Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Pia 19.07.2013 16:02

Silvuch píše:ja by som chcela vediet, kto to tam nainstalovat, ten bufet?

btw, vzdy ide o kupanie na vlastne riziko, nie? Na nevlastne riziko su len jazera, kde to strazia plavcici, nie? ci sa mylim?


podla mňa je to tak že ked je jazero je tam normálne povolené sa kúpať :smile: ale ak sa tam náhodou vyskytne niaka choroba alebo ako tu, padajúce skaly a dajú tam tabulu že je tam kúpanie na vlastné nebezpečenstvo, náhodou by sa niečo stalo alebo by tam niekto niečo chytil nemože sa nikde sťažovať :no: dúfam že sa to dá čítať :ua: :lol:

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Ned 21.07.2013 14:14

Neviete, prosím, ako je to s Môťovskou/Zvolenskou priehradou? Je tam povolené plávanie so psom? Podľa Rekreačného zariadenia na Priehrade Zvolen - Môťová to povolené je.
Prípadne nejaké iné typy pre stredné Slovensko?

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Str 23.07.2014 10:12

Caute, neviete niekdo ako je to s kupanim psa na Liptovskej Mare???

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Ned 27.07.2014 12:59

Ja som tam dovolenkovala so psom a nebol problém. Len pozor na rybárov.

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sob 02.08.2014 13:31

Ahojte, neviete niekto ako je to s kúpaním psov na Gazárke (Šaštín - Stráže) ? Je tam vraj krásne. Viem, že zo strany kempu či čo to tam je, sa nemôže ísť zo psom, ale inde ?

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Pia 12.06.2015 11:51

Je kúpanie so psom vo Veľkom Bieli zakázané? Ja som tam bola raz, niekedy minulý rok tuším, keď tam nebolo nikoho a psy sa okúpali, ale nepamätám si, ako to je oficiálne. Tu niekto písal, že so psami tam chodil. Neviete, ako je to tam teraz?

Inak a čo to jazero medzi Bernolákovom a Veľkým Bielom? Tam je to ako?
Lebo niekedy neviem, keď si hľadám info o jazerách, či sa bavia o tom priamo vo Veľkom Bieli, alebo o tom, čo je hneď vedľa - to je menšie.

A vlastne sama neviem, na ktorom som vtedy bola :heh:

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Ned 14.06.2015 9:32

My sme v bieli boli minulu nedelu a nikto nam nic nepovedal,akurat tam bolo milion ludi. V Bernolakove je strkovisko a tam je klud,par rybarov,ale zo strany od vrakoviska nikde nikoho




Dasha píše:Je kúpanie so psom vo Veľkom Bieli zakázané? Ja som tam bola raz, niekedy minulý rok tuším, keď tam nebolo nikoho a psy sa okúpali, ale nepamätám si, ako to je oficiálne. Tu niekto písal, že so psami tam chodil. Neviete, ako je to tam teraz?

Inak a čo to jazero medzi Bernolákovom a Veľkým Bielom? Tam je to ako?
Lebo niekedy neviem, keď si hľadám info o jazerách, či sa bavia o tom priamo vo Veľkom Bieli, alebo o tom, čo je hneď vedľa - to je menšie.

A vlastne sama neviem, na ktorom som vtedy bola :heh:

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Pon 20.07.2015 11:57

Zdravím všetkých viete niekto o mieste na kúpanie hafanov blízko Trnavy?

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Str 08.06.2016 11:46

Neviete niekto ako je na tom jazero v Plaveckom Štvrtku? Kedysi tam bolo super, ale už sme tam roky neboli.
Prípadne neviete, kde by sa dalo ísť okúpať psa, aby sme dlho necestovali (z DNV)?

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Str 08.06.2016 11:59

Lozorno, ale nie večer, keď tam sú nevrlí rybári, potom ďalej Kuchyňa, tiež nie večer (ale to už je asi ďaleko pre teba). Potom "Štrkovisko na Židovkách" to je pod Vysokou na Morave (cesta zo Stupavy do Vysokej, ťažia tam štrk), ale je tam debilný prístup k jazeru (nemyslím do vody), ale tam nikto neotravuje (teda zatiaľ sa to nestalo).

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Str 08.06.2016 12:01

A v Plavečáku som bola niekedy pred tromi rokmi a teda pre mňa grc, všade plno smetí, už tam nepôjdeme. Psíkovi je to síce jedno, ale mne to vadí.

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Str 08.06.2016 12:08

Ďakujem za info, škoda, kedysi tam bolo fajn, mám to 15 min. vlakom priamo z Devínskej. Smeti my nemôžeme, Arisiak by tam furt čosi snoril :ua: .
Pôjdeme teda klasicky do Vajnor, to je nejakých 10 min. vláčikom :yes: .

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Štv 16.06.2016 8:31

Offtopic: Ako som ja rada za náš bazén :lol: Betónová jama, šikmý vstup, v lete čistá studničková voda, ktorá po pár dňoch zozelenie, takže máme peknú bačorinu, v ktorej je ochotný sa kúpať aj môj nevodomil. Sveta žiť :angel:

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Pon 11.07.2016 11:28

Čaute psíčkari. :) S klubom by sme si chceli vyraziť na vodný tábor - narazila som na Polcmanskú Mašu - má niekto informácie, či sa na tejto maši dá plávať aj so psami? Viem, že kedysi to bolo možné, ale z jednej priehrady nás už vyhnali, tak či sa to nestane aj tu.. :) Ak by to bolo možné, viete mi poradiť aj s ubytovaním, kde zoberú aj psy v tejto lokalite? :)

Predom veeeľmi ďakujem za odpovede. :)

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Uto 12.07.2016 11:38

bastička, keďže ide o organizovanejšiu akciu, chcelo by to riešiť oficiálne, teda mať povolenia od obce, správcu vodnej plochy,... Ak by ste to mali povolené oficiálne, nebude vás nikto môcť odtiaľ vyhodiť. Osobne by som si netrúfla niečo zorganizovať s tak vysokým rizikom, že nás vyhodia, a ani by som sa na taký tábor neprihlásila. Nech vám to vyjde a užijete si to :no:
Odoslať odpoveď