Cestovanie MHD, SAD atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 20.08.2007 7:32

a co kosik, znasaju ho v pohode? lebo u nas je to tak ze s kosikom dokaze cakat na zastavke, aj 5 minut, ale akonahle nastupime tak zacne robit cirkus a davat si ho dole. akoby sa zacal pred vsetkymi predvadzat a ze aha co strasne sa mi stalo, pomooc :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 7:35

Úlfheidr píše:a co kosik, znasaju ho v pohode? lebo u nas je to tak ze s kosikom dokaze cakat na zastavke, aj 5 minut, ale akonahle nastupime tak zacne robit cirkus a davat si ho dole. akoby sa zacal pred vsetkymi predvadzat a ze aha co strasne sa mi stalo, pomooc :smile:


aj moj si dáva dole náhubok..ale ja mu ho dávam až keď ideme nastupovať do busu..ale stále ho obtiera o zem a s labkami sa snaží ho dať dole...ale musí vydržať..som rozmýšlala že mu ho tam dám aj dole...ale zas potom nás náhodou nebude chcieť šofer zobrať :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 20.08.2007 7:58

Ja mu to musim dat dopredu, lebo zastvku mame za zatackou a cestovny poriadok neni spolahlivy, takze ke dvidim bus, tak uz by sm mu ho urco nestihla dat
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 8:03

my sa zaradíme na konec ked nastupuje vela ludí a tak mu v pohode stíham dať náhubok
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 20.08.2007 16:42

aha, tak my chodime MHD, tam neni tolko casu. Bus sa priruti mimo svojho harmonogramu, odfrci za pol minuty. uz som kvoli kosiku velakrat nestihla nastupit, alebo som v strese nastupila do ineho :heh:
Inak ako je to v medzimestskych busoch, normalne tam beru psiska? Som myslela ze nie.. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod petka_akim » Pon 20.08.2007 16:49

no my sme akimka ucili na kosik od mala takze on s nim nema problemi vydrzal by aj den s tym len newiem ako by zral :D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 21:11

Úlfheidr píše:aha, tak my chodime MHD, tam neni tolko casu. Bus sa priruti mimo svojho harmonogramu, odfrci za pol minuty. uz som kvoli kosiku velakrat nestihla nastupit, alebo som v strese nastupila do ineho :heh:
Inak ako je to v medzimestskych busoch, normalne tam beru psiska? Som myslela ze nie.. :smile:


no jasné..berú psíkov..musia :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Uto 21.08.2007 15:54

a to nemoze do vlaku nejako vyskocit? ja som s nim vlakom este nesla iba tym pre vozickaov vyhodnym...
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 21.08.2007 19:30

ja som ešte vlakom nešla..raz sme mali ísť,ale nakoniec nás zobrali autom,lebo by sme nestihli bus..ale myslím,že by som ho tam musela naložiť..a to by nebolo extra ľahké :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod janka » Str 22.08.2007 21:25

Úlfheidr píše:a co kosik, znasaju ho v pohode? lebo u nas je to tak ze s kosikom dokaze cakat na zastavke, aj 5 minut, ale akonahle nastupime tak zacne robit cirkus a davat si ho dole. akoby sa zacal pred vsetkymi predvadzat a ze aha co strasne sa mi stalo, pomooc :smile:

Toto na začiatku robil aj môj psík-ale samo od seba ho to prešlo :lol:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod mika » Štv 13.09.2007 11:24

Ja som minule zistila, ze kosik v dopr. prostriedkoch zmysel ma. Isli sme v poloprazdnej elektricke, na zastavke vystupoval nejaky chlap, nepozeral sa pod nohy a slapol psovi na labku, pes zavyl, ohnal sa (len ho prastil kosikom do nohy) a vynadal chlapovi na celu elektricku. Bola som rada, ze mal kosik, sice to bola chyba toho chlapa, ale keby ho nahodou hryzol, tak problem by som mala ja. :ua:

Ale vacsinou su vsetci mili, prihovaraju sa, ochotne nas prekracuju a obchadzaju, aj ked sa snazime nezavadzat, ale obcas to tak uplne nejde. :ua:

To Lulca: v BA ma pes cely listok, ale existuju aj listky dospely+pes, polovicny+pes, vychadzaju o 1-2 Sk menej, ako ked ich kupis zvlast.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 13.09.2007 14:20

ja som mala zatial len taku skusenost ze v mhd na nas kukaju ze co tu s tym psom chce, naco sa s nim niekam trepe a o ochote prekracovat si mozem nechat len snivat.
No nastastie uz konecne mam k dispozicii male skarede auto, takze sme vacsinou za vodou.. :jupi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod lusy » Pia 14.09.2007 10:56

nie je pravda, ze maly pes nemusi mat kosik. nemusel by ho mat, ak by bol prepravovany v prepravke. to uz potom zavisi od sofera, ze necha bez kosika. a je jedno, ci je pes dobre socializovany a ze nic neurobi, ale kosik by mal mat rozhodne kazdy. ak to psikovi vadi, tak ho ucete ten kosik nosit aj doma. inak co sa tyka cestovania tak moj maly hned druhy den po prevzati od chovatela musel cestovat autom 12 hodin.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Silwuska » Pia 14.09.2007 12:01

Vlak je tiez v pohode...najprv nechat vyskocit psika na prvy schodik...a tlacit mu donutra ritku....
Maco cestovanie zboznuje...lebo vie ze potom prichadzaju nove zazitky...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

doprava a naši psi

Poslaťod BestCat » Sob 01.12.2007 18:14

ahojte stalo sa Vám už,že ste chceli nastúpiť na autobus s vaším hafanom a šofér Vás odmietol vziať?
Niečo také sa stalo mojej kamoška.
Má totiž kríženca československého ovčiaka s tušim huskym alebo malamutom a vyzerá dosť divoko taký mohutný huňatý hafan no proste nádhera.Kamoška mu dala košik a ked išla,že zaplatiť na autobus autobusár jej povedal,že ona môže isť ale pes nie.A ked sa opýtala že prečo tak povedal,že ten pes neni určite očkovaný a či to je naozaj pes a neni to vlk a proste sa boji aby sa niečo nestalo.Kamoška sa naštvala a tak išla peši domov.Ked mi o tom hovorila zhodli sme sa,že sa ho asi bal ale čo by mu tak mohol urobiť ked mal košík?je možné aby ju nevzalako to vlastne je?hmmm
BestCat
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné