Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 27.12.2018 10:43

Tak som si tento rok skusila zapisovat vsetky vydavky ktore by bez psa neboli, okrem nafty.

4 rocny, (pomerne) zdravy 35kilovy pes na granuliach.
Vyslo to presne 200 eur mesacne. Z toho zradlo, trocha pamlskov a veterina (cize take zivotne minimum) bola tretina, zvysok je sport a akcie s nim spojene.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 27.12.2018 10:48

:lol: :lol:
i bez pocitani uz leta tvrdim, ze za ty psy by byla každý rok dovolena v karibiku :haha:
ale aspoň uz vim, kam ty peníze mizi :pac:

Offtopic: a tvoje utrata na soustredenich je do toho taky zapocitana? :joint: protože tehle castky ja se docela bojim - od zari jsem byla na 6ti dovolenych :haha:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 27.12.2018 10:50

Chlast v tom neni :haha: ale ubytko ano, bez toho by to neslo :smile:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 27.12.2018 11:23

Offtopic: :haha:
tak ja jsem zredukovala všechny mozne vydaje kolem coklu na minimum :-)
ale obcerstveni je porad dost vyrazna položka :angel: :joint: a ja ji započítávat musim, protože většinu utraty udela Elik :joint:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Uto 07.05.2019 18:56

No prd :prd: Ešte ani pol rok neuderil a uz som na 250€... Z toho veterina 130, ak rátam aj vet granule...

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 18:29

Ahojte, koľko môže stať operácia 30 kg psa ? Ide mu vyberať bradavicu, neviem ako bude uspávať. Možno aj vytrhne jeden zub. U veta som mala iné otázky, len približnú cenu potrebujem vedieť - 50€ alebo 200€.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 18:41

Ono to môže byť 50 aj 200€, podľa toho, kde to dávaš robiť a čo presne sa bude robiť. Na toto odpovie asi len vet, ktorý bude operovať.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 19:14

A co sme v socializme, ze je jednotny cennik..? :haha: to je veelmi odveci otazka - rozdiely mozu byt kludne stovky eur

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 19:46

A hlavne, konkurencia je veľká, tak dvihnem telefón a opýtam sa :lol: Keď ok cena, beriem, keď vysoká tak idem inde :nwm:
Tu ti asi fakt nikto neodpovie, lebo každý vet má ceny iné a inak ťa vyúčtuje vet na dedine čo ordinuje vo vlastnom dome a inak vet, ktorý robí v hlavnom meste, má veľa zamestnancov a náhodou platí nájom. Príklad: kastrácia zajaca v BA 60 eur, 35 km za BA nejak 10? :lol:

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 20:31

Levice - 2 operacie, lieky, infuzky, kontroly - 80e. Nitra - dve injekcie a konzerva zradla 47e.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 22:28

Čakala som podobne odpovede ( na blbu otázku blbá odpoveď). Kto nemá skúsenosť, nemusí sa vyjadrovať a vysmievať.
A určite nebudem obvolávať veterinárov že kto spraví lacnejšie, o to mi vôbec nešlo.
Ďakujem slausa.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Štv 23.04.2020 23:53

Tu nejde o to, že obvolávať a zisťovať, kto spraví lacnejšie :ach: Ale v 21. storočí mi príde úplne normálne si zavolať a informovať sa, koľko daná služba stojí a nevypisovať po fóre, kde fakt má každý iné skusenosti :nwm:
Cena záleží aj od náročnosti úkonu, či bude treba narkózu alebo sa to len lokálne umŕtvi (môjmu psovi napr nič nerezali, iba vylupli, ani steh nemal a dostal sedatíva a lokálku),... Takže fakt ako si napísala, na blbú otázka blbá odpoveď, lebo tam je až príliš veľa faktorov na to, aby sa dala cena odhadnúť na základe skúseností iných ľudí (a ty si teda tiež tých info nenapísala nejak bohvieako veľa- v ktorom meste by mu to mali robiť, kde to má, aké to je veľké, atď...)

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pia 24.04.2020 6:57

Cathy všetko závisí od toho odkiaľ si, koľko veterin tam je a aké maju ceny. Už len ceny vakcinacii sa nenormálne líšia v rámci jedného mesta (ja som za 30-55 vakcinovala napr v ba), na východe keby si sla s cenou na napr 25 a viac ľudia by radšej ani neočkovali :D
Čiže silne individuálne odkiaľ si :) (neber v zlom)

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pia 24.04.2020 9:30

Súhlas s bibikou.
Ale tak... Ja som dala Freyi vybrať operačne zrnko z viečka oka. Má 30 kg, platila som niečo málo cez 80 €. ...ak ti to pomôže.

Re: Koľko stojí uživiť psa

Pia 24.04.2020 13:33

V Ba vybratie bradavice z viečka 26 kg pes platila som 120€.
Odoslať odpoveď