bola vina pol na pol, oba psy boli navoľno a ich russel je vraj agresívny a ich akita to samozrejme nikdy predtým neurobila :ach: Boli si na mňa vziať kontakt a budú to riešiť ďalej, povedala som že kľudne pojdem svedčiť, ako milá akita napadla Maňása už viac než rok dozadu, takže žiadne prvý krát. A napáda stále rovnako podľa popisu - žiadne obiehanie, žiadna bežná bitka, on zbadá psa a ide, na človeka ani nekukne, psa hodí o zem, otočí a ide rovno zospodu po krku, proste vyslovene zabiť. Russel mal šťastie, že pol centimetra vedla a prekusol mu tepnu. Tak som zvedavá, jak to bude pokračovať.
Inak majiteľ toho yorka sa vraj vyjadril presne tak - že toho psa raz zabije.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 24.05.2019 7:20

Mavate aj vy pracovne stavy, kedy mate strasne vela energie, urobite velmi vela veci, az to ostatnych desi a upodozrievaju vas, ze na niecom ficite? :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia