Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod phuture » Štv 30.07.2009 21:56

my sa v lete chodievame spoločne kúpať do Komoče, kemp Oáza. je to na spodnom toku Váhu, takže kvalita vody nie je príliš vysoká. je tam ale veľká piesková pláž a vody po kolená je takmer až do polovice šírky rieky, takže pes sa dosýta vybehá vo vode a nemusí stále plávať.

inak Šútovo je asi najkrajšie jazero čo som doteraz videl, takže tiež veľmi odporúčam a teším sa, ako sa koncom augusta znovu so psom v ňom okúpem, tak ako aj minulý rok :)
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Štv 30.07.2009 21:59

Offtopic: Sutovo vyzera ako z Pokladu na Striebornom jazere
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod EndyBitework » Štv 30.07.2009 22:42

lucik píše:
Sana píše:my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.

vypovedna hodnota tvojho prispevku je uzasna, Sana! esteze si poradila aj ostatnym...

my chodime najcastejsie na Hornostredske bagroviska (Horna Streda je dzedzina za Piestanmi smer NMnV) - na Dlhe kusy, alebo aj za Vah na dalsie bagroviska, len tam sa kupu len taki odvaznejsi ludia..
a tiez na Drahovske jazera (dzedzina Drahovce z PN smer TT po starej ceste) sme chodili trenovat a ludia sa tam aj kupali..
a Sutovo je megasuper, no my sme tam ani minuly rok, ani tento smerom do aj z KE vela ludi nanacapali.. :nwm:


aj my chodíme do Hornej Stredy (tam je super čistá voda,ale niekedy je tam moc ludí a vieš akí sú podaktorí ludia) a ešte aj do Drahoviec-Madunic tam chodíme najčastejšie... :jop:
EndyBitework
Snoopy
 
Príspevky: 125

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Bára » Štv 30.07.2009 22:50

Minulé leto v auguste sme mali také mini stretko v Liptovskom Hrádku a šli sme v podstate celý čas okolo rieky?, potoka? :nwm: , ale na jednom mieste pod mostom bola tak nádherne čistá voda, že :oo: Pritom hĺbka aspoň 2 metre, nejakí chalani tam veselo skákali z mosta do vody :lol: http://barushiq.rajce.idnes.cz/Liptovsk ... k-voda.JPG vyzerá to ako nejaký plytší potôčik, ale tá voda bola skutočne hlboká :no:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod lucik » Pia 31.07.2009 7:24

EndyBitework píše: aj my chodíme do Hornej Stredy (tam je super čistá voda,ale niekedy je tam moc ludí a vieš akí sú podaktorí ludia) a ešte aj do Drahoviec-Madunic tam chodíme najčastejšie... :jop:

ja tam chodim o 8 rano, vtedy tam este ludia velmi nechodia, akurat tak obcas rybari.. potrenujeme so psicou (pistalkou pobudime stanujucich ludi na druhom brehu jazera), poplavame, ususime a ked prichadzaju ludia, my akurat odchadzame :smile:
Naposledy upravil lucik dňa Pia 31.07.2009 8:04, celkovo upravené 1
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Lena » Pia 31.07.2009 7:43

Offca píše:Miesto vhodné pre kúpanie psov a ľudí dokopy je asi každé, ktoré nie je vyhlásené za vhodné pre kúpanie pre ľudí :lol:
- neoficálne kúpaliská
- kúpaliská, kde sa ľuďom kúpať neodporúča

My chodíme na Zlaté Piesky z opačnej (nekúpaliskovej) strany, do Vajnor a do Veľkého Bielu. Sem - tam Košariská.

:lol: my keď sme išli na Tajch do Novej Bane tak tam je tabula-zákaz kúpania psov a hneď ďalšia-kúpanie len na vlastnú zodpovednosť :lol: jednak nie veľmi vhodné pre ľudí ale psi tam ísť nesmú :lol: ten zákaz psov tam teda moc nechápem keď aj ludia tam idú na vlastné riziko...
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod raky » Pia 31.07.2009 7:51

janas píše:Re Basuu: pochybujem, že by mňa pustili dnu s čiernou NO i keď je to ešte šteňa :no: :lol:


Pred dvoma rokmi sme tam aj stanovali a viacerými psíčkarmi - v BA bola dvojdňovka, aj sme sa obďalej kúpali - vozili na tých šlapátkach, nebol žiadny problém... tak neviem... Že by len pre výstavu?
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Pia 31.07.2009 8:02

no a vcera nas z toho rybarskeho miesta zase vyhadzovali, neviem ci by sa tam niekomu pacilo :lol:
amaguk lucik mohla som prispiet? ano? :lol: :lol: ponizene dakujem :lol:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 8:04

raky píše:
janas píše:Re Basuu: pochybujem, že by mňa pustili dnu s čiernou NO i keď je to ešte šteňa :no: :lol:


Pred dvoma rokmi sme tam aj stanovali a viacerými psíčkarmi - v BA bola dvojdňovka, aj sme sa obďalej kúpali - vozili na tých šlapátkach, nebol žiadny problém... tak neviem... Že by len pre výstavu?


Ak ste stanovali, tak to je zrejme niečo iné. Kolegyňa chodí na ZP a je tam vraj zákaz. Ale načo sa tu vzrušujem, sme na Slovensku a tu sa nedá ničomu rozumieť alebo radšej čudovať :pac: .
Navyše ja som asi nenormálna, lebo chápem ľudí a hlavne s deťmi, že by im určite vadilo, keby okolo nich pobeholav väčší pes :ua: Nevravím o častiach, kde to nie je zakázané :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Pia 31.07.2009 8:06

Sana píše:no a vcera nas z toho rybarskeho miesta zase vyhadzovali, neviem ci by sa tam niekomu pacilo :lol:
amaguk lucik mohla som prispiet? ano? :lol: :lol: ponizene dakujem :lol:

Ak tam boli rybári, ktorí majú zaplatené, tak im zrejme vadí, že im palšíte ryby. Ak ste boli dostatočne ďaleko od nich, tak neviem... ale ľudia sme všelijakí, že :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sinuhet » Pia 31.07.2009 8:10

janas píše:Navyše ja som asi nenormálna, lebo chápem ľudí a hlavne s deťmi, že by im určite vadilo, keby okolo nich pobeholav väčší pes :ua:

tak to sme nenormalny minimalne dvaja :lol:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Pia 31.07.2009 8:10

janas píše:
Sana píše:no a vcera nas z toho rybarskeho miesta zase vyhadzovali, neviem ci by sa tam niekomu pacilo :lol:
amaguk lucik mohla som prispiet? ano? :lol: :lol: ponizene dakujem :lol:

Ak tam boli rybári, ktorí majú zaplatené, tak im zrejme vadí, že im palšíte ryby. Ak ste boli dostatočne ďaleko od nich, tak neviem... ale ľudia sme všelijakí, že :lol:


nie prisiel manik popapuloval nam a odisiel, nam teda z viac metrovej vzdialenosti, lebo krpatu som nechala na doraz na stopovacke, tak nechcel prist blizsie. Ale neuveritelne je, ze tam teraz rybari nechodia,nerozumiem tomu. No a miesto je velke, ludia sa kupu len v jednej casti a rybari su v inej. Mne sa tam paci velmi, ale nemozme verejne poradit a tym naplnit podstatu vypovednej hodnoty mojho prispevku, (aby sa nervozne babulky potesili) kedze je to nelegalne. Iba ak cez ss. :lol:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod rybka » Pia 31.07.2009 8:28

za žilinou je dedina kotešová je tam obroské štrkovisko. chodia sa tam kúpať aj celé rodiny, my si vždy nájdeme miestočko, kde nevadíme. pretože keď sa opaľujete a trafí vas otriasajúci novofundland, tak potrebujete dýchací prístroj :lol: .
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Rehssi » Pia 31.07.2009 8:32

Okrem Čuňova a Rusoviec netreba zabudat ani na Jarovce :jop: Super je aj v Lozorne :yes:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Pia 31.07.2009 8:41

Sana, ved nikto netvrdil, ze nesmies prispievat :haha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné