Tulajuce sa psy...

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Katča » Uto 06.12.2011 21:08

Bendy - Čože? To je strašné... :plac:
Aj po mne sa toto leto rozbehol veľký čierny pes, niečo ako x mastif alebo novofudland... :nwm: Bežal za mnou čo som stihla aspoň trošku m utiecť ale jeden pán ho chytil a odohnal...A potom som ho stretla druhý krát čo bežal za mnou cez cestu ale skoro ho zrazilo auto tak sa zľakol a potom za mnou už nešiel a od vtedy som ho už nevidela...
Pes ťa bude vždy milovať...
Katča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod schuy » Uto 06.12.2011 22:05

tak problem s tulajucimi psami mam aj ja a velky.Ale hlavne s psami od susedov,jeden sused NO, druhy sused NO a nejaky krizenec velkosti čuvača.Za pozemkom je pole a cez pole sa da ist k rieke.Super miesto na prechadzku v prirode.Lenze problem je ze susedove psy maju volny prechod na pole.Takze kolkokrat sme isli-vzdy bol problem a hoci som 95-kilovy chlap,priznam sa ze mam z toho strach.Predstava, ze sa pustia do seba moj pes s tymi od susedov popripade sa pustia domna, nieje prijemna.Navyse sa moj chlpac vzdy zjezi ked ich vidi a chce sa bit .Je to tiez NO.
A ked chcem ist normalne von na ulicu tak tam je stale pusteny ten druhy NO od toho druheho suseda.Alebo je za takou malou branou ktoru preskoci kedy chce.Takze vysledok?????Uz sme neboli na prechadzke asi tri mesiace a mam pokoj.
Viem ze to nieje fajn,ale pozemok mame dlhy asi 100 metrov takze sa snazim vybehat ho ako sa da.
Mimochodom,stazovat sa mi neoplati.Uz to riesili dalsi susedia aj cez policiu a nic platne :vykricnik:
schuy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Nanda » Str 07.12.2011 16:46

To poznám..na chalupe nemám omoc lepších susedov...všetci malé ploty alebo pre istotu žiadne...Raz som išla a jedným psom od susedky na prechádzku idem, idem, v pohode a zrazu sa do neho pustí taký kríženec..menší než ten pes čo som mala ja.. :pac: Sa doňho zahryzol. Potom som do neho kopla a bežal domov lebo dávajú si nový plot a už asi 2 mesiace sa s tým ani nepohli... :pac:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Katča » Str 07.12.2011 19:21

To asi poznáme všetci...nečakaných psov na ulici :ach: Ale niektorý si nedajú povedať keď im pekne poviete aby si ho buď zapli znova na reťaz alebo zatvorili bránku... :pac:
Pes ťa bude vždy milovať...
Katča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod casira » Pia 09.12.2011 20:48

Mimochodom,stazovat sa mi neoplati.Uz to riesili dalsi susedia aj cez policiu a nic platne

Viem,že všetko je možné,ale aj tak by som sa chodila stažovat na OU tak často,až by niečo museli robit.
Ten sused musí byt riadny :censored: ,čo také deti,čo ak niekoho pohryzú?Nechápem takých,to nie sú normálni ludia a viem,žial,že existujú :ua:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Mackie » Pia 09.12.2011 20:52

jednoducho neexistuje, ze to je "nic platne", policia to musi riesit a musi presetrit kazde hlasenie
ked stretnes psov vonku navolno, nakrut si ich na telefon a opakovane to nahlasuj a ziadaj vysledok "setrenia" (mala by nim byt pokuta), a to cim dalej tym vyssia
ano, taketo pripady sa koncia aj tak, ze tie psy zrazu "zmiznu", ale radsej takto, ako cakat, kym niekomu nieco spravia
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Nanda » Pia 09.12.2011 22:36

Ale čo som minule našla fenku kríženca volala som políciu a oni ju nechceli brať. Vraj oni sú tu neni od toho aby zbierali psov! :ach: To sťažovani poznám aj ja..k ničomu dobrému to neviedlo s nikým ani nepohlo...Vraj oni tých psov nevideli
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod ariel » Štv 15.12.2011 21:24

dnes som pocas prace cestovala cez jednu dedinu a zazrela tulavu zrejme bisonku, ceciky mala az po zem :ua: niekde mala steniky, odstavila som auto a isla za nou, stala pred masiarnou, chcela som jej nieco kupit, dala sa pohladkat, ale mi zdrhla cez zahrady, stale na nu myslim, chudatko, ako moze taky psik prezit v mrazoch a kde tie steniatka moze mat, pytala som sa takych asocialov, tí nevedeli o nej nic, ani steniatkach, nesla som ju hladat, co by si stence bez nej pocali.... :plac: na tych dedinach je to des, tolko tulakov vychrtnutych
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Nanda » Str 04.01.2012 22:39

A doteraz si ju už nestretla :otaznik:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod ariel » Štv 05.01.2012 18:02

nie, odvtedy som na tom mieste nebola, mala by som tam ist bud. tyzden, ale bol by to asi zazrak, keby som ju stretla :ua:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Nanda » Pia 13.01.2012 23:34

No tak to by bol. Ale lepšie by bolo keby si ju niekto zobral domov. Aj s malými. :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Tulajuce sa psy...

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 27.01.2015 19:11

ahojte. do záhrady, na pozemok nám chodí suka, žíhaná, nejaký typ bull. je extrémne plachá. s našim psom sa zahrá, spáva v jeho búde, ale aby sa dostala na pozemok, podlieza nám ploty a dokonca aj ničí plot. už prehrýzla, ničí veci. nevieme ju odchytiť. akonáhle sa otvoria dvere, či nás zbadá, zdrhá. chytajú ju už 4 mesiace, u nás dnes boli policajti. nič proti nej nemám, priživuje sa aj u susedov, ale ja ju s našim psom na pozemku nechcem. nevieme ako ju odchytiť. vždy si nájde skulinku. neviete či niekto v NR pracuje na odchyte aj s takými tými pascami s padacími dvierkami??? už si nevieme rady :ua:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Predchádzajúci

Späť na Ostatné