Turistické (trekkové) topánky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Turistické (trekkové) topánky

Poslaťod hisham » Pon 02.07.2018 21:03

Myslim normalne topanky na turistiku, sa mi jedny zapacili, len nepoznam znacku. Ale ak vydrzali sandale tak dlho, tak to je dobry znak.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Uto 04.09.2018 15:51

Neviem kam s tým, tak skúsim sem. Máte niekto dobrú skúsenosť s madracom, ktorý nefučí? Môže byť aj ťažký, neskladný, to mi je v podstate jedno. Ja som mala nejaký z Tesca, ale pravidelne som sa zobudila na vyfučanom. A úplny ideál by bola trošku väčšia nosnosť, tento môj mal 180kg, lenže sme na ňom spávali aj štyria keď sa zadarilo :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Uto 04.09.2018 16:13

Kasli na matrace. Najlepsia vec na svete su samonafukovacie karimatky, milionkrat lepsie nez na nafukovacke sa na tom spi.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 19.09.2018 10:11

Mate niekto Thule All trail 35l ? Alebo to je len zbytocne predrazene :heh: Nam padol do oka ako jediny v obchode, ale je fakt, ze tam na vyber moc nemali - 2 znacky v podstate, boli sme v treklande. Ale ma striaslo z ceny. Tak ci sa to oplati, alebo radsej ist pozriet niekde inde este, nieco ine...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 29.08.2019 15:12

Sme sa tu bavili o tych foto batohoch. Moj slingshot umiera, po x rokoch sa trha rameno. Cize musim niecim nahradit. Neviem sa rozhodnut... Slingshot bol cisto na fotenie, do hornej som dala par aportov, ked som sla k vode... Chlap brava normalny ruksak, napriek tomu, uz nevladzem nosit batoh len na pleci, starnem, prestava mi to byt pohodlne, takze hladam nieco na dve plecia, ale s rovnakym systemom. Nesmie to byt prilis velke ale, budem bravat najma na prechadzky na par hodin, nie na celodenky. Ale prave aj kvoli tym obcasnym celodennkam by som chcela, nech to ma moznost este nieco pribalit (a tu sa to vo mne bije, lebo na par hodin vyhovuje druhy isto pre mna viac). Musi sa tam zmestit nasadena 70-200 a 2 dalsie objektivy. Zatial som nasla tieto, co sa mi celkom pacia a vyhovovali by.
Lowepro Photo Sport 300 AW II
Lowepro DSLR Video Fastpack 350 AW

Stale sa neviem rozhodnut, posledny viac pripomina to, co mam teraz a som s tym velmi spokojna. Pouzivam ten typ v podstate odkedy fotim a viem, ze tam zmestim z foto vsetko, co potrebujem... Ten prvy mi pride rozumnejsi, ale neviem, ci tam pomestim, co chcem, kedze sa to neda plne otvorit, tak nevidim ako sa tam daju veci poukladat a bojim sa prehadzovania objektivov s tymto systemom :heh: Uaaaa, kazda rada draha, co by ste brali?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Štv 29.08.2019 20:51

Pigie :ahoj:
Teraz som práve brala toto
https://www.aqt.sk/batohy/mantona-eleme ... -oranzova/
Je ešte nezabehnutý, aj veľký objektív ešte len v pláne, no myslím, že bude spĺňať všetko :smile: :nwm:

Sakra a o dvacku šiel dolu :ha: :hmm:

.. Teraz kukám tvoju predstavu, tebe by to bolo málo priestorovo :hi:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 29.08.2019 21:16

No, ale ty si aka sikovna. Hento by mi bolo male, ale toto je asi presne to, co som si predstavila, ze chcem :heh:
https://lacnenotebooky.eu/d/mantona-ele ... arat/49565
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Pia 30.08.2019 7:10

Tak nakoniec som pomohla :heh: :no:
Ak mi šibne z fotenia, budem aj ja hľadať väčší priestor :joint:
Ale nie, verím, že budem spoko,)
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 30.08.2019 7:30

Veruze hej. Ja potrebujem viac len kvoli tej 70-200, ona je proste dlha :heh: Ale henta rada sa mi paci, aj ked oranzovu neznasam, je to presne take ako som si predstavovala, keby 40 bola pre istotu trosku sirsia, tak si vezmem tu, by mi stacila uplne. Ale 50tka zas sadne na uplne vsetko, co by som s tym MOHLA podnikat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Pia 30.08.2019 8:14

Noo neskôr chcem do 100-400.
To dám hore, kde mam pršiplášť :lol:
Tak želám dobrý výber,)
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 30.08.2019 9:44

Ja som vzala tu 50tku, uz aby bola doma :heh: Chlap povedal, ze tam sa pobalime na kratko vsetci, takze to kludne ponesie a nemusime tym padom brat dva. No nemam sa ja dobre? :aaa: Budem si nosit len keby sme sli na dlhsie :heh: Konecne sa karta obracia, nie ze dvaja psi na mne zaveseni, dieta a fotak, ale konecne to bude trochu rozdelene :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 9:51

Offtopic: ale okrem dietata je vsetko len tvoje :heh: ty si len vaz toho tvojho chlapa :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 30.08.2019 9:56

Offtopic: No, tym dietatom by ma najviac odbremenil! Ale toho je najtazsie sa zbavit (Lyo tomu pomohol, ale ako sa skludnuje, tak sa vsetko navracia do normalu) :heh:
Ako mne by bolo trapne, ze zena predo mnou, 2psi pri jej lavej nohe, dieta za ruku pri pravej, na chrbte batoh a on za nami, ruky vo vreckach a obchadzaj niekoho na uzkej ceste. Ja mu vlastne chcem pomoct, nech to nejak vyzera :haha: Ale ano, ja si ho vazim, mne je jasne, ze on je v tom nevinne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Pia 30.08.2019 18:05

To bolo rýchle :lol:
Dobrá cena, keďže môj stál 125 :ach:
Potom recenzie pigie,)
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 02.09.2019 9:28

ja mam ten fastpack 200, zmesti sa 70-200 nasadena, k tomu 2 dalsie objektivy (nie take dlhe, zvyknem nosit 50 a 11-17) a male prislusenstvo (krytky, handricky, nabijacka, atd). do hornej casti sa zmesti skladnejsia mikina, jedlo, mobil. flasa sa v tom moc neda nosit. a ma to na chrbte priestor na laptop, tam vacsinou dam na plocho zbalenu bundu alebo take cosi. aj 3 flase vina som tam uz niesla :heh:

edit: jaj, uz si kupila? to mi nejak uslo. tak nic potom, aspon recenzia :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia