Zbieranie exkrementov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod katkariinka » Štv 12.03.2015 17:53

Ja sa snazim vytrhat zasiahnutu travu :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod Vikiki22 » Štv 12.03.2015 18:57

Tiež sa snažím aj s trávou pozbierať, ak. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod Cathy » Štv 12.03.2015 19:40

Minuel v Brne, sa jedna baba hadala s policajtmi, ze nezdvihla :kak: lebo psik mal hnacku.. ale :fizel: :fizel: sa netvarili, ze to chcu chapat a akceptovat
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod kellee » Pia 13.03.2015 8:27

treba na to nosil lyžicku- dostala som radu od jednej pani dochodkyne, ktora trvala na tom, ze mam po psovi zbierat aj moč :lol:
takze lyžičky, ci varešky a sup pozbierat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod katkariinka » Pia 13.03.2015 8:44

tak to uz asi skor ryl a pekne odniest zasiahnutu hlinu :haha:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod hriva » Pia 13.03.2015 10:23

A keď máte takého experta čo sere do kríkov? To sa odtial nedá vybrať :ha:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod Margita » Pia 13.03.2015 11:01

tak aj s krikom :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod clupko » Pon 16.03.2015 10:51

Barbor píše:inak...ako zbierate sračku? :ach:
lebo z nasej minule isla voda...no co s tym urobim? tak som to nedvihla lebo ved, ako :nwm: a zrovna vtedy som dostala vynadane :ua:

presne toto sa nam stalo! vzdy zbieram (no dobre, v lese a inde mimo civilizacie nie, nebudem to predsa nosit so sebou 3 hodiny), a nedavno pes hnackoval, tak co s tym? prvy raz, dva razy, som to akoze pozbierala - roztrela po trave :pac: - ale ked uz sral tretikrat, skoro nic z neho ani neslo, a ani by sa to nedalo zobrat. a zrovna vtedy ma musi niekto sledovat a dat mi prednasku.. a ked som reagovala tym, ze z neho skoro nic neslo a ze ma hnacku, tak to nemam ani ako pozbierat, pani iba odfrkla, ze "ale prosim vas!" :ach:
akoze dobre, upozornim, ked vidim ze niekto naschval nepozbieral, ale zas trochu aj rozmyslat pri tom by sa zislo.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod Rehssi » Pon 16.03.2015 11:21

Pri hnačke vezmem čo sa dá aj s postihnutým okolím (preventívne si navlečiem na ruku dva sáčky ak by v jednom bola dierka :angel: ). Ak pes spraví, že si čupne už x-tý krát a vyjdú z neho dve mikro kvapky, vtedy vrámci zachovania mieru na planéte, zbalím do sáčku trochu lístia, hliny, čohokoľvek, aby mali okoloidúci pocit, že som "to" pozbierala. Je to také hlúpe, ale nedá sa ľuďom vysvetliť, že nie je čo pozbierať :nwm:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod clupko » Pon 16.03.2015 11:47

no jo, uz som poucena a nabuduce sa budem aspon tvarit :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod mairi » Pon 16.03.2015 18:27

ako v poho, ludia su schopni nadavat aj za to ze "nepozbieras" chcanku, lebo nevedia rozoznat sratie a curanie psa, takze to je jedno ak chcu nadavat dovody si najdu :ach:
aaa toto mi pripomenulo jednu scenku kedy som fakt uz nevydrzala, pudel sa ohol a zacal :kak:, ja s frajerom hned pri nom a isla okolo panicka s pankom a zenska uz zdialky zazerala na psy, jak zbadal ze pudel serie, uplne bolo vidno ze sa cela najezila a uz len cakal aby sa do nas mohla pustit, zacala spomalovat a otacat sa, dobre ze si krk nevykrutila aby videla ze isto "nepozbierame" a ja na som vytiahla sacok, zamavala jej a na celu ulicu nahlas zavolala: "Aha, sacok, kuknite, zbierame, mozete kludne ist dalej!" Sa potichu odpratali :heh:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod lila.claire » Pon 16.03.2015 19:04

nevedia rozoznat sranie a curanie, lol, tiez s tym mam skusenost :-D pa(n)ko ma presviedcal ze moj pes mu chodi srat pred branu kazdy den, lebo ved teraz vidi ze serie, a nechcel sa ani za nic ist pozriet, ze pes fakt len cural :-D a raz jedna mamicka s deckom v kocari zastala hned vedla mojho psa ktory sa snazil vykadit, a stoji a kuka, akoze ukazuje decku hava, chudak pes zatlacil :kak: naspat, ja neviem co to bola za fekalistka, cumiet psovi do riti a este aj decku to ukazovat :pac: :haha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod hruska » Pon 16.03.2015 19:29

povinne naucit :aaa:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod AndreaT » Pon 16.03.2015 22:54

Jeeej, to je strasne mileny pes :aaa: a sikovny :yes:
Mne sa uz dva krat stalo, ze moj pes kadil, ja sacik v ruke a este ani nedotlacil a proste niekto ( raz chlap, raz babka) nas sleduje a uz vykrikuje na cele sidlisko, no jasne, pes sa tu vy :kak: a ani to neuprace :pac:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Zbieranie exkrementov

Poslaťod naja » Pon 16.03.2015 23:22

mairi píše:
aaa toto mi pripomenulo jednu scenku kedy som fakt uz nevydrzala, pudel sa ohol a zacal :kak:, ja s frajerom hned pri nom a isla okolo panicka s pankom a zenska uz zdialky zazerala na psy, jak zbadal ze pudel serie, uplne bolo vidno ze sa cela najezila a uz len cakal aby sa do nas mohla pustit, zacala spomalovat a otacat sa, dobre ze si krk nevykrutila aby videla ze isto "nepozbierame" a ja na som vytiahla sacok, zamavala jej a na celu ulicu nahlas zavolala: "Aha, sacok, kuknite, zbierame, mozete kludne ist dalej!" Sa potichu odpratali :heh:

NIeco podobne som zazila tiez. Isla cela rodina-otec, mama a chlapec. Chlapec mal nejake poznamky o psich hovnach a otecko tak fajne nahlas, aby som to pocula, a to som bola od nich takych 15 m, ze aha, a tam dalsi sere a vsade :kak: . A kedze v ten den ma uz niekto riadne vytocil a ked som vytocena, automaticky zvysujem hlas az kricim, tak som sa k nim natocila, zurivo vyrvala sacok z vrecka a na nich, ze ja sacok mam a ja :kak: zbieram. Asi to zabralo, bo uz si len nieco medzi sebou brblali, co som uz nebola schopna zachytit.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné