Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Štv 08.01.2015 16:10

helenus píše:SAD Zvolen vezme len jedného psa.

SAD Zvolen je jedna z mala spolocnosti, pri ktorych nemam problem zobrat dva psy. Plus tarifa za psa je ako za batozinu.

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Štv 05.03.2015 22:19

Shel-chan, to nemáš problém so šoférmi, nie so spoločnosťou :no:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Štv 05.03.2015 22:21

Ja som maximálne spokojná s nitrianskou MHD. :jop: Ale za to keď idem z NR trnavským busom, tak ma ide šlak trafiť občas :prd:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Štv 12.03.2015 11:48

kedze sme auto kupili len nedavno cestovanie autobusmi bola pre nas bezna vec s yorkom v tasticke bolo vse ok aj ked listok v Lm platite - v prepravke polovicny a s nahubkom cely ( bez nahubku alebo prepravky tu nevojdete ani s civavou) , s NO to bolo pre mna vzdy o nervy ci ma vobec zaberu, ak je plny autobus mozte len snivat o preprave - s buldogom som zatial necestovala chvalabohu ( netusim kde najdem nan nahubok ak raz bude treba vyuzit tento sposob prepravy) :-) dnu sa spravali vzdy slusne, niekto nema problem si aj prisadnut

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 18:56

:ahoj: Ako máte tú tí čo chodia so psom busom zvládnutý nástup dovnútra? Afya sa na rukách už trepe, tak si tie schodky musí vyšliapať a to nie je pekné pozeranie. Ide za mnou, ale zastaví sa tam. Kým pýtam lístok a prikladám kartičku tam robí scény, že priloží hlavu na zem (sa vždy s náhubkom "urazí") a musím ju normálne potiahnúť. Potom musím počúvať sprosté kecy šoférov "že či ju radšej nezapriahnem za bus" napr. :ach: a pritom počas cesty je super, leží pod sedačkou pred mnou alebo mi sedí pri nohách úplne natisnutá na mňa :nwm: bus ako taký jej nevadí, už tam aj zaspala, aj vo vlaku už raz zaspala

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:04

Nastupovanie moc zvladnute nemame, skoci jednym skokom dnu, omlati kosikom cloveka co sedi oproti dveram lebo nezvladne zabrzdit a kym sa tomu niekomu ospravedlnujem tak inemu pichne hlavu do rozkroku ze pod ma hladkat :heh:
Mam radsej nizkopodlazne vozidla :joint:
Dalsia jeho specialita je ze sa v celej svojej vyske a dlzke rozvali na bok v extremne preplnenej elektricke :pac:
Naposledy upravil elfinka dňa Pon 04.01.2016 19:05, celkovo upravené 1

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:05

Freya tiež robila caviky pri prvom nástupe. Párok to vyriešil. Mala ho pred nosom a nemala čas vymýšľať. :heh:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:16

ja sa priznavam, ze s tymto som sa so ziadnym psom neparala, ideme a hotovo. Kazdy jeden hned pochopil.

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:19

hruska píše:ja sa priznavam, ze s tymto som sa so ziadnym psom neparala, ideme a hotovo. Kazdy jeden hned pochopil.


:yes: môj zatiaľ iba jeden, ale tiež presne takýmto štýlom pochopil. Ide sa a hotovo...

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:26

elfinka, mne sa páči mhd žiadne schody :ha:
vikiki, skúšala som ale potom som mala tak plné ruky, že mi spadla kartička na zem a to urobilo ešte väčší chaos, ehm :lol:
hruska, kiež sa to tak dá aj mne :smile: jasné, čas mi nedá idem tak či tak - cuknem vodítkom a ideme. Niekedy zaberie, niekedy nie :nwm: ale aj tak pri mojej by to rázne riešenie nebolo nejaké riešenie. Ju najviac tentuje to, že musí stáť a čakať, kým zaplatím kartičkou (keby mám platiť peniazmi neviem ako by to dopadlo)

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:31

dakedy - casto je jedno razne lepsie a viac ako tisic obsieraciek okolo. Aj ked hej, coskoro uz aj prdenie naklikame a napozitivkujeme :D

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 19:42

Hmmmm, musim s Fryom vyskusat. Viem si zivo predstavit, co bude robit. Som s nim zazila uz par krat :heh:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 20:19

Ako myslíš rázne? Ja proste vždy cuknem vodítkom, jasné že ju tam nechlácholím že poď, ale vyzerá to dosť blbo, že sa mi tam hlavou oprie o zem. Už som busom išla asi päť krát pod týmto štýlom a nič :nwm:
pigie, čo? nástup do busu, "rázne vysvetlovanie" alebo naklikať prdenie? :heh:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 20:22

Myslim obycajne vyskakannie po schodoch do autobusu. Bude sa vzpierat :boj: :devil:

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Pon 04.01.2016 20:46

Jaaj :lol: :smile: ja som Afru najprv nosila, ale tak to mala asi 7kg :heh:
Odoslať odpoveď