Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Silwuska » Uto 01.04.2008 8:49

Inak mi sme sa vcera tiez z drahym bavili ze kam v lete...a tiez zhaname nieco s vodou na kupanie seba aj psov... :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Poca » Uto 01.04.2008 8:52

Tak zhanajme spolu. Co tak spominane Dedinky? My mozme spat v campe a vy v tom prenajatom domceku so zahradkou. Co keby sme si spravili nejaky "vycvikovy tabor" zadarmo, len za ubytko, niekde by sme cvicili a potom sa vsetci so psami kupali? Joooj, ja mam dnes take uzasne napady.. Navrhujem prvý, alebo druhý júlový týzden, inokedy nemozem.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Silwuska » Uto 01.04.2008 9:17

To by mohlo byt teoreticky super...len ja mosim zistit kedy zas moze moj mrnus...inak velky suhlas...nemas nejake foto s tych dediniek? co tam je naokolo? kde sa tam daju robit vylety?
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Poca » Uto 01.04.2008 10:09

Je to v Slovenskom raji, v jeho juznej casti. Od Dediniek keď idete dlhsie na sever je to fakt raj, vodopady a tak. Ked idete na sever len kusok su tam Geravy (ide tam aj lanovka pre tych lenivejsich, ale je jednomiestna, takze bez hafanov) Na Geravach su koniky. Da sa povozit a tak. Daju sa robit celkom pekne vylety. Voda je studena, mozu sa tam kupat psy (nemam to overene, ale zvyknu sa) aj my, v tych horucavach je to super. Do vody sa da skakat so skal alebo z mosta, a ti menej sibnuti tam mozu vojst z plaze.. Da sa pozicat aj lodka alebo vodny bicykel so smykalkami. Pre viac info sa pytajte.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 01.04.2008 14:44

aj ja chcem ísť na výlet :hi: :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Poca » Str 02.04.2008 7:21

To je super, pod s nami, budes vycvikarka na dog dancing, alebo nieco.. teda aby si chapala pokracovanie k tomu je vo vycvikovych taboroch.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Tasha » Str 02.04.2008 8:11

No my máme takú mini nádrž po ceste na cvičák. Hneď za Galantou. A Darleya automaticky pri vode púšťam, lebo by ma stiahol so sebou. Keď vidí vodu, je úplne mimo. A je mu jedno, či je voda studená. Kúpe sa aj v zime a ešte ani raz nebol chorý. Grace sa to od neho naučila a kira, tej sa veľmi do vody nechce, tak ju ani nenútime.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Miesta na plávanie

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 13:44

darley tak je to aj u nás..teda teraz ho už zládnem udržať,ale prvé dni som ho ešte nechcela púšťať z vodítka a hádaj kde som skončila!? :heh: v potoku :hi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Šmolinka » Štv 30.07.2009 13:25

Kde sú miesta, ktoré sú vhodné na čvachtanie psov a súčasne aj ľúdí - nechcete dať typy ako mať dva v jednom v týchto horúčavách? Pridáte nejaké nápady z vášho okolia?
Ja viem iba o BA - Vajnory.
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Štv 30.07.2009 13:32

v okoli BA poznam este Zlate Piesky z druhej strany, Cunovo, Dunajska Luzna a viem, ze je aj zopar miest na Zahori

Inde na Slovensku mozem odporucit Sutovske jazero :jop:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Offca » Štv 30.07.2009 13:32

Miesto vhodné pre kúpanie psov a ľudí dokopy je asi každé, ktoré nie je vyhlásené za vhodné pre kúpanie pre ľudí :lol:
- neoficálne kúpaliská
- kúpaliská, kde sa ľuďom kúpať neodporúča

My chodíme na Zlaté Piesky z opačnej (nekúpaliskovej) strany, do Vajnor a do Veľkého Bielu. Sem - tam Košariská.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod katka » Štv 30.07.2009 13:33

Ja pridávam k Čunovu ešte na jazero v Rusovciach :no:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod nikie » Štv 30.07.2009 13:44

My chodíme na Kysucu, nie je taká špinavá ako Váh :lol: Ale ľudia sa tam neokúpu :nwm: Čo ale fakt stojí za to je Šútovo kde sa môžu aj ľudia kúpať, ale tam je zas vždy hroooooozne plno :ach: Takže Kysuca to istí :joint:
nikie
Junior
 
Príspevky: 313

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Šmolinka » Štv 30.07.2009 13:46

"Teoreticky "je to naozaj tak, ako napísala Offca, súhlasím.
Ja som to myslela tak, kde ten prístup do vody je aspoň trochu upravený, nie je hneď hlboká jama,zarastené...... vždy beriem zo sebou aj 4R dcéru, a tak teória je nepostačujúca :lol:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Štv 30.07.2009 13:48

my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné