Cestovanie MHD, SAD atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Luffy » Štv 11.12.2014 17:35

A kam, do vlaku či mhd? Ak bude na rukách/v taške, tak vezmú aj bez si myslím. Záleží aj aký je velký asi...
Luffy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Bratislava

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Štv 11.12.2014 18:46

Skôr MHD, no aj vlak je možný. Ďakujem :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod NoRa » Štv 11.12.2014 22:38

Sally nemala vo vlaku v živote náhubok, a nikto mi nikdy nič na to nepovedal. Občas mali problém, že nemá lístok, ale aj to iba veľmi sporadicky :ha: V mhd s tým už majú problém, občas ma nechceli zobrať, keď nemala náhubok, takže radšej jej ho dávam,,, aj keď v Pražskej už málokedy :ha: :angel: Tu s tým problém nemajú :joint:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod moschino » Pia 12.12.2014 8:07

Sellča sa zatvári milo a aj ju na rukách budú nosiť :ha:
ja som v tej pražskej mala košík. Teda najskôr nemala, ale kedže veľkomesto, behala som po meste a zháňala, kým som nezohnala a potom som mu ho na tú jednu cestu metrom nasadila a bola som spokojná :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Mackie » Pia 12.12.2014 8:30

Nahubok si urcite zozen. Lebo nahodou ta nevezmu (na co maju pravo), a kto bude potom ten zly :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Pia 12.12.2014 17:47

ak to vyzerá tak, že sociaizovať budeme na vlaky a celkovo verejnú dopravu až okolo 6tich mesiacoch, keď bude mať tlamu veľkú skoro ako dospelý pes. Možno kúpim náhubok aj malý, no vyrastie, 2x pôjdem a bude mi náhubok na nič... takže kúpim jej až keď bude staršia :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Pia 12.12.2014 17:48

Každopádne Ďakujem :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Mackie » Pon 15.12.2014 11:39

ja mam stale maly kozeny nahubok, co mi netreba, aj ini sa isto najdu, da sa to kupit lacno a potom opat posunut dalej, neodkladaj tieto veci kvoli nahubku
sorry, nemam prehlad, ake je to plemeno, ze pes bude v pol roku cca ako dospely? :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Barbor » Pon 15.12.2014 11:43

Bocku chce. Ja si tiez myslim, ze ak chces socializovat tak chod skor ako v tych 6mesiacoch. Nahubok nestoji vela, my mame kovovy asi za 5eur?, teraz chcem kupit taky ten latovy, je to praktickejsie do tašky hodit. Aj ked mhd nechodim nejak extra, zide a a nestoji to vela takze to je ok. A ked vyrastie, predas :jop:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Pon 15.12.2014 17:10

Tak asi nakoniec kúpim aj skôr. Ako povedala Barbor predám ... alebo si ho odložím, však šteňa nebudem mať len raz :smile:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Luffy » Pon 15.12.2014 18:07

Do mhd s nahubkom musíš, mňa asi 2x upozornil vodič, keď mal pes len polroka, že nech mu ho nasadím, tak odvtedy len s nahubkom. Ja chodím so psom mhdčkou hodne často a inak ako bez náhubku by som asi nešla, nikdy nevieš na akých ľudí natrafíš, prip niekto môže psovi stúpiť na chvost/labu a pod, všeličo sa môže prihodiť... Inak mne ostal po psovi presne z toho obdobia plastový náhubok, na boc by mohol sedieť, je celkom dlhý, tak keby si chcela, môžem ti ho premerať :no:
Luffy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Bratislava

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod hriva » Pon 15.12.2014 18:15

Aj ja mám jeden plastový čo mi je nanič, darujem :smile:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Pon 15.12.2014 18:22

Ďakujem za vašu ochotu, no nie vďaka :smile: :jop:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod NoRa » Pon 15.12.2014 22:51

Mne sa zase raz stalo, že som vystúpila a šli sme v smere autobusu a autobusár si otvoril predné dvere a čakal. Ja už nervy, že bude mať reči ohľadom košíka, hoci ho mala na sebe (ale máme čierny textilny, pro forma, takže niekedy ho tí autobusári ani nevidia poriadne), a on že načo dávam tomu chudákovi psovi košík, veď to ani pes nie je :ha: Chúďa Sallča :ha: Samozrejme košík máme vždy pri sebe, keby sa niekomu niečo nepáčilo, ale momentálne sa stretávame najmä s reakciami "chúďa psík", takže ho už málo používame :D asi ide o výhodu malého psa :joint:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod aNeMiC » Uto 16.12.2014 10:41

Počula som, že do busu s textilným náhubkom ani nevezmú no :hmm: pritom nevedia, čo je to "náhubok" ... nechápem prčo považujú košík za náhubok :pac: ak dobre viem, všade je písané, že "náhubok" a nie "košík" ... :ach:
Naposledy upravil aNeMiC dňa Uto 16.12.2014 17:10, celkovo upravené 1
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné