Switch to full style
Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.
Odoslať odpoveď

Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Str 05.09.2012 6:28

V tejto teme sa mozete chvalit vasimi (nasimi) novymi prirastkami do rodiny :smile: poprosim vsetky aby zodpovedne prispievali, kedze sa to tu v poslednej dobe nejak rychlo rozrasta a ja osobne stracam prehlad :lol: ja sa pridam az neskor :hi: jo a hlavne fotky, vela vela fotiek...

Re: Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Str 05.09.2012 6:32

Offtopic: :plac: takto zle mi robit hned zrana :plac:

Str 05.09.2012 6:38

ja prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:
Moj novy prirastok do rodiny sa vola Derik ( Caro Lemart) a je to Hrubosrsty foxterier a dokonca su s rodyskom vzdialena rodina,Rodyho mama je jeho prapraprababka :lol: a fotky budu ,zatial je len jedna v teme Fotky
a zatial sa sprava ako male dokonae stena,az som prekvapena,prvy den vobec neknucal v noci ale nespal ,nepytal sa ani von ale sa chcel hrat :ach: celu nic nieco robil,kusal mi usi,lizal nos,tahal deku, potom chcel ist dole potom hore a napit sa a potom na postel ,a potom nos kusat a lizat,vlasy tahat,..a druhu noc uz prespal celu,dokonca pekne chodi na podlozku,tak z 5 pokusov sa 2x trafi :lol: a keby ste poculi ako vrci a steka :aaa:

a jednu s maminkou :lol:
Obrázok

Str 05.09.2012 6:50

Jezis to je rozkosne, fakt ako nejaky plysacik :oo: :jupi:
Sa mi zda strasne malicky :heh: ako je velky? a kolko ma vlastne?

Str 05.09.2012 6:57

ma 7 tyzdnov a je dost velky,taky buclosko,a ako papa,ako male saranca,a ta srsticka babatkova a ta vona :aaa: skoda ze ta vona sa neda odfotit an natocit,voni uplne krasne,najkrajsie a najvonavejsie :lol:
ma tu skineez kacku al euz nepiska,tak zostalo len take handrickove telicko,a s tym sa pretahuje a ked s nou zacne metat a vrcat :heh: a ked zbadal rebrik,tak poskocil dopredu a stekot,sebavedomie mu veru nechyba

Str 05.09.2012 8:23

Offtopic: zamknúť :plac:
Krásny plyšáčik :smile:

Str 05.09.2012 10:39

Aj ja sa pochválim mojím prírastkom do rodiny :hi:
Je ním Kryšpín Sveži vítr ( austrálsky ovčiak) - teraz už trojmesačný
Na fotke ako dvojmesačný (6 kg):
Obrázok

a jedna aktuálna fotka - ako trojmesačný (12,5 kg):
Obrázok

A tu je spolu s mojím druhý psom - kríženkou Eliškou (staršia fotka - vtedy bol ešte menší ako ona, teraz ju valcuje jedna radosť :lol: ) Eliška - 8 kg a cca 3,5 roka, výšku neviem, nemerala som ich :lol: :
Obrázok
Naposledy upravil ann165 dňa Str 05.09.2012 11:07, celkovo upravené 1

Str 05.09.2012 10:51

Offtopic: Chcem vas strasne pekne poprosit skuste davat aj vysku a vahu steniatka-spolocne z vekom, kedze napriklad my co mame krizenceky si tak mozeme porovnavat :yes:

Ale sa to tu mnoziiiiiiii :winner: :aplause:

Str 05.09.2012 11:06

Offtopic: Co ty chces porovnavat s tvojim brontosaurom? :heh:

Str 05.09.2012 11:07

No chcem sa dopatrat ako to bude vyzerat :heh: ozaj Pigie!!! kolko mal Hugis kil ked mal 3 mesiace? :heh:

Str 05.09.2012 11:08

14kg. Ale jeho bratia 18kg :heh: On je podvahovy :heh:

Str 05.09.2012 11:09

A doprdele.... :sos:

Str 05.09.2012 11:10

Zacinas sa bat? :hih: (Hugo v dospelosti ma 60kg, jeho bratia 80kg)

Str 05.09.2012 11:12

tak teraz ja s mojou krpaňou :hi:
Zaira - narodila sa 29.6 2012 v Leviciach zrejme ako cezplotová láska :smile: mamča dalmatínka, tata sa predpokladá že susedov staford, aj keď to nieje na 100 percent isté ... uvidíme čo z nej vyrastie :yes: :joint:
Zaira aj so svojím bráškom ( Falko - šiel do želiezoviec) mali väčšie šťastie ako ich súrodenci, tí sú za dúhovým mostom :plac: mam ju od 20.8 , čiže vyše 2 týždne ... robí mega pokroky a aj mega hovienka :haha: :haha:
začíname barfovať aby z nej bola krásna zdravá slečna a socializujeme ako sa dá aby bolo šecko na poradečku :joint: :joint:
aktuálne cm a kg a vek: ku dnešku t.j. 5.9 - cca 32 cm, cca 6-6,5 kg a 69 dní - skoro 10 týždňov
vízie do budúcnosti : ak malá bude prospievať, cca v o pol roka chcem s ňou začať na cvičák chodiť :yes: možno agi, ktovie :haha:
-----------------------: veľa príjemných ( s kirou bláznivých :joint: ) DF stretnutí a zoznámení :ahoj:

foto šlohnem od pigie nejaké :joint: :joint:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
zoznamujeme sa s DF členmi :joint:
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil weron dňa Str 05.09.2012 11:24, celkovo upravené 1

Str 05.09.2012 11:22

Silwuska píše:A doprdele.... :sos:

:haha: :haha: :haha: čo sa plašíš, veď už máš dom so záhradkou.
Odoslať odpoveď