Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod mart.ina » Sob 11.05.2019 9:03

Lindchen píše:Ten sa nerobil, vďaka za tip. :jop: Zajtra večer ideme na kontrolu, tak sa spýtam, či nemôžu urobiť.
Ako prvú voľbu som dávala Ocu Flash, hlien mal aj tak, ale redší. S Framykoinom prešiel aj hlien, ale asi len na 2-3 hodiny, potom sa hlien ukázal znovu, tiež taký redší. Nakoniec Tobrex zabral dobre, ale po vysadení sa všetko vrátilo. Teraz má kvapky s kortikoidmi a s ATB, ale na názov si nespomeniem.
Čiže v podstate sa to nejako extra nezlepší kvapkaním, len hlien zredne a je to menej. Spýtam sa na ten test a uvidíme.

spýtaj sa, akurát tam sa niekoľko hodín predtým nesmie nič kvapkať do očí aby to bolo objektívne. tak by som si skor zavolala, či nechcú robiť prípadne aj toto a dohodla sa. Samozrejme zápal može byť aj tak, len proste či mu nekomplikuje celé aj toto.
mart.ina
Hafan

Barfer.sk

Poslaťod wer » Sob 11.05.2019 13:25

ja len zblebt sem, kedze sem som to davala - pazravost vsetko vyriesi. :heh: on uz pochopil, ze cim rychlejsie si necha kvapnut kvapky do oka, tym skor dostane zrat :heh: tak dufam, ze mu to vydrzi este tych 138 krat... :haha: bude ako prasa na konci kury :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 11.05.2019 13:37

wer, poskrabana rohovka sa vylieci bez poskodenia, len treba poctivo tie kvapky. co sa tyka uplatkov, u nas funguje za oci susene maso, tie pasiky, piskota je malo, aj ked kastrat, az taky pazravy nie je. a to musi mat 2x denne.
Lindi, drzim palce, nech na to pridete.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Ned 12.05.2019 6:38

Joj, tie oči ma mrzia, ja som si s nimi užila minulý rok u detí, najprv 9mesacny zápal a potom 4rocna poškriabana rohovka - spolužiačka jej skrabla prstom. A veruze ju to bolelo, úraz sa stal doobeda, mala to červené, uslzene a večer ju to veľmi bolelo.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 12.05.2019 16:00

Katkarinka a ako dlho sa jej to hojilo?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 13.05.2019 5:41

aj zaira mala poskrabane oko, u veta pod lampou som to videla,uplna ciara krizom cez :oo: dostala dvoje kvapky a o tyzden bola fit :yes:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 13.05.2019 7:43

Mne sa podarila vcera prva vychadzka, kde nikto nebol pripuceny, kde nikomu netrcali chlpy z papule a ani zjapanie nebolo pocut, uplny ideal :heh: Svita nam na lepsie casy :haha:
Ten pes mi znizuje krvny tlak uz len tym, ze je. Fry ho presne tym istym zvysuje :haha: Kompenzace :heh: Milujem, ked to tu lezi pohodene kdesi na zemi, vopcham mu ruku do kozucha a ono sa to ponatahuje ako maca nozicky, pozvachcle nahlas tou hubou, zachrni a zase spokojne zavrie ocicka. Sfundlieva to :aaa: A potom okolo toho obehne vrciaca zubrienka, ktora sa s laskou na mna pozrie, ci to dobre urobila :haha: A hned je ten dobry pocit fuc :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 13.05.2019 9:05

wer píše:Aj averyho sme spominali v ordinacii - v suvislosti s ocami.. :smile:

ako odstrasujuci priklad? :lol:

inak, ked uz sme teda boli v sobotu po tak dlhom case na cvicaku, myslela som, ze bude potom drichmat, lebo mimo cvicaku robime len take kratke lekcie. a jeho to snad este nastartovalo :ha: furt dobiedzal! strasne, neviem ci sa este ukazem tento rok :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 13.05.2019 9:20

clupko píše:
wer píše:Aj averyho sme spominali v ordinacii - v suvislosti s ocami.. :smile:

ako odstrasujuci priklad? :lol:

niee. ale vetka spominala tych parazitov, ze mali tento rok par pripadov a ja som vravela, ze som uz o tom pocula, ze poznam jedneho psika, tak sa pytala...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 13.05.2019 21:31

wer píše:Katkarinka a ako dlho sa jej to hojilo?

Týždeň
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 13.05.2019 21:35

Trosku si ma ukludnila, lebo po troch dnoch ziadna zmena :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 15.05.2019 10:05

Mne sem uz treti krat vletel vtacik na terasu a az na treti krat som zistila, ze zbiera Lyove chlpy zachytene na rohozke :aaa: Skoda, ze neplzne teraz viac, by som im zavesila niekde na strom :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 15.05.2019 10:41

ja som našim vtáčikom aj nechávala vonku chlpy, ale nebrali si to... ach.

no a teda ja som to v nedeľu zvládla odšoférovať od Viki až do Bratislavy úplne sama :hi: tedaaaa, sliepka mi robila spolujazdca :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 15.05.2019 12:08

Shel-chan píše: som našim vtáčikom aj nechávala vonku chlpy, ale nebrali si to

po FB ted koluji varovani, ze psi chlupy jsou nevhodne na hnizda a ptakum to skodi -co je na tom pravdy?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 15.05.2019 12:11

Shel gratulka,ked som sla túto trasu tiež som bola na seba hrdá :heh:
Ako nie úplne tu istu ale skoro,s viki sme skoro susedky :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia