psie zápasy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Str 16.09.2009 19:34

a vo co go? :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Mackie » Str 16.09.2009 19:46

ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)


Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod leuska » Štv 17.09.2009 11:09

No hnus :hmm: A kontaktovala si aj niektoru z televizii :no: Chudak bulicek ako sa vam tesil :yes: A ta retaz na krku,ako pre byka,ja by som ich :au:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Štv 17.09.2009 11:47

charofyta píše:http://www.cas.sk/clanok/131103/video-farma-pri-trnave-robia-tu-tajne-psie-zapasy.html

tu mate i moje video



kontaktovali ste aj policiu? Lebo v tom clanku tvrdia, ze oni neboli o nicom informovani :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod charofyta » Štv 17.09.2009 11:51

Kontaktovala som vsetky televizie okrem jednotky. Na ich stranke som kontakt pre tip nenasla. Mimochodom ten pes uz odtial zmizol. Dufam, ze zije. Samozrejme, ze policia bola kontaktovana. Bola kontaktovana v dobe ked tam boli psi, ktori boli dotrhani, skrvaveni a mali otvorene rany. Neskor prislo vyrozumenie, ze bola vykonana naprava. Preto je podivne, ze o tom nie su na polici ziadne zaznamy. Korupcia.
charofyta
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Štv 17.09.2009 12:05

:hmm: :hmm: :hmm:
kurna, typicke!!!! Ti, ktori maju riesit, nic neriesia, alebo su v tom dokonca zamontovani ich kamarati alebo oni sami. Vobec by som sa necudovala
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Sinuhet » Štv 17.09.2009 12:14

Co je to kontaktovat policiu...??? Treba priamo podat trestne oznamenie, tym sa musi policia zaoberat. Odporucam potom splnomocnit v konani pravnika, on uz vie spravne zatlacit aby policia musela previest vsetky predpisane ukony.
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod meridia » Štv 17.09.2009 12:28

Jistě,musí se to podat písemně,pak tě nemohou odbýt s tím,že byla vykonána náprava!
ale asi to bude jak píše amaguk :hmm:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod rybka » Štv 17.09.2009 18:20

A teraz je to pre nich akože uzavreté? A hafani tam budú ďalej žiť v katastrofálnych podmienkach a v bitkách?
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Slawin » Štv 17.09.2009 20:33

kokos :hmm: inak.. charofyta mozes mi do SS alebo ked chces aj sem napisat kde presne to je? (trnavcanka) a kedze pisali ze niekde blizko tak ma to aj dost zaskocilo lebo som si ani take nic nevsimla,ani podla fotiek mi neni povedoma ta "farma"..tak ze kde taki :censored: :censored: :censored: su? :hmm: :hmm:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: psie zápasy

Poslaťod Betušik » Štv 05.11.2009 22:23

ludia ktory toto robia su :censored: :censored: :censored: chudatka psici :plac:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: psie zápasy

Poslaťod Mackie » Štv 05.11.2009 22:30

tomu sa vravi ozivenie temy :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: psie zápasy

Poslaťod Amaguk » Štv 05.11.2009 22:35

Offtopic: a to se Betusik pred nedavnom vytesovala, ze uz nema ten pekny rank, co mala :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psie zápasy

Poslaťod jakut » Štv 05.11.2009 22:57

Offtopic: amaguk
ale mne sa napr. velmi paci, ze "ozivila" temu psi a snehuliaci" :lol: toto by sme mne nepodarilo vytiahnut asi nikdy :haha: a teraz pred zimou no prispejeme nejakymi foteckami, kedze moje YTice sa z cerstveho snehu vracaju jak male biely gule- skoro ako biewer yorky :haha: :haha:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné