Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 01.11.2010 14:10

lebo mas maleho psa tak ako ja :no: ale neni to spravodlive..
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod energitc » Pon 01.11.2010 16:51

to nie je pravda,ze maleho psa pustia...bezne som s kokerspanielom chodila vsade aj po nejakych uradoch a nikde ho nevyhodili, lebo sa vedel spravat...zato som mala moznost vidiet,ako vyhodili zensku s jorksirom,lebo som upozornila na to, ze pes behal po restike, nahanal im na terase macky a vnutri ocuraval nohy stola a otravoval hosti.to uz bolo trochu moc...ale ked vie pes v klude lezat pod stolom ci stolickou tak nikomu neprekaza...treda az na tie cierne vynimky, ktorym vadi pes aj ked sa na nich len pozrie :smile:
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 01.11.2010 16:53

myslim ze ked je zakaz psov nemali by tam ist ani vychovany psi :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Haleth » Pon 01.11.2010 17:23

máš vychovaného psa ? hmm... no neviem, ako dokážeš, že máš vychovaného psa pri vstupe niekam ?? každý môže povedať, že má vychovaného psa, aj keď to nie je pravda (teraz nehovorím o tebe). a taktiež si myslím, že s malým psom ťa pustia skôr ako s veľkým, pretože ho môžeš vziať napr. na ruky
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Lenkaa » Pon 01.11.2010 17:31

Dávam do pozornosti horský hotel Kohútka na Javorníkoch, majitelia sú milovníci psov, len tak sa to tam nimi hemží, dokonca ponúknu misky rôznych veľkostí pre miláčikov :lol: Okolie je taktiež nádherné s množstvom turistických trás, na chate sú široko ďaleko preslávené ich domácky robené boruvkové hnedlíky :jop: (ale aj ostatné jedlá naozaj chutné)
Chodím tam v každú ročnú dobu, v lete výlety, túry, zber čučoriedok, v zime lyžovačka, bežky, prechádzky.. každý si príde na svoje, ale hlavne psy! :5:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Federika » Pon 01.11.2010 19:46

V Bratislave v Auparku sme boli minule v takej cinskej restauracii ( nevie presne ako sa vola ), opytali sme sa ci mozme so psom, vsetko v pohode, hafan spal pod stolom, a nikto nic nenamietal. Bol to ESS, takze myslim, ze nebudu mat problem ani s vacsimi psami :smile:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod janas » Pon 01.11.2010 22:23

Federika a ti co vas pustili boli cinania, alebo nasinci?
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod KatuSh_3 » Uto 02.11.2010 10:30

My máme zatiaľ veľmi dobrú skúsenosť s menšou reštauráciou vo Veľkých Ripňanoch myslím že sa volá Sv. Florián . Zastavili sme sa tam ked sme išli s Filippkom z Madarska (z výstavy). Pri vstupe sme povedali že ho dáme do tašky (prenosky) aby nikomu neprekážal ale pani vedúca povedala že netreba. Tichúčko tam vedla nás sedel a nikto s ním nemal problém , síce je pravda že je menší . Inak veľmi milá obsluha :jop: :aaa:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Bad » Uto 02.11.2010 11:48

Z prodlouženého víkendu, kdy jsme měli VV hovawartů, mám úžasný zážitek - Jelínkova restaurace v rekreačním areálu Kamínka, Roštín, kousek od Kroměříže - restaurace krásná, nás tam bylo 30 hovíků, a oni neměli problém s žádným množstvím psů v restauraci. A to se můj balvánek nejradši válel uprostřed místnosti na strategickém místě mezi kuchyní a stoly. Když zapomenu na menší problémy s obsluhou, tak :winner:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod Domča » Štv 04.11.2010 22:49

my keĎ sme mali ešte Atoska(75 % RTW ) zo sebou na "dome" tak chodil s nami do krčiem a všade sa už obsluha naučila že keĎ nás videli tak bežali s kávenkami alebo horalkami za ním :)
a s Googlikom (maltezák + ratlík) nemám problém.... v SNV s ním môžem tuším do každej reštiky... do Sintry chodíme bežne nakupovať spolu - raz som tam videla babku, ktorá mala vo vozíku položenú tašku a na nej yorka.. môj je stále v kabelke... akurát kde ma s ním nepustia je mäsiareň a Bala...........
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod tera » Pia 05.11.2010 17:27

Lenkaa píše:Dávam do pozornosti horský hotel Kohútka na Javorníkoch, majitelia sú milovníci psov, len tak sa to tam nimi hemží, dokonca ponúknu misky rôznych veľkostí pre miláčikov :lol: Okolie je taktiež nádherné s množstvom turistických trás, na chate sú široko ďaleko preslávené ich domácky robené boruvkové hnedlíky :jop: (ale aj ostatné jedlá naozaj chutné)
Chodím tam v každú ročnú dobu, v lete výlety, túry, zber čučoriedok, v zime lyžovačka, bežky, prechádzky.. každý si príde na svoje, ale hlavne psy! :5:


hotel pomerne drahý :ua: aspoň pre mňa, študenta....ale to skicentrum vyzer fakt skvele, máme to tak 100 km z domu :jop: už viem kam pôjdeme cez zimu, ďakujem
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod energitc » Str 10.11.2010 16:26

Haleth píše:máš vychovaného psa ? hmm... no neviem, ako dokážeš, že máš vychovaného psa pri vstupe niekam ?? každý môže povedať, že má vychovaného psa, aj keď to nie je pravda (teraz nehovorím o tebe). a taktiež si myslím, že s malým psom ťa pustia skôr ako s veľkým, pretože ho môžeš vziať napr. na ruky


Haleth tam, kde ta so psom proste pustit nechcu nezalezi ani na tom, ci je vychovany (jasne, ze sa to neda vediet dopredu,ale videla som ako dog friendly restauracia vyhodila psickarov so psom, ktori obtazoval ostatnych a zasa naopak, mna ani so psom na rukach proste uz viackrat niekam nepustili a teda zabudni na to, ze by mi pomohlo tvrdenie,ze ved je na rukach..a potraviny to neboli :no: ) alebo maly...proste ta tam nepustia.

a zasa zdenulkaM > su miesta a urady, kde ta so psikom pustia aj ked je na takych miestach oficialne zakaz..ja u nas na postu bezne so psom chodim (bola som tam aj s rehssinou lotty! takze nie pes na rukach) a ak nas je tam viacero tak vzdy je dnu len jeden psickar a ostatni pockaju vonku a idu dnu po poradi v akom prisli-jasne,ze si aj dnu odstoja radu,ale je to tak lepsie...este si obcas postrazime psikov navzajom,ale len ked sa pozname.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod gabrievamfim » Str 10.11.2010 17:35

A my máme v dedine "dog friendly" krčmu. Kamoška nevedela pred záverečnou vyhodiť nepohodlných zákazníkov, tak mi zavolala, aby som prišla aj so psom. Dovliekla som starú malinoisku a raz-dva bolo všetko prázdne... Odvtedy "nepohodlní" reagujú už na moju prítomnosť. Aj v potravinách. Neviem prečo :nwm: :aaa:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod esster » Uto 23.11.2010 13:46

Keď niekto pôjdete na V. Javorinu alebo len budete prechadzať cez Bzince pod Javorinou časť Cetuna tak sa môžete zastaviť v reštauracii Cetuna.Zažila som že tam boly traja bernaci naraz takze su v pohode aj k vedsim psom aj k viacerim psom :jop: My sme sa tam nedavno zastavili po prechadzke ale nase :pac: trdlo nechcelo ist dovnutra lebo ona neni zviknuta byt vnutry :ach:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Reštaurácie dog friendly

Poslaťod ribicka » Pia 26.11.2010 17:41

mna by zaujimalo, ze ake podmienky vlastne musi splnit restika, alebo ine stravovacie zariadeie, aby tam mohli pustat psov? je na to nejaky zakon, ktory to povoluje, alebo zakazuje? ci to len riskukuju, ze nepride hygiena a im to nezarazi :lol:
ribicka
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné