Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Shel-chan » Štv 26.03.2020 22:01

USA to dalo! So svojimi +13,732 za dnešok majú celkovo 81,943 prípadov, teda predbehli Čínu :winner:

Ešte pred nejakými 15 minútami som to mala otvorené a boli štvrtí...
Naposledy upravil Shel-chan dňa Štv 26.03.2020 22:03, celkovo upravené 1
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Štv 26.03.2020 22:02

V meste aj taxikári robia nákupy. Dnes som zvažovala, že by som si takto objednala nákup, ale neviem predstaviť môj zoznam písať niekomu cudziemu. Keď mužovi napíšem, "kava", tak vie čo myslím apod. A teda v žiline vramci mesta si za to účtujú 5eur, čo je úplne v pohode cena.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Štv 26.03.2020 22:02

Shel a to sa tu ešte deň ani zďaleka neskončil :winner: :aplause: Ale hej, netreba sa chrániť, netreba nosiť rúška :pac:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 26.03.2020 22:08

Tiež som tam práve pozerala. A Taliani zase cez 700 mŕtvych. :(
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 26.03.2020 22:45

USA nema ziadne opatrenia? Lebo muz robi nieco pre americanov a uz im zavreli 2 prevadzky :nwm:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Pia 27.03.2020 0:24

Zuzka jasné, že majú a dosť prísne. Akurát ľudia na ne serú a miesto toho, aby nosili rúška a respirátory, tak budú tvrdiť, že to ťa neochráni, vykúpia ich v obchode a potom predávajú po internetoch :pac:

U nás platí od dnes od 5 poobede zákaz vychádzania (iba nutné prípady) a o pol 7 som venčila Olivera a tam sa ľudia premávali akoby nič :lol: Celé rodinky, bežci, cyklisti, dôchodcovia, čo len chceš :pac: . Ale tak je možné, že o tom ani sami nevedia ešte, tak uvidíme zajtra. Mohlo mesto rozoslať smsky omg. Keď je tornádo v prdeli ďaleko, tak mi chodia vrieskajúce upozornenia každú chvíľu a úplne zbytočne, ale aby takúto dôležitú info poslali, to nie :ach:

Edit: tak som sa práve dočítala, že od dnes sa zatvárajú všetky obchody okrem nevyhnutných (čiže ako na SK) a aktivita vonkajšia sa okliešťuje na to najnevyhnutnejšie, čo znamená ísť do potravín, k doktorovi, do práce, do lekárne, vyvenčiť psa a pozoooooooor....teraz to príde....tramtadadaaaaaaa....walking, hiking, golfing, running, cycling, or using the greenways...aaaale, dodržujte vzdialenosť 1,8 m :pac: Pomoc...
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 27.03.2020 5:45

Shel-chan píše:Ešte pred nejakými 15 minútami som to mala otvorené a boli štvrtí...

To urcite neboli. Boli treti. Sa im to vcera prelievalo, chvilu boli druhi, potom taliansko aktualizovalo, tak padli opat na tretie no a potom zacali aktualizovat oni a sup, su na vrchole.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 27.03.2020 9:46

U nás na Pošni všetci disciplinovaní, nosia rúška, nepostávajú, psíčkari nekecajú, max. si zamávame, lebo úsmev nevidno. :heh: V obchode som nebola už dlho, tak neviem, aká je situácia v našom Lidli. Chodím ale okolo Kraju s Arisom a tam bývalo málo ľudí aj predtým, takže neviem posúdiť. Ale tenšia sa mi zásoby, mala by som zas ísť na veľký nákup.

Nechcem nič hovoriť, ale mne sa to rúškovanie zapáčilo, objednala som ďalšie 3 od agiliťáčky, čo šije a sú fakt krásne. :hi:

K tým opatrenia, čítala som, že v Juhoafrickej republike boli už 2 ľudia zastrelení, lebo porušili lockdown. :ua: Tam sa tým teda nese.ú. EDIT: Rwanda. To o tej JAR hovorila kolegyňa na calle, to som nenašla.
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 27.03.2020 10:26

lindchen, daj link, ja hladam pekne a nedari sa :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 27.03.2020 10:42

Linda, od Jany? Aj ja mam od nej, super, ze do nich dava drotik na nos. A este mam od dalsej agilitacky - Danky, ta robi aj s vreckom na filter :lol: :jop: krasne je a dobre sedi, ako filtet davam rozstrihane vrecko do vysavaca (este novr samozrejme :lol: ). Mozem ti dat na nu messenger kontakt
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 27.03.2020 10:54

No poslite, poslite :hi: Diky
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 27.03.2020 11:08

Toto su od tej Danky
Prílohy
IMG-20200327-WA0001.jpg
IMG-20200327-WA0000.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 27.03.2020 11:42

Nechcem byť za sprostú (ako vždy), ale to naozaj všetci vidíte taký problém v behaní/bicyklovaní/prechádzaní sa?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 27.03.2020 11:51

Ja urcite nie, ak okolo nie je dalsich x ludi.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia