Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Sunny » Uto 08.07.2014 10:47

Ak by nevadilo sedenie vonku, tak Rančík u Kanga v Petržalke (http://www.rancik.sk/) - furt tam majú nejaké oslavy a psy (na vodítkach) môžu.
Alebo čo ešte poznám - Omama, na Sasinkovej (http://www.omamashopcafe.sk/) - nie je to nobl reštika, ale je zaujímavá (múzeum obchodu, všade samé staré reklamné cedulky a nápisy), výborne tam varia a hlavne je veeeeelmi dogfriendly :yes: Pravidelne tam chodievam na pifko a často aj so psami.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod tom_goro » Uto 08.07.2014 19:52

elfinka píše:Vedel by mi niekto odporucit v BA restauraciu dobru na oslavu promocii, aby ma tam pustili aj s velkym psom?

Mne celkom chuti v Mestianskom pivovare na Dunajskej aj ked to je pivovar a nie restika. Pes nebol nikdy problem.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod moschino » Pia 31.10.2014 13:30

V KE v centre restika Camelot
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Karolína a Ema » Ned 15.02.2015 13:34

Ahojte,
máme JTR 7r. fenku, úplne pokojnú kam ju posadíš tam sedí a pozerá, doteraz sme nemali problém ju vziať aj do reštaurácie, chodíme s ňou normálne v BA do viacerých reštaurácií, čo sú Dog friendly, dnes sme sa rozhodovali kam na obed a našli sme na webe, že reštaurácia Divný Janko je dog friendly - posledná aktualizácia info tam bola 02/03/2015, ešte sme tam radšej zavolali, že či teda môžeme prísť. Zdvihla to nejaká slečna, ktorá nám povedala, že už nie sú dog friendly, lebo vyšiel nejaký nový zákon, ktorý zakazuje vodenie psa do stravovacích zariadení a pokuta je 500 EUR. V piatok sme tradične boli s Emou na večeru v reštaurácii a personál nám nič také nespomínal, už nás aj poznajú ako tradičných hostí a nič. Skúšala som googliť ten "nový zákon" ale nikde nič. Viete mi k tomu niečo povedať prosím? Ak žiaden zákon neexistuje tak nechápem prečo to nepovedala na rovinu, náš pes nie je žiadny nevychovanec, čo behá po podniku, pokojne si lahne a leží... Peknú nedeľu :) :ua:
Karolína a Ema
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Lindchen » Ned 15.02.2015 18:09

Psy majú zákaz ísť do predajní potravín a do priestorov, kde sa jedlo pripravuje. Neviem o tom, že by nesmeli tam, kde sa jedlo konzumuje (zo zákona). Môj osobný pocit je ten, že majiteľ má právo obmedziť niektoré veci vo svojej prevádzke...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod lila.claire » Ned 15.02.2015 18:28

o takom "novom zákone" mi už niekoľkokrát povedali... prvý krát asi pred 10 rokmi, a zakaždým bol ten zákon "nový" :ha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Karolína a Ema » Ned 15.02.2015 18:59

Nakoniec sme tam aj tak šli ale bez psa a nedoporučujem tam chodiť, dopadlo to hrozne, ešte ma aj nahnevali tak som im urobila recenziu na webe. Nechápem prečo takto klamú o "zákone" keď nie je, skrývajú svoje rozhodnutie za fikciu, čo mi príde úbohé. Existuje x podnikov, kde vychovaný pes môže ísť a kde radi necháme naše peniaze. Hlavne, že majú všade na webe, že majú povolený vstup so zvieraťom :D úbohé :hmm:
Karolína a Ema
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Iwka » Ned 09.08.2015 23:10

Keď sme sa v stredu vracali z Chorvátska a zastavovali sme sa najesť, zvolili sme reštauráciu Malý Mlyn (http://www.restauracia-maly-mlyn.sk/) . Po ústretovosti, ktorú sme na dovolenke zažívali, prišla chladná sprcha - psy vstup nepovolený, keď je malý a ideme skupina 12 ľudí, tak urobia výnimku, musíme sedieť vonku a pes vedľa terasy. Tak sme sa arogantnej čašníčke ohŕňajúcej sa pokutou pozdravili, zastavili na ďalšom mieste a už bez problémov... každopádne, odkiaľ tieto informácie o pokutách berú? mňa by to veľmi zaujímalo
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod hisham » Pon 22.02.2016 12:45

Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Connie » Pon 22.02.2016 14:43

Ak by náhodou niekoho zaujímal Pezinok. So psom/psami sa dá ísť do Slimáčky, ku Koníčkovi, na terasu do Pashy a k Magistrovi. A do takmer každého šenku/baru :lol:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Silvuch » Pon 22.02.2016 14:53

Odporuc daco príjemne žiaden senk ani konicek. :D
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Connie » Pon 22.02.2016 14:59

Tak my najčastejšie chodíme asi do tej Slimáčky (pri stanici). Personál je milý, boli sme tam už aj s dvomi psami, dokonca aj s Alicou nás tam v pohode vzali. Varia tam dobre a cenovo to je prijateľné.
U Magistra sme boli iba na terase, neviem či sa dá ísť i dovnútra.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Margita » Pon 22.02.2016 19:17

hisham píše:Zopar dalsich tipov pre BA: https://www.zomato.com/sk/bratislava/pre-psickarov :smile:

do mačkafe sa da ist so psom? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Silvuch » Pon 22.02.2016 19:19

podla mna nedaaa,
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dog friendly - reštaurácie, podniky atď.

Poslaťod Aris » Uto 23.02.2016 0:36

Nedá určite, majú tam aj piktogram. Ale chcem ísť zas :love:
PicMonkey Collage.jpg
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné