psie zápasy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: psie zápasy

Poslaťod ivanN » Pia 29.02.2008 10:28

my sme mali ešte davno dvoch NO ale nie naraz, po sebe. a ten prvy nemal chybu, psluchal pohladom, stacilo len na neho pozriet a on vedel, co mal robit. REX bol proti nemu neposlušný yorkšir..a ten druhy bol blázon, cholerik a cvicilo sa snim tak isto ako s tym prvým a museli sme ho dat prec, zobral si ho nejaky pan do nemecka. Raz dokonca aj otca napadol, ale to bolo za zvláštnych okolonosti...mal panický strach z veterinárov a my sme akurát zabíjali a otec mal na sebe bieli doktorský plášť a bol celý od krvi a pachol od prasaťa, vtedy sa to v otcovi zlomilo a dali ho preč :plac: ale to bolo už davno a ten pes za to nemohol podla mna :plac: len som chcel povedať, že aj medzi inteligentnými plemenami, ktorych majitelia ich spravne vedu sa najde pes so zlou povahou.
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Re: psie zápasy

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 29.02.2008 15:20

Tak to je jasné, všade sú bohužiaľ "čierne ovce".
Len mňa ozaj zaráža, ako to tu funguje. Ten pes by sa aj hral, aj čuchal, ale né. K nohe a basta a keď ne k nohe tak fac po hlave (to napríklad taká jedna agilná slečna si takto "cvičí" sučku). A takých je tu viac.
Len jediný NO je tu taký, ktorý sa asi ozaj bojí, alebo bol možno týraný, lebo on ozaj nechce nič, nejak divne chodí a je furt zježený. To beriem, ale inak takto upierať kontakty na úkor cvičenej opičky, to je hnus. Aspoň pre mňa. A tento trend vidávam najčastejšie u NO. :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod charofyta » Pia 11.09.2009 11:11

Na jednu takuto ,,farmu" som natrafila ked som hladala svojho psika. Psi su tam v hroznych podmienkach, maju vypichnute oci, dolamane koncatiny a priviazane su na kratkych, chrubych retaziach. Napriek upozorneniam na slobode zvierat sa s tym nic neurobilo. Pomozte mi s tym. Nachadza sa to v Trnave na felbanke.
Naposledy upravil charofyta dňa Pon 04.01.2010 18:04, celkovo upravené 1
charofyta
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod leuska » Pia 11.09.2009 11:17

Ak je to pravda,najucinnejsie by bolo kontaktovat niektoru z televizii :plac: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod renqa » Pia 11.09.2009 11:18

Čožee? Preboha... :oo: :hmm:
Tak s tým by sa vážne malo niečo robiť.
A čo tak upozorniť na to políciu?
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Pia 11.09.2009 11:26

charofyta píše:Na jednu takuto ,,farmu" som natrafila pri hladani svojho psika (staffordshire bull terrier), ktoreho mi ukradli na prechadzke. Psi su tam v hroznych podmienkach, maju vypichnute oci, dolamane koncatiny a priviazane su na kratkych, chrubych retaziach. Napriek upozorneniam na slobode zvierat sa s tym nic neurobilo. Pomozte mi s tym. Nachadza sa to v Trnave na felbanke.

:oo:
nemas nejak foto, alebo neda sa ziskat?
SZ je zial velmi bezzuba organizacia, zo vsetkych stran pocuvam o ich necinnosti a som z toho dost sklamana

Kontaktovat TV, najlepsie Jojku, je dobry napad. Da sa aj podat podnet na policiu ze sa jedna o tyranie
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Nia » Pia 11.09.2009 11:32

ja by som vazne kontaktovala televiziu...najlepsie vsetky 4! lebo televizia ma tu silu a prinuti ludi, aby to zacali riesit...staci poslat niekolko fotiek, dokazov, ze to tam je a je to...len sa netreba bat...
takisto, ako to bolo aj s tou "chovatelkou" co mala 200 psov na dvore

amaguk: presne...ale ked sa chceli na slovensku postavit veterne elektrarne, tak hned sa ozvali, ze to zabija vtaky( hlavne ze par km za BA su cele polia, ale tam to uz vtaky nezabija :pac:). Tak veterne, jedny z najekologickejsich zdrojov energie, zasadne nie...ale hlavne ze jadrove a tepelne su najsamfasa..
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod meridia » Pia 11.09.2009 11:40

No u nás bych tedy určitě kontaktovala zejména policii,SZ stejně nemá žádné pravomoce,a podala TO s podezřením na týrání zvířat.souběžně by to chtělo nějaké důkazy,foto jak už někdo psal a samo tu televizi.aAe nějak trošku bez humbuku,aby to nestihli zlikvidovat :hmm:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Sinuhet » Pia 11.09.2009 12:50

Za Slovnaftom v opustenych halach sa pravidelne asi do roku 2003 poriadali psie zapasy, dnes uz sa v BA ziadne nastastie neorganizuju :jupi:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Pia 11.09.2009 12:55

a si si tym 100% isty? :ua: zda sa mi to dost nepravdepodobne
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Sinuhet » Pia 11.09.2009 13:01

Profesionalne urcite nie, mozno potajme niekde v garazi sa to vylucit celkom neda...
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Amaguk » Pia 11.09.2009 13:04

ehm, co je to profesionalne?
to mas fakt tak zmapovanu scenu psich zapasov, ze to mozes takto jednoznacne potvrdit? zaujimave...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Sinuhet » Pia 11.09.2009 13:09

Poznal som cloveka ktory tieto zapasy pravidelne navstevoval a vsadzal velke peniaze, on sam bol nestastny ze uz sa nekonaju... Podla neho to bolo prirodzene ukoncenie, chodilo tam stale menej a menej ludi az sa to nevyplatilo poriadatelom.
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Sana » Pia 11.09.2009 13:27

ked sz nie tak len televizia, ale osobne ma to os sz prekvapuje, koho konretne si kontaktovala?
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: tyranie psov - psie zapasy pre pobavenie a zarobok..

Poslaťod Lucifer » Pia 11.09.2009 17:19

Sinuhet píše:Za Slovnaftom v opustenych halach sa pravidelne asi do roku 2003 poriadali psie zapasy, dnes uz sa v BA ziadne nastastie neorganizuju :jupi:

...nebud si tym taky isty... :ach: Ja viem napr. aj o Dubravke, ze sa tam konali... :plac: a nedala by som ruku do ohna, ze je tomu uz koniec...Niektori "ludia" su BARBARI a patria za toto vsetko do basy...a nie som ani taky optimista, zeby si zrazu vstupili do svedomia a skoncili s tymto otrasnym a nehumannym "sportom" :hmm: Stale budu existovat jedinci, ktori si takymto :censored: zvysuju svoje ego a liecia komplexy menejcennosti :ua:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné