Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

počasie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: počasie

Poslaťod Silvuch » Pon 04.03.2019 22:31

ja som si ani nevsimla, asi to bolo taky prelet petrzalkou.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Uto 28.05.2019 18:17

U nas sa prehnala taka burka, ze susedov pomaly nebolo vidno a oprsalo nam okno na balkone az po uplny vrch. Tam je dost presah strechy, to som este nevidela teda :oo:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Uto 04.06.2019 16:08

Mám ho
Prílohy
20190604_170753.jpg
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 17.06.2019 8:32

Tak som si včera premiérovo zažila, čo to je prívalový dážď... Brrr, strašidelná vec. To boli také neskuočné masy vody, že nebolo vidno na pár metrov, zlámalo mi to kvety, vyvalilo ruže, popod dvere zalialo chodbu, steny mokré, pivnica mokrá...z psieho výbehu zmylo zem, som musela dvere na kotercoch vyhrabávať z blata, aby vobec išli otvoriť... z cesty potok, ktorý mal "prítok" z každého dvora (všetky domy majú pozemky v miernom kopci)... a to všetko asi tak za 10 minút. Ako fakt brutal, už chápem jak sa može z ničoho nič vyliať nejaký potočik v dedine.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 17.06.2019 8:34

:ua:
a hlavne, ak je takto sucho... zem to nestiha ani spracovavat, len sa to vali po povrchu... :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 17.06.2019 8:35

Sunny píše:Tak som si včera premiérovo zažila, čo to je prívalový dážď... Brrr, strašidelná vec. To boli také neskuočné masy vody, že nebolo vidno na pár metrov, zlámalo mi to kvety, vyvalilo ruže, popod dvere zalialo chodbu, steny mokré, pivnica mokrá...z psieho výbehu zmylo zem, som musela dvere na kotercoch vyhrabávať z blata, aby vobec išli otvoriť... z cesty potok, ktorý mal "prítok" z každého dvora (všetky domy majú pozemky v miernom kopci)... a to všetko asi tak za 10 minút. Ako fakt brutal, už chápem jak sa može z ničoho nič vyliať nejaký potočik v dedine.

A tu nepadla ani kvapka, prsalo 10km na sever, 10km na juh a tu sme len pocuvali hromy :ach:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 17.06.2019 8:44

To v takom množstve ani nemá šancu spracovať, to bol fakt že prúd vody jak z hadice. To nestíhali ani odkvapové rúry zo striech, sa to z nich prelievalo. Odtokové kanály tiež nestíhali, jeden bol pred tými zatopenými dverami (a to sú dvere ešte mierne vyvýšené + prah...) a aj tak to cez to prevalilo. Detto odtokový kanál pred bránou - a popod bránu valila voda jak nič.
Ráno cestou do práce som len kukala, polia s obilím úplne zválané :ua: A o pár km ďalej, nič, ani kvapka nepadla.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 17.06.2019 11:06

Fuha. Ja som na vcerajsii burku cakala od rana, ze sa konecne ochladi, ale ked som videla fotky z nejakych dedin zasypanych ladovcom, nebolo mi vsetko jedno. Ale u nas to bolo v pohode uz.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 20:16

A u nas nezaprsi a nezaprsi... Len hromy a blesky a sucho :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 20:19

U nas detto...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 20.06.2019 20:30

Tu bola spektakularna burka vcera. Isla suvisla fronta, pred Brnom zmizla, za Brnom sa znova objavila a pokracovala dalej suvisla fronta :heh: A tu spadli 3 kvapky ledva.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 20.06.2019 20:38

Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 21.06.2019 11:09

Inak v Bernolakove rano sprchlo, ale len aby sa nepovedalo. Fakt mrholenie, som dosla domov, ani tricko nebolo mokre. A tu v Ruzinove mlaky ako svet.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 21.06.2019 11:11

V Ružinove nadránom seriózne lialo.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 21.06.2019 11:21

faaaakt? a to kde konkretne? :heh: resp o kolkej? lebo ja som dosla o pol 9 do ruzinova a nic :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia