vyber steniatka

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: vyber steniatka

Poslaťod Efa » Štv 17.12.2015 12:52

hisham píše:Stat sa moze hocico a ten "moj" sa vobec nemusi narodit. Ak ma ziadne stena neoslovi, tak si pockam na iny vrh. Nechce sa mi uz cakat, ale pockam. Lebo ako ktosi minule poznamenal ( :au: ), tohto psa mozem mat aj do 40-tky. A chcem, aby to boli co najprijemnejsie stravene roky pre nas vsetkych :smile:

:stuch: ja len že ani 40-tkou aktívny život určite nekončí! :nie: :heh:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: vyber steniatka

Poslaťod kellee » Štv 17.12.2015 12:58

tak tak, moja kamaratka donedavna chodila so psami na OB a este vystavuje a to uz ma 76-77? doma 4 psy xy maciek :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: vyber steniatka

Poslaťod hisham » Štv 17.12.2015 13:02

wer, dakujem! :smile:

Planujem znova grenika :yes:

Efa, to si ani nemyslim - len mi ta veta pomohla ziskat pojem o case :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vyber steniatka

Poslaťod Efa » Štv 17.12.2015 13:15

hisham píše:Planujem znova grenika :yes:

no paráda tak držím palec nech sa ti podarí vybrať šikovné psisko :yes: :jop: ... všimla som si v poslednej dobe podľa tvojich príspevkov, že "poškuľuješ" aj po športovke, tak potom by som ešte poradila pri výbere u šteniatok sleduj aj ako sa prejavujú "lovecky a koristnícky" ... :no:

hisham píše:Efa, to si ani nemyslim - len mi ta veta pomohla ziskat pojem o case :heh:

:heh:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: vyber steniatka

Poslaťod hisham » Štv 17.12.2015 13:20

Dakujem :smile: Jasne, vezmem psika, co sa bude spravat hravo, zravo, zdravo a dravo :heh: Poskulujem po viacerych sportoch, tak uvidime, co nam sadne :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vyber steniatka

Poslaťod hruska » Štv 17.12.2015 13:37

A sucinu ci psa?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: vyber steniatka

Poslaťod hisham » Štv 17.12.2015 14:10

Vyzera to na psika :smile: Vzdy som mala len psov. Aj ked to, co sa tu o nich popisalo, mi nasadilo riadneho chrobaka do hlavy... podla mna az zbytocne :smile: Tie ich vztahy so psami su velke minus, ale inak mi vyhovuju viac.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vyber steniatka

Poslaťod Bad » Štv 17.12.2015 14:36

Hisham,moc to neřeš....někdo má tady (nebo jinde) napsáno "každý dostane psa, jakého potřebuje"...... :no:
K Badymu i Aribovi jsem se dostala oklikou a oba mi sedli jak dlaň na prdel :ach:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: vyber steniatka

Poslaťod elfinka » Štv 17.12.2015 14:43

Bad píše:K Badymu i Aribovi jsem se dostala oklikou a oba mi sedli jak dlaň na prdel :ach:

Ja som zila v tom ze Badyho si poctivo vyberala, pri tom ako dobre si nakoniec vybrala :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: vyber steniatka

Poslaťod wer » Štv 17.12.2015 15:04

hisham píše:Vyzera to na psika :smile: Vzdy som mala len psov. Aj ked to, co sa tu o nich popisalo, mi nasadilo riadneho chrobaka do hlavy... podla mna az zbytocne :smile: Tie ich vztahy so psami su velke minus, ale inak mi vyhovuju viac.

nemyslim si, ze s grenom by si mala mat problem... aj ked..., ak si vyberies daky pracovny chov, tak sa mozno zapotis... :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vyber steniatka

Poslaťod hisham » Štv 17.12.2015 15:19

Bad, diky :smile: Uz som zistila asi vsetko, co sa da, takze uz nemam co riesit... :heh: Uz len pockat... :smile:

wer, ja si tiez myslim, oni su v pohode psicky... Budem brat po rodicoch, co nieco robia, ale nebude to ziadny speci pracovny vrh :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vyber steniatka

Poslaťod Faya » Pia 18.12.2015 0:04

hisham píše:Chcela by som sa opytat na vase skusenosti s vyberom stenata z CHS. Lepsiu temu som nenasla...

Konkretne ma zaujima:

1. Kedy prebehol prvy a kedy konecny vyber stenata?
2. Kolko navstev ste absolvovali pred odobratim?
3. Pristup chovatela - stretli ste sa niekto s "deadlinom", do kedy si treba vybrat a zarezervovat stena z vrhu?
4. Platili ste zalohu? Ak ano, kedy?
5. Poradil vam s vyberom samotny chovatel?
6. Na zaklade coho ste si vybrali?

Tak nevahajte a zaspominajte si na vase zaciatky :smile: Vase odpovede velmi ocenim :yes:



1) Ako lajk z vystav a s byvalym priatelom sme vyberali podla netu a atlasu,okrem toho sme sa nevedeli zhodnut (dohodnut-ja bradaca @ on borderku).Na vystave sme mali stastie pretoze toller nas okuzlil oboch a majitelka bola ochotna sa podelit o info co sme si to vybrali za bestiu :joint: vzala si kontakt na mna ze vie o niekom kto ma stence na Slovensku a da mi vediet. Vyber padol podla fotky.

2) a 4) nasteva bola jedna a rovno platena polovica ceny

3) a 5) bola som prva takze som mala moznost si rezervovat stena hned.Uviedla som ze chcem psa na vystavy,sport a na chov.Chovatel mi neradil do vyberu...myslim ze sme si celkom dobre vybrali

6) kriterium bola :
- fenka
- znaky na tele typicke pre toto plemno (mala len ona a brasko)
- kontaktna
- aktivna
- zaujem o okolie

Nakoniec si ona vybrala nas uplakana ale zaspinkala u mna i u byvaleho priatela (miluje chlapov a zradlo).


Offtopic: Kebyze vyberam znova toto plemeno uz by som sa riadila asi inac ale je mozne ze ani nie.Ak by to bolo ine plemeno tak by som sa riadila rodicmi/3generacie spat/,povahou rodicov,farbou, pes/fena,kontaktnstou,zaujem o okolie,takmer vsade prvy,nenecha si skakat po hlave ale tiez nevyvolava bitky len aby dokazal kto je ALFA (s toho som uz vyrastla i ja)
Naposledy upravil Faya dňa Pia 18.12.2015 16:10, celkovo upravené 2
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: vyber steniatka

Poslaťod kellee » Pia 18.12.2015 7:26

hisham píše:Bad, diky :smile: Uz som zistila asi vsetko, co sa da, takze uz nemam co riesit... :heh: Uz len pockat... :smile:

wer, ja si tiez myslim, oni su v pohode psicky... Budem brat po rodicoch, co nieco robia, ale nebude to ziadny speci pracovny vrh :smile:


tak to robis dobre, tie nepracovne maju na nic povahu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Predchádzajúci

Späť na Ostatné