Vytie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Vytie

Poslaťod Aris » Štv 20.08.2009 21:43

Ron zavýja ked sa chce hrať a Očko ked hrá rozhlas-volá babku aby išla počúvať :yes:
A Ron ešte zavýja ked začnem ja
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Vytie

Poslaťod dana033 » Štv 20.08.2009 22:48

Chi môj Max zavýja keď idú rozhlasovať :lol: ....tiež už zavýjal na výjazd hasičov, sanitky a občas keď hlásia príchod vlaku :pac: . A za poslednú dobu odkedy má pískaciu hračku tiež zyvýja. Chvíľu píska a potom zavýja..........a tak sa to stále opakuje :haha:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Vytie

Poslaťod maydanoz » Uto 25.08.2009 20:10

Citala som clanok o vyti.
Asi 99% ludi veri, ze psy a vlci vyju pri splne mesiaca. Vsetci sme urcite raz videli obrazok v knihe, casopise, novinach...ako vlci vyju pri splne mesiaca. Ale urcite nie v prirode, ale v nasom dennom, premedializovanom zivote.
V skutocnosti by to bola stastna nahoda, nieco take pozorovat. A aj keby, taky okamih by trval mozno len par sekund. V skutocnosti je to gulate zlte cudo na oblohe pre psov a vlkov nepodstatne.
Ked s vytim zacne jeden, ostatny clenovia sa pridaju, spievaju v spolocnom chore. Taketo vyrazne a individualne vytie ma dolezitu funkciiu. Sluzi pri komunikacii vlkov, na rozoznanie clena svorky alebo cudzieho. Taktiez hra dolezitu rolu pri teritorialnom ohraniceni, pri tvorbe novej svorky, ci pri hladani vhodneho partnera. V zmysle dialogu pri odluceni, v zajati nadviazat kontakt k ostat. clenom svorky. Vytie prezradza aj o nalade, ci mieste, kde sa nachadzaju.
Dr. Erik Zimen hovori o chorovom skucani, ako pravidelnej ceremonii pri kt.sa vsetci clenovia po dlhsej puze stretnu, tru oseba tela, skucia a jeden za druhym zacnu zavyjat, pokial netvoria spolocny chor. Skupina tak posilnuje socialnu väzbu a robi akusi "inventuru" v aktualnom hierarchickom poradi.
V priatelskom, niekedy az vzrusenom naladeni je vytie pocut vecer, pred zaciatkom lovu. Vsetci clenovia svorky sa tak vzajomne posilnuju, vyzivaju na vzajomnu kooperaciu a spolupracu...
maydanoz
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 384
Bydlisko: CH

Re: Vytie

Poslaťod matuzalem » Štv 22.10.2009 1:54

Moja fenka zavyja na kostolne zvonenie!- modli sa :joint:
matuzalem
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Vytie

Poslaťod rybka » Uto 03.11.2009 9:17

no je tu obobie hárania a náš Max opäť vyje ako besný, už tretiu noc nič iné nerobíme iba ho okrikujeme aby nás susedia neprizabili. no a včera už prestal aj žrať. ach tie hormóny :no: .
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Vytie

Poslaťod Nancy2 » Uto 03.11.2009 19:27

moja fenka zavýja len keď z balkóna vidí nejakého hava a chce si dohodnúť rande :joint: :joint:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Betušik » Uto 03.11.2009 20:29

hej aj nas vyje na balkone :heh: alebo raz v noci zacal len tak vyt nabehli mi zimomriavky :zima:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Nancy2 » Uto 03.11.2009 20:54

Betušik: si sa zľakla čo?? že čo bolo v tej izbe :rip:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Betušik » Uto 03.11.2009 21:18

nehovor mi ze kebyze ti nanci zacne "len tak" zavijat do vzduchu tak by si sa nazlakla :rip: :heh:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Nancy2 » Uto 03.11.2009 22:15

ba zľakla by som sa ale ved som sa už aj zľakla keď zavýjala len tak do prázdna :rip: :rip:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Betušik » Uto 03.11.2009 22:25

no hej :ua: alebo raz Rikyno zavyjal tak pridem k nemu a on zavyja do steni kukam na nho ci mu sibe a zrazu z vedlajsieho bytu pocut alo tam ten druhy havo ( beagel Beny ) zavyja tiez :heh: tak chvilku zavijali spolu potom sa skludninli obaja :ach:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod Mirka151 » Str 09.12.2009 19:08

Môj psík zavýja len keď počuje sanitku :lol: .. inokedy asi nie, nepostrehla som to zatiaľ :)
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Mirka151
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Vytie

Poslaťod Monička » Uto 17.05.2011 18:19

Náš Edo vije na rozhlas no ted aon tak spoiava je zlaty! :heh:
Monička
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Vytie

Poslaťod Domča » Pia 20.05.2011 19:16

moji vyjú pri sirénach na autách..........keď sme mali kedysi vlčiaka tak ten zavýjal len ak šla sanitka, a babka mi vždy tvrdila že preto, lebo si myslí že niekto zomrel :D
a malého som v živote nepočula zavíjať.....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Vytie

Poslaťod mončidlo » Pia 03.02.2012 16:26

Ten náš začne zavíjať ked je vonku v rozlase pustene piesen nas spevák :lol:
mončidlo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné