Posun casu - ranne vychadzky

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Posun casu - ranne vychadzky

Poslaťod Mima » Str 31.10.2007 10:24

Ja som s Timmym chodievala rano vonku o pol 7...ale teraz, ked sa posunul cas, vstava uz dobreze nie o 5:00...a ked nevstanem, tak bude knucat a vsetkym to uz lezie na nervy....da sa to nejak naucit, ze pes bude stavat neskor???
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 31.10.2007 11:40

Skus postupne po 10 minutach posuvat cas svojho vstavania aj vencenia
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Mima » Str 31.10.2007 11:41

ok, skusim...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Re: Posun casu - ranne vychadzky

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 12:01

Mima117 píše:Ja som s Timmym chodievala rano vonku o pol 7...ale teraz, ked sa posunul cas, vstava uz dobreze nie o 5:00...a ked nevstanem, tak bude knucat a vsetkym to uz lezie na nervy....da sa to nejak naucit, ze pes bude stavat neskor???


a o kolkej s nim chodis poslednykrat von vecer? keby si posunula vecernu prechadzku nevstaval by neskor?
ja mam v tomto super psa. vstava az na budik. tieto dni o deviatej.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Posun casu - ranne vychadzky

Poslaťod Ulfheiðr » Str 31.10.2007 12:20

lusy píše:
Mima117 píše:Ja som s Timmym chodievala rano vonku o pol 7...ale teraz, ked sa posunul cas, vstava uz dobreze nie o 5:00...a ked nevstanem, tak bude knucat a vsetkym to uz lezie na nervy....da sa to nejak naucit, ze pes bude stavat neskor???


a o kolkej s nim chodis poslednykrat von vecer? keby si posunula vecernu prechadzku nevstaval by neskor?
ja mam v tomto super psa. vstava az na budik. tieto dni o deviatej.


no jo, moj tiez vstava az ked ja, cize 5:45. posunula som o hodinu posledne cikanie a bolo po probleme. takze som happy. teta ma s tym tiez problem, ze sa jej retriever sackuje do postele o hodinu skor.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 12:24

:heh: lusy no len sa priznaj...to je pekne ze v tychto dnoch o deviatej...a co v minulych dnoch?? :heh: o dvanastej??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 13:01

Silwuska píše::heh: lusy no len sa priznaj...to je pekne ze v tychto dnoch o deviatej...a co v minulych dnoch?? :heh: o dvanastej??

ale nekecaj. prave naopak budik byval nastaveny na siedmu, potom osmu teraz na deviatu. to je nepodstatne, ze ja sa potom do tej postele zasa vratim :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 13:10

tak som si do teba konecne rypla aj ja :piskot: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Posun casu - ranne vychadzky

Poslaťod Mima » Str 31.10.2007 13:48

a o kolkej s nim chodis poslednykrat von vecer? keby si posunula vecernu prechadzku nevstaval by neskor?
ja mam v tomto super psa. vstava az na budik. tieto dni o deviatej.[/quote]

okolo 22:00, ale vcera som bola len okolo pol deviatej, lebo potom zaspal...a nasledne aj ja... :ha:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 17:00

no ktovie o kolkej by vstaval moj, kedy sme chodili na poslednu prechadzku o deviatej alebo o desiatej. kedze mi chodime zvacsa o polnoci alebo aj neskor. a to este zvacsa o tretej ci stvrtej ked pride priatel, tak s nim ide von nech sa vycika. i ked on vtedy uprednostnuje cikat od radosti na dlazku v kuchyni. :hmm:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Iwka » Str 31.10.2007 17:03

My chodime naposledy 20:30 a rano okolo 7:00. meggy ma pol roka
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod catchy » Str 31.10.2007 17:12

ja chodim ked sa mi chce a nezaspim tak okolo tej 22:00 a ranne dni sme si obaja uz zvykli na to, ze mi vacsinou vhupne do postele o 7:00 a to sme este v posteli obaja :heh: ......neprotestuje ani on a ani ja :zz:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 17:44

catchy píše:ja chodim ked sa mi chce a nezaspim tak okolo tej 22:00 a ranne dni sme si obaja uz zvykli na to, ze mi vacsinou vhupne do postele o 7:00 a to sme este v posteli obaja :heh: ......neprotestuje ani on a ani ja :zz:

no moj mi tiez rano vyskoci s prednymi na postel. vie, ze cely nemoze, lebo to by protestoval moj priatel. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod catchy » Str 31.10.2007 18:41

lusy píše:
catchy píše:ja chodim ked sa mi chce a nezaspim tak okolo tej 22:00 a ranne dni sme si obaja uz zvykli na to, ze mi vacsinou vhupne do postele o 7:00 a to sme este v posteli obaja :heh: ......neprotestuje ani on a ani ja :zz:

no moj mi tiez rano vyskoci s prednymi na postel. vie, ze cely nemoze, lebo to by protestoval moj priatel. :lol:


moj sa uz pyta do postele ako nahle ma v nej vidi :D a dobre je to cez zimne dni, kedy paradne zohrieva nohy :jupi: :jupi:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice


Späť na Ostatné