Má pes dušu?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Má pes dušu?

Poslaťod mairi » Pia 22.01.2010 22:32

ja vstanem a kedy bude druha?
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Amaguk » Pia 22.01.2010 22:33

:nwm: asi o tyzden
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Má pes dušu?

Poslaťod janas » Pia 22.01.2010 22:41

Však aj ja vstanem, lebo psiny chodím ráno venčiť o 7,00 h (aj skôr), ale rada si ľahnem späť do postele s úžasným pocitom, že nemusím ísť do práce :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Má pes dušu?

Poslaťod energitc » Sob 23.01.2010 8:35

pes ma dusu :yes:
a nikto ma nepresvedci,ze nie alebo ze nema emocie.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Má pes dušu?

Poslaťod janas » Sob 23.01.2010 9:28

Pozerala som a najviac ma dostalo ako sa tie šimpanzy objímali :yes: , že sa pes smeje to viem už dávno :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Amaguk » Sob 23.01.2010 9:29

mna najviac dostala ta nestastna lachtanica :plac: to mi normalne ukapla slza. O to viac, ze som v minulom zivote bola kosatka :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Má pes dušu?

Poslaťod janas » Sob 23.01.2010 10:25

To bolo veľmi smutné :plac: , už som podobné zábery videla.
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Má pes dušu?

Poslaťod meridia » Sob 23.01.2010 13:00

taky jsem se dívala...bylo to moc hezké,ale pro mě dost traumatizující,jelikož jsem po celou dobu myslela na to,,co všechno jsme těm všem úžasným a pro mne lidem rovnocenným bytostem my lidé provedli,provádíme a dál provádět budeme :plac: :hmm:
Další díl bude v pátek zas na čt2 v 20.00,jinak už delší dobu tam běží dokumenty ,které fakt stojí za shlédnutí,tak se koukněte ,když budete mít čas..
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Matica » Sob 23.01.2010 17:47

Do mačky, ja som tu včera nebola a zmeškala som to. O čom to presne bolo? (Nj, ja viem, že psy sa smejú, náš sedemročný koker sa ti dokáže aj vysmievať, to mi nikto nevyvráti). Mne sa spomedzi zvierat páčia labute "v citoch" majú len jedného partnera celý život. Sú to charaktery. (Nie ako ten čokel na ulici, ktorý je ochotný nakrývať aj kotec, v ktorom je fena zavtorená).
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Amaguk » Sob 23.01.2010 17:57

bolo to o rozlicnych prejavoch emocii u zvierat ale aj o hrach a pod.
Mne sa spomedzi zvierat páčia labute "v citoch" majú len jedného partnera celý život. Sú to charaktery.

aj vlci ziju v monogamnych paroch na cely zivot :no:
podobne aj niektore dravce a mnoho inych zvierat
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Matica » Sob 23.01.2010 18:10

Amaguk píše:bolo to o rozlicnych prejavoch emocii u zvierat ale aj o hrach a pod.
Mne sa spomedzi zvierat páčia labute "v citoch" majú len jedného partnera celý život. Sú to charaktery.

aj vlci ziju v monogamnych paroch na cely zivot :no:
podobne aj niektore dravce a mnoho inych zvierat


JJ, ale labute ma ako prvé napadli :yes:
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Má pes dušu?

Poslaťod renqa » Sob 23.01.2010 18:12

Aj slon je verný jednému partnerovi po celý život... A vraj, keď jeden z nich umrie, tak ten druhý si už nikdy nenájde žiadneho iného partnera... Neviem, ale čo je na tom pravdy. Nejako extra som sa o to nikdy nezaujímala... :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Má pes dušu?

Poslaťod janas » Sob 23.01.2010 20:31

meridia píše:....
Další díl bude v pátek zas na čt2 v 20.00,jinak už delší dobu tam běží dokumenty ,které fakt stojí za shlédnutí,tak se koukněte ,když budete mít čas..


ČT2 pozerám často práve preto, že tam dávajú takéto dokumenty, hlavne tzv "prírodopisné" :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Mac Gie » Sob 23.01.2010 22:04

Offtopic:
renqa píše:Aj slon je verný jednému partnerovi po celý život... A vraj, keď jeden z nich umrie, tak ten druhý si už nikdy nenájde žiadneho iného partnera... Neviem, ale čo je na tom pravdy. Nejako extra som sa o to nikdy nezaujímala... :smile:


ja som o slonoch pozerala dokument a slony su veeelmi socialne citiace tvory dokonac si dost podobne uvedomuju smrt ako ludia a smutia za zosnulimi dokonca tam boli zabery ako stado slonov stretko kosti neboheho slona a brali ich opatrne do chobotov a tak jemne sa k nim spravali akoby im vzdavali uctu bolo to super :smile:


inak aby som nebola uplne OT aj ja som za to ze zvierata dusu maju...lebo tak nezistne tvory ako oni ju proste mat musia :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Má pes dušu?

Poslaťod Evika » Sob 23.01.2010 22:18

O tom, ze maju zvieratka dusu, nepochybujem. Len ma tak niekedy prepadnu myslienky, ako som uz pisala, ze ci ma ma vazne rada takym sposobom ako si myslim :lol: Naposledy ked som s nou bola, este naschval sme sa s priatelom dohodli, ze najprv vojde do bytu on a ja pockam na chodbe a az po chvilke vojdem dnu. No to ste mali vidiet ked ma zbadala, lezala pri posteli a tie ocka...vypucila ich a videla som, ze neveri, ze som to ja. Po dvoch tyzdnoch sme sa zvytali, no pistala a tesila sa, som myslela, ze sa zblazni od radosti, nikdy som ju nevidela tak sa tesit :smile:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné