psie zápasy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: psie zápasy

Poslaťod Amaguk » Štv 28.02.2008 11:15

Sak o to asi Silwuske ide, ne?
:elvis: :rock: :jazyk:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psie zápasy

Poslaťod Silwuska » Štv 28.02.2008 11:20

:dance: jojo..presne o to...som strasny extrovert...chcela by som raz byt v telke :lol:

Strasne sa mi lubi to video...jak to ten chlapik hra...ze ho kuse a on skuci... :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: psie zápasy

Poslaťod ivanN » Štv 28.02.2008 11:36

a toho stafika na skejte ste videli? :haha:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: psie zápasy

Poslaťod ivanN » Štv 28.02.2008 11:41

ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: psie zápasy

Poslaťod Silwuska » Štv 28.02.2008 11:46

Jeziiis ten je boziii :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: psie zápasy

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 28.02.2008 14:22


:jop: super vec
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psie zápasy

Poslaťod ivanN » Štv 28.02.2008 14:43

dobre bojoval s tym skejtom, ze? :haha:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: psie zápasy

Poslaťod Silwuska » Štv 28.02.2008 14:46

No to jo...az som sa bala...grrr...krvilacnaa bestia :zima: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: psie zápasy

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 28.02.2008 16:50

ivanN píše:dobre bojoval s tym skejtom, ze? :haha:

Ťažký profík :dancing:

ale fakt, vyzeralo to až neuveriteľne, ako si to vedel aj pootočiť a tak.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psie zápasy

Poslaťod Tatiana » Štv 28.02.2008 18:21

oni su sikulky,ale vratim sa k tomu vychadzaniu s inymi psami kedze som chovala vsetky styri najznamejsie "bojove"plemena ,pokial sa psi poznaju vychadzaju dobre,majitel vsak musi svojich psov poznat,to ako vediet rozoznat naznak bitky,moze sa to stat v okamihu za nejaku najdenu kost ci inu zaujimavost,mne sa to stalo iba raz ,na volno boli pustene tri pitbulky a pes AST,zaujimave bolo ze aj ked sa dvaja chytili do seba ostatni sa nezapojili,iba stekali,takze bolo to vybavovanie uctov za uchmatnutu kost,inak uz nikdy k nicomu nedoslo,co sa tyka cudzich psov je to v pohode pokial ten pes nema utocne umysly,vtedy sa tvedia rozzurit a nemusim pisat co by nastalo,najviac su problematicky v tomto piti,nasleduju bulici,AST a zatial som nic take nepocula o SBT,ale urcite by si tiez nenechali brnkat do seba,takze je to vsetko o vedeni a predchadzani takymto stretom,lebo ak nahodou sa do cesty pripletie agresivny pes problemy su iste ak by doslo ku kontaktu-bitke :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: psie zápasy

Poslaťod ivanN » Pia 29.02.2008 8:02

aj ked sa stretnu dva psi nebojoveho plemena, tak si mozu ist po krku lebo si navzajom konkuruju a chcu si dokazat, ze on je silnejsi samec. Vcera vybehol na nas vlciak ani neviem z ktorej strany a začal maleho napadat, nic vazne gomez len na neho kukal, ze o co mu ide? no a kto zacal tu bitku? nie my :nie:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: psie zápasy

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 29.02.2008 9:08

Inak ako "bojové psy" by občas fakt mohli byť práve NO. Najviac problémov je práve s nimi a to najmä vzťahu k luďom. Ale to je len problém vedenia psa, lebo šak NO je strašne tvárny a dá sa z neho vyrobiť super pes.
Myslím, že oni sú dosť obete niektorých cvičákov, alebo naopak úplne ľahostajného prístupu, typu stráži dvor. Aj čo ja tuná stretávam dosť NO, tak vždy to je tak, že majú koš, krátke vodítko a nikam ich nepustia, ani ku psom, ani k ľuďom. To už sú aj maitelia presvedčený, že to niesú normálne psy??
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psie zápasy

Poslaťod Amaguk » Pia 29.02.2008 9:11

Aj čo ja tuná stretávam dosť NO, tak vždy to je tak, že majú koš, krátke vodítko a nikam ich nepustia, ani ku psom, ani k ľuďom.


z 90% mam presn tu istu skusenost :ua:
a pritom moj pes NO, hlavne baby, miluje. ako stendo mal 2 najepsie kamasky: AST a NO, AST ma stale, NO sa odstahovala, ale jeho naklonnost k NO zostala. tak sa sape po kazdej, ktoru vidi...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psie zápasy

Poslaťod Silwuska » Pia 29.02.2008 9:15

Amaguk...tomu sa teraz hovori naklonnost?? :lol: no tak moj ma teraz naklonnost ku kazdej fenke kazdej rasy, ci nabozenskeho presvedcenia a sape sa po nich..hlavne zozadu :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: psie zápasy

Poslaťod Amaguk » Pia 29.02.2008 9:18

nediskriminuje :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné